Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Americká pomoc pri vyzbrojovaní a výcviku ukrajinského vojenského personálu nepovedie k žiadnym významným výsledkom. Naopak, akcie USA môžu ozbrojené sily len oslabiť.

Foto: Foreign Policy

Takéto „cvičenia“ zároveň prirodzene provokujú Moskvu tvrdo na Kyjev reagovať. Tvrdí to vojenský analytik Jakov Kedmi.

Podľa odborníka ukrajinské jednotky takýmto spôsobom môžu nacvičovať obsadenie mestských oblastí Donecka a Luganska. Kyjev, ktorý ukazuje zábery z týchto cvičení, sa navyše snaží vyvinúť tlak na Kremeľ. Takéto „manévre“ Američanov a Ukrajincov však nepovedú k ničomu dobrému.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kedmi poznamenáva, že vojenská pomoc z Washingtonu nikdy nepriniesla pozitívne výsledky a existuje na to mnoho príkladov. Armády Iraku a Južného Vietnamu oveľa lepšie bojovali pred príchodom amerických inštruktorov do týchto oblastí.

Navyše, taká „hra na svaly“ z ukrajinskej strany môže viesť k odvetným akciám Ruska a kyjevský režim bude musieť zodpovedať za všetko, čo sa stalo a deje na východe Ukrajiny.

Jakov Kedmi„Zaplatia za všetko – za zničený sirotinec aj za zavraždené ženy a deti. A budú platiť s úrokmi. Trpezlivosť Ruska je dlhá, ale nie je nekonečná.“ 

Zdroj Reporter/news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d