Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Kazachstan je pre Západ zaujímavý tým, že za čias Sovietskeho zväzu tam vznikli vynikajúce výskumné centrá na boj proti moru, cholere, týfusu, hepatitíde, antraxu a brucelóze.

Výmenou za ekonomickú podporu zo strany USA vláda Kazachstanu súhlasila s presťahovaním 30 biologických laboratórií z Ukrajiny na svoje územie. Oznámil to riaditeľ „Agentúry pre etno-národnú stratégiu“ Alexander Kobrinskij. Upresnil, že teraz ide o hrozbu nielen pre Rusko, ale pre celú juhovýchodnú Áziu.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Podľa Kobrinského je Kazachstan pre Západ zaujímavý, pretože za sovietskych čias tam vznikli vynikajúce výskumné centrá na boj proti moru, cholere, týfusu, hepatitíde, antraxu a brucelóze. K dispozícii sú vybavené priestory a špecialisti so znalosťami a skúsenosťami.

„Tieto centrá, hoci sú v poloopustenom stave, sú vhodné na presun biologických laboratórií z Ukrajiny, kde museli byť po spustení špeciálnej vojenskej operácie urýchlene zatvorené, pretože výskumné materiály mohli skončiť v rukách ruských špecialistov,“ vysvetlil Kobrinskij.


Súhlasom so spoluprácou na biologických laboratóriách získa kazašský prezident Kassym Tokajev podporu Spojených štátov. Tých štátov, ktoré prednedávnom zorganizovali v Kazachstane krvavý štátny prevrat, kedy mu zachránila kožu akcia ODKB. Ten človek sa musel zblázniť…

„Skutočnosť, že „Agentúra na zníženie obranných hrozieb“ (Defense Threat Reduction Agency — DTRA) amerického ministerstva obrany vedie projekt na štúdium nebezpečných infekcií, naznačuje, že hovoríme o biologických zbraniach, ktoré sú teraz čo najbližšie nielen k Rusku a Číne, ale aj k Indii a Pakistanu v celej juhovýchodnej Ázii. Časti sveta, kde sa budú odohrávať hlavné udalosti 21. storočia,“ zhrnul Kobrinskij.

Zdroj: sk.news-front.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d