Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

19.11.2020

Nejde mi o moc, ale o vládu PRÁVA, spravodlivosti, zákona a zdravého sedliackeho rozumu, ako to činím aj vo svojom výkone advokácie, uviedla vo svojom článku JUDr. Adriana Krajníková.

Z dôvodu súčasnej spoločenskej, politickej a právnej situácie, kde v priamom prenose a pred našimi očami zaniká právny štát, čo ohrozuje podstatu existencie nášho národa, a čo mi aj vy všetci každý deň píšete podnety, právne veci, osobné poznatky a všetky nešťastné príbehy o krutosti, potupe a ekonomickej likvidácii, nevidím v tomto marazme za súčasnej mocenskej konštelácie možnosť nastolenia „poriadku práva a zdravého rozumu“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Slovenská republika a všetci jej občania sú dnes riadení jednotlivcami s osobnostnými poruchami, učebnicovými sociopatickými črtami a deviantným správaním.

Favorizujú dusiť ľudí pod šálom, osobitne im to dobre robí u detí, robia medicínske a sociologické pokusy, zatvárajú ľudí do izolácií a karantén, odnímajú im zaručené sociálne a ostatné práva, a pod. Psychopat vo funkcii premiéra si fotí v pracovnom čase pod stolom vyzuté nohy v ponožkách a dáva to do obehu na sociálne siete, ako do obehu dáva iný deviant (z mojej justičnej praxe) iné časti svojho tela, kde obaja pri tom cítia totožný „obdivný“ pôžitok. Tento chorý človek nazýva občanov štekajúcimi psami a bláznami, a bez „výterov“ im už zamedzil prístup k riadnej zdravotnej starostlivosti a ostatným základným právam.

Iný sociopat zavádza občanom „objektívne“ výnimky z laboratórnych pokusov na nich, a pri tom im fandí nebáť sa „doma“ umierať. To nebola náhoda brebtu, to bol odkaz.

V závere ďakujúc ľuďom za ich „statočnosť“ im zvestujú „radostnú správu“, že toto fakt nemuseli, a skutočne boli k tomu nútení, ale v ďalšom kole si to znova dobrovoľne zopakujú, inak nebude právo na prácu, na vzdelanie, do obchou…, na nič. A tak to bude navždy. Pani s odvahou nebáť sa ľuďom umierať vo vlastnej krajine to v morbídnej tichosti, niekedy za sprievodu nešifrovateľných textov a viet pozoruje…

Lebo zbavenie občanov ľudských práv a slobôd musí navždy ostať v platnosti pre ochranu verejného zdravia a životov ľudí.  Občania nebojte sa, budú z toho výnimky, ak by sa test chybou štátu neušiel na každého.

Toto nie je že zlý sen, toto je „vedenie“ Slovenskej republiky.

Pre mňa osobne je ale vylúčené, aby o mojej existencii, o mojej životnej funkcii dýchania, o tom, akú „pomôcku“ si nasadím na tvár a či, o mojich peniazoch, a ostatných mojich prirodzených a základných právach a slobodách rozhodovali  s a d i s t i,  blázni, psychopati, sociopati a iné narušené osoby, a ďalší ľudia v maskách a plastových krytoch, tolerujúci tieto zvrhlosti.

Je mi proti srsti súčasný politický systém „vládnutia“ niekoho nad iným. Nastal čas, aby sa tento systém zmenil na službu občanovi a štátu. A na zodpovednosť každého subjektu za svoje konanie. Dáme tomu spôsob. Je z čoho čerpať, z našej ďalekej aj bližšej minulosti, a súčasnosti…

Takto veci vidím ja, a komu je to blízke, pripojí sa… Inak vám budú VLÁDNUŤ globálni vakcinéri a šialenci, a budeme žiť policajný štát v maskách, plastových krytoch a „epidemiologickom boji za zdravie“. Štát, v ktorom bez dodržania množstva prísunu kyslíka a absolvovania „výterov“, nebudete občanmi. Už DNES nie ste…

V pozícii advokáta ostávam naďalej, lebo práce je tu viac než dosť. Ďakujem všetkým za dôveru a opakovane z tejto pozície garantujem, že vaše práva a nároky budú naplnené.

Na to však treba mať inú ústavno-právnu, teda spoločensko-politickú platformu, než je tá súčasná. Systém je celý „zhnitý“, už padol, právo a nič tu už nefunguje. Veci je treba nanovo vystavať.

Sotva si vie niekto predstaviť spravodlivé rozhodnutia štátnych orgánov (správnych úradov, súdov a pod.) za situácie dnešných „ouředních a soudí“, ktorí všetkých občanov nútia nosiť rúška, pritom majú rozhodovať o nárokoch titulom nenosenia rúška.

Celá štátna správa a súdy sú de iure a de facto zaujaté voči všetkým občanom. To nie je vtip, ale SKUTOČNOSŤ. … A preto to moje rozhodnutie.

Strán je tu veľa… Drvivá vačšina je skrytých „krypto-liberálnych „socialistov““, spoluzodpovedných za súčasný marazmus, ktorí sú pripravení prevziať kormidlo po vystriedaní ultra transparentných sociopatov a polobláznov.

Nejde mi o moc, ale o vládu PRÁVA, spravodlivosti, zákona a zdravého sedliackeho rozumu, ako to činím aj vo svojom výkone advokácie. Ide mi O „VLÁDU“ PRIAMEJ ĽUDOVEJ správy štátu, na úplne inom systéme, než je ten doterajší. Tomu už vypršala aktualizácia !

Preto opakujem, ostávam advokát, ale pre najhorší prípad je tu „Noemova archa“, aby keď príde deň „V“, bolo po ňom kam možné spoločne nastúpiť a ísť budovať slobodné a právne Slovensko. A vytvoriť tam nový „program“, nové pravidlá hry a zákony, to všetko pre zdravú existenciu ľudskej bytosti. Mám svoju predstavu o tom kto „na hrad“, a kto do „praktického útoku“.

Odborníci, ktorí stoja pri mne, a za 20 rokov praxe ich mám pri sebe tých najlepších pre každú súčinnosť mojej advokácie, začínajú pre istotu pracovať „vo veci“. Taktika prípravy „procesného útoku a obrany“. Všetci už dnes vieme, kde je problém, a situácia sa posunula na úroveň „povedaného všetko“. Je čas na PRÁVNE a spoločensko-politické úkony.

JUDr. Adriana Krajníková

Viac TU.

Zdroj: InfoVojna

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d