Prvá komplexná správa o všetkých prípadoch nežiaducich reakcií na očkovanie proti koronavírusu bude zverejnená na budúci týždeň.

Agentúra „RIA Novosti“ priniesla informáciu, že podľa „Národnej agentúry pre bezpečnosť liekov“ bolo vo Francúzsku zistených šesť nových prípadov závažných nežiaducich reakcií po zaočkovaní vakcínou proti koronavírusu od spoločností Pfizer a BioNTech.
„U štyroch pacientov sa po očkovaní prejavili alergické reakcie na tento liek, dvaja ľudia mali tachykardiu,» uvádza sa v správe. „Francúzske úrady tiež dostali správy, že dve hodiny po očkovaní jeden pacient zomrel. Medzi jeho smrťou a očkovaním však nebola zistená žiadna priama súvislosť.“
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu. Ďakujeme------------------------------------
Okrem týchto prípadov malo ďalších asi 30 ľudí mierne nežiaduce reakcie.
Pripomeňme, že v Nórsku zomrelo po podaní vakcíny proti koronavírusu Pfizer / BioNTech 23 ľudí. Všetci mali nad 80 rokov a oslabenú imunitu.
zdroj: news-front
PODPORTE nezávislé médium.
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
ďakujeme
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
VIDEO: Jaroslav Dušek: Setkání s blbcem mám rád, protože mi vždycky řekne něco zajímavého. Blbec ti řekne něco, co nečekáš …
Rusko vyzvalo vlády a medzinárodné organizácie, aby verejne odsúdili krvavý ukrajinský teroristický útok na civilistov v Chersone
Úspešný rok pre pravicových kritikov Európy
Veľká historická zmena: Von der Leyenová hovorí o „dôležitom kroku“ pre Bulharsko
SNS hlási triumf: Transakčná daň pre živnostníkov padá!
Zelenskyj má strach! Do Kyjeva nasadzujú systémy protivzdušnej obrany na ochranu Zelenského bunkra
Nový starosta New Yorku zložil prísahu na Korán
Lukašenko poslal list na Slovensko. Je v ňom aj odkaz pre Roberta Fica
Nemecké spoločnosti odmietajú opustiť Rusko
Masaker počas Silvestra! UKRAJINA zaútočila na civilistov, zhoreli zaživa! Tu je odpoveď Ruska
Šimkovičová bilancuje: Rok 2025 bol jedným z najnáročnejších rokov! Čo zaželala Slovákom do roku 2026?
Ukrajina v roku 2025: Zlyhanie mierovej iniciatívy, ruské „strategické vojenské úspechy“, ukrajinské straty 1,5 milióna vojakov
Rok 2026: koniec EÚ?
Veľká hra v Himalájach: Západ sa snaží postaviť proti sebe Indiu a Čínu
Špeciálna vojenská operácia: 4 roky ktoré zmenili svet
Po stopách Hitlerovej tajnej služby
Ukrajinská novinárka: “Zelensky zajal celú krajinu. Vybudoval propagandu. Ukrajinci! Poďme konečne niesť zodpovednosť”
Samostatná SR vznikla pred 33 rokmi, jej vznik sa pripomína štátnym sviatkom
VIDEO: V roku 2026 príde k Udalosti, ktorá bude znamenať zásadný civilizačný prelom a natrvalo zmení smerovanie nášho sveta.
Kresťanský sviatok Nový rok je dňom obrezania ich pána
zo sekcie
Vo Francúzsku odhalili ďalšie vedľajšie účinky vakcín Pfizer a BioNTech
Vo Francúzsku odhalili ďalšie vedľajšie účinky vakcín Pfizer a BioNTech
Vo Francúzsku odhalili ďalšie vedľajšie účinky vakcín Pfizer a BioNTech