Slovanské Noviny

5. júna 2026

Slovanské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

V mieste bydliska D. Lipšica nahlásili výbušninu, dom evakuovali

Lipšic všetkých vyzval, aby z útokov na jeho osobu vynechali jeho manželku a deti.

V mieste bydliska špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica nahlásili výbušninu. Bytový dom museli evakuovať. Lipšic o tom informoval na sociálnej sieti. Pyrotechnická prehliadka sa skončila s negatívnym výsledkom, uviedol hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho

Podporiť teraz
Už od 1 € • jednorazovo

„Podobné incidenty mňa ani mojich kolegov na Úrade špeciálnej prokuratúry nijako neovplyvnia v našej práci a ani v našom cieli, aby Slovensko bolo krajinou, kde nikto nestojí nad zákonom,“ vyhlásil Lipšic. Zároveň všetkých vyzval, aby z útokov na jeho osobu vynechali jeho manželku a deti.

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu. 

teraz.sk