Slovanské Noviny

22. novembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vedcom sa podarilo dokázať, že slová sú schopné oživiť mŕtve bunky! Počas výskumu boli vedci ohromení obrovskou silou slov, ako aj neuveriteľným experimentom ovplyvňujúcim tvorivé myšlienky proti krutosti a násiliu.

AKO NA TO PRIŠLI?

Začnime od začiatku. Už v roku 1949 výskumníci Enrico Fermi, Pasta a Ulam študovali nelineárne systémy – systémy oscilácií, ktorých vlastnosti závisia od procesov v nich prebiehajúcich. Tieto systémy sa správajú za určitých podmienok nenormálne.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Štúdie ukazujú, že uchovávajú podmienené účinky a dlho uchovávajú informácie. Typickým príkladom je molekula DNA/DNK, ktorá uchováva genetickú informáciu tela. Už v tých časoch vedci uvažovali, ako je to možné. Iracionálna molekula, ktorá nemá mozgové štruktúry ani nervový systém, môže mať pamäť presnejšiu ako ktorýkoľvek moderný počítač.
Neskôr vedci objavili záhadné solitony.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt solitony

SOLITONY

Čo je soliton? Ide o štrukturálne stabilnú vlnu, ktorá sa nachádza v nelineárnych systémoch. Tieto vlny doslova vykazujú znaky inteligencie. Podstata experimentu bola nasledovná: pomocou špeciálnych prístrojov sa vedcom podarilo vysledovať cestu týchto vĺn v reťazci DNA/DNK. Vlna prešla reťazou a úplne prečítala informácie. Dá sa to porovnať s človekom, ktorý číta otvorenú knihu, len tu to ide stokrát presnejšie. Pri všetkých experimentoch počas štúdie vznikala rovnaká otázka – prečo sa solitony správajú takto a kto im dáva taký príkaz?

Vedci pokračovali vo výskume na Matematickom ústave Ruskej akadémie vied a pokúšali sa ovplyvňovať solitóny ľudskou rečou zaznamenanou v informačných médiách. To, čo vedci videli, prekonalo všetky očakávania – pod vplyvom slov solitóny ožili .
Vedci zašli ešte ďalej a nasmerovali tieto vlny na zrná, ktoré boli ožiarené vysokou dávkou žiarenia, čo spôsobilo rozbitie vlákien DNA a ich nefunkčnosť. Pod mikroskopom bolo vidno poškodenú DNA zničenú žiarením. Po experimente však pšeničné semená vyklíčili.

Ukazuje sa, že ľudská reč môže oživiť mŕtve bunky, t.j. pod vplyvom slov získavajú životodarnú moc. Tieto výsledky mnohokrát potvrdili vedci z iných krajín – Británie, Francúzska a Ameriky. Vedci vyvinuli špeciálny program, v ktorom sa ľudská reč transformuje na vibrácie a superponuje sa na solitonovú vlnu, ktorá potom ovplyvňuje DNA rastlín. Vďaka tomu sa ich rast a kvalita výrazne zrýchlila. Pokusy sa uskutočňovali aj na zvieratách. Ukázali zlepšenie krvného tlaku, vyrovnanie srdcového rytmu, zlepšenie somatických parametrov.

VEDCI SA TU NEZASTAVILI

Spolu s kolegami z amerických výskumných ústavov sa v Indii uskutočňovali experimenty zamerané na vplyv ľudského myslenia na stav planéty. Pokusy sa uskutočňovali viackrát, pričom pri poslednom z nich bolo 60 až 100 tisíc ľudí. To je naozaj obrovské množstvo ľudí. Hlavnou a nevyhnutnou podmienkou bolo, aby všetci prítomní ľudia mali tvorivé myšlienky a nápady. Za týmto účelom sa ľudia zhromažďovali v skupinách a smerovali svoje pozitívne myšlienky do určitého bodu na planéte. Následne bol vybraný Bagdad, hlavné mesto Iraku, kde sa v tom čase viedli krvavé boje. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt myslenie

Počas experimentu sa boje náhle zastavili a obnovili sa až za niekoľko dní. V dňoch experimentu dramaticky poklesla kriminalita v meste. Proces ovplyvňovania tvorivého myslenia bol zafixovaný vedeckými prístrojmi, ktoré zaznamenávali silný tok pozitívnej energie.

Vedci sa domnievajú, že tieto experimenty dokazujú dôležitosť ľudských myšlienok a pocitov, ako aj ich neuveriteľnú schopnosť odolávať zlu, smrti a násiliu. Koľkokrát majú svetlé mysle vďaka svojim čistým myšlienkam a túžbam vedecky potvrdenú starodávnu pravdu – ľudské myslenie môže súčasne TVORIŤ aj N IČIŤ .

Voľba zostáva v rukách človeka, pretože záleží na smerovaní jeho myslenia. Ľudia sami vytvárajú alebo majú negatívny vplyv na svoje okolie a na seba. 

Ľudský život je neustála voľba.
Môžeme a musíme sa to naučiť robiť správne a vedome.

zdroj: žijeme vedome?

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.