Premiér Robert Fico pozýva predsedov opozičných strán PS, SaS a KDH na stretnutie na Úrade vlády pre konsolidačné opatrenia. Stretnutie by malo byť zajtra o 9:30.

Na utorok pozval premiér R. Fico na Úrad vlády Slovenskej republiky predsedov opozičných strán PS, SaS a KDH.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Prečo a o čom má byť stretnutie, si prečítate v oficiálnej pozvánke, ktorú týmto opozičným stranám poslal.
„Vyslovujem presvedčenie, že konsolidácia verejných financií je nevyhnutnosťou, na ktorej sa zhodnú nielen všetky parlamentné politické strany, ale aj sociálni partneri. Na druhej strane s plnou vážnosťou vnímam, že na obsah konsolidácie existujú rozdielne názory a Vaša strana patrí medzi kritických oponentov,“ uviedol okrem iného premiér v pozvánke adresovanej opozičným lídrom.
„Vláda SR je pripravená zvážiť akékoľvek konštruktívne návrhy týkajúce sa konsolidácie, a to za predpokladu, že konsolidácia bude viesť k plánovaným fiškálnym cieľom,“napísal premiér v pozvánke.

hlavnydennik.sk
Rokovania o konečnej podobe mierovej dohody medzi USA a Iránom sa začnú po tom, ako Teherán overí splnenie amerických záväzkov vrátane zrušenia námornej blokády a uvoľnenia zmrazených aktív.
VIDEO: Robert Fico o možnom podpise mierovej dohody medzi Iránom a USA, plánovanom stretnutí s maďarským premiérom Péterom Magyarom, o rozpadávajúcom sa falošnom obraze Slovenska prezentovanom protislovenskými médiami a opozíciou, opätovnom obnovení výroby hliníka v Žiari nad Hronom
Spojeným štátom a Iránu sa podarilo dosiahnuť mierovú dohodu. Oficiálne ju podpíšu v piatok 19. júna 2026 vo Švajčiarsku. Izrael sa do poslednej chvíle snažil dosiahnutie dohody zmariť útokmi na Libanon.
„Ochrana zdravia obyvateľov musí mať prednosť pred vedeckými, komerčnými či geopolitickými záujmami,“
Prestížna návšteva indického premiéra dala facku protislovenským médiám! Zo závisti jeho príchod úplne odignorovali Enko aj Aktuality
VIDEO: Steven Spielberg věří, že Den odhalení silně otřese vírou křesťanů po celém světě
Ukrajina zaútočila, Rusko reagovalo! Výsledok: Ukrajina má deväť mŕtvych, v Rusku hlásia 3 obete
Nord Stream: prečo je pre poisťovne výhodný ako páchateľ Zelenský a „ukrajinská stopa“?
Irán vyhlásil víťazstvo nad americko-sionistickým nepriateľom. Trump potvrdil dohodu
Kyjev, Charkov a Odesa sú pod masívnym útokom. Ukrajincom nevyšiel štart rakiet na Krym
Lode sveta, naštartujte motory. Nech tečie ropa, vyhlásil Trump. USA oznámili dohodu s Iránom
VIDEO: Mazurek v emotívnom prejave- Musíme zachrániť Európu a poraziť zradcov!
Na Slovensko pricestoval indický premiér
Kanada bude vyrábať drony pre ukrajinských nacistov
Čierny trh je presýtený: v Európe požadujú ukončenie dodávok zbraní do Kyjeva
Brusel by mal od Kyjeva požadovať vysvetlenie týkajúce sa biolaboratórií
Súčasný Západ je postavený na kostiach miliónov obetí
Falošné pokuty už chodia do mobilov. Takto vás chcú obrať o peniaze
Putin v rozhovore s Trumpom zhodnotil dopad útokov Kyjeva na ukrajinské ozbrojené sily
NATO panikári: Rusko odhaľuje „červené tlačidlo“ vo vesmíre. Obloha v priebehu niekoľkých sekúnd „oslepne“. Nová zázračná zbraň
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Fico poslal pozvánku opozičným stranám PS, SAS A KDH. Prečo a o čom má byť stretnutie?
Fico poslal pozvánku opozičným stranám PS, SAS A KDH. Prečo a o čom má byť stretnutie?
Fico poslal pozvánku opozičným stranám PS, SAS A KDH. Prečo a o čom má byť stretnutie?