Premiér je pod Božou ochranou. Pokus zavraždiť ho bol dôkladne pripravovaný,“ vyhlásil Huliak pre ruskú televíziu a pripomenul snahy cudzích mocností zbaviť nás suverenity s tým, že predseda slovenskej vlády spoločne s maďarským premiérom Viktorom Orbánom predstavujú silu, ktorá v Európe bráni svoje národné záujmy proti snahám globálneho zločineckého Syndikátu a jeho poskokov nastoliť vo svete agendu a totalitnú diktatúru Nového svetového poriadku.

Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za SNS Rudolf Huliak, ktorý zároveň šéfuje Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie, v rozhovore pre ruskú štátnu televíziu Rossija 1 pred banskobystrickou nemocnicou komentoval pokus zavraždiť predsedu vlády SR Roberta Fica (Smer-SSD) ideologicky sfanatizovaným priaznivcom prezidentky SR Zuzany Čaputovej, Ivana Korčoka a súčasnej opozície na čele s progresívnymi liberálmi.
Viac vo videu:
Zdroj: Facebook Rudolf Huliak / YouTube / InfoVojna
Môže kurkuma pomôcť pri liečbe poškodenia spike proteínom?
VIDEO: „Americký útok na Venezuelu zmenil všetko. Ide o štátny terorizmus, ktorý bude mať nedozerné následky pre svetový poriadok a koniec hegemónie USA,“
„Čo bude teraz? Zakážete Američanom vstup do Európy? Zmrazíte ich bankové účty? Budete Venezuelčanom posielať zbrane “tak dlho ako to bude potrebné”?
Rusko patentovalo návrh rotujúcej vesmírnej stanice s umelou gravitáciou
Ruská raketa súdneho dňa „Burevestnik“ znepokojuje západných vojakov
Robert Fico VARUJE: Blížime sa k bodu, z ktorého už niet návratu
Zásah USA vo Venezuele má už 80 obetí, píše denník NYT
Trump sa vyhráža: Rodríguezová môže dopadnúť horšie než Maduro
Rovno na vojenské veliteľstvo. Ohnivé peklo za Kyjevom. Dôstojníci boli zlikvidovaní. Bola nariadená núdzová evakuácia. Zelenskyj zmizol
Lekár odhalil temnú cenu digitálneho sveta
Reuters: Trump sa možno venezuelskej ropy nedožije
VIDEO: Operácia „Vŕtačka“
Špeciálna vojenská operácia a útok na Venezuelu – rozdiely
Jeffrey Sachs nezval skutočné príčiny americkej invázie do Caracasu
Botswana je pripravená ponúknuť ťažbu vzácnych nerastov Rusku
Ministerstvo zahraničných vecí Číny o únose prezidenta Nicolása Madura a jeho manželky americkým režimom.
VIDEO: Prečo zasiahli hrob Cháveza? Americké jednotky včera zaútočili na miesto, ktoré je pre Venezuelčanov dôležité a symbolické.
“Zoberieme si vašu ropu, ktorú ste kedysi znárodnili”
Fico vyzýva Brusel, aby reagoval na útok vo Venezuele podobne ako pri konflikte na Ukrajine
Gyimesi: Ak útočia USA, ide o demokratickú agresiu?!
zo sekcie
VIDEO: „Je zázrak, že atentát dokázal Robert Fico prežiť a že nie sme na jeho pohrebe.
VIDEO: „Je zázrak, že atentát dokázal Robert Fico prežiť a že nie sme na jeho pohrebe.
VIDEO: „Je zázrak, že atentát dokázal Robert Fico prežiť a že nie sme na jeho pohrebe.