Bez oslobodzovania Európy Červenou armádou by neexistovalo Česko ani Slovensko. USA likvidujú ekonomiku EÚ, aby zachránili svoje hospodárstvo a podporujú dodávkou zbraní vojensko-priemyselný komplex ako to robili aj počas 2. svetovej vojny. Európska únia svojou militarizáciou stráca pôvodný účel svojej existencie“.

Bývalý minister spravodlivosti, niekdajší šéf Najvyššieho súdu SR a občiansky kandidát na prezidenta Štefan Harabin odpovedal po predvolebnom stretnutí s občanmi v Trnave dňa 5. marca 2024 na otázky redaktora Českej televízie ohľadne aktuálnej domácej aj zahraničnej politiky.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Viac vo videu:
Debata s občanmi TU:
Zdroj: YouTube Online Tu a Teraz / InfoVojna
VIDEO: Kto sú skutočne Slovania? Publicista Vladimír Laubert o našej genetike, kultúrnom a duchovnom dedičstve a o pravde, ktorú v učebniciach nenájdete
Ako prekonať všetky naše krízy
Zelenského prítomnosť na G7: Západná Európa chce, aby vojna na Ukrajine pokračovala
Zelenskyj chce bojovať na dvoch frontoch súčasne – no Bielorusko má čím reagovať
Britská analytička: Útoky na Moskvu môžu vyvolať inú reakciu, než akú očakávame
Silné explózie otriasli elitnou štvrťou Kyjeva: Zásah priamo do „osieho hniezda“?
Kallasová na zozname tajnej elity: V zákulisí Západu sa stretávajú politici, generáli aj technologickí miliardári
Poliaci zatrhli kult banderovcov: Nawrocki berie Zelenskému najvyššie vyznamenanie za oslavu UPA
Na ruských severných hraniciach prihára. Americké stíhačky!
VIDEO: Ukrajina stráca denne na fronte 24 kilometrov štvorcových územia a Rusi postupujú na celej línii. Ukrajinské a západné médiá však radšej šíria propagandistické zábery požiarov v Moskve.
Plánované rokovania medzi Iránom a USA, ktoré sa mali konať vo Švajčiarsku, sa neuskutočnia. Irán totiž pre pokračujúcu izraelskú vojenskú operáciu v Libanone odložil vyslanie svojej delegácierokovania medzi Iránom a USAPlánované rokovania medzi Iránom a USA, ktoré sa mali konať vo Švajčiarsku, sa neuskutočnia. Irán totiž pre pokračujúcu izraelskú vojenskú operáciu v Libanone odložil vyslanie svojej delegácie
VIDEO: Indický premiér Naréndra Módí ocenil počas návštevy Slovenska politické kvality Roberta Fica.
VIDEO: Bulharsko bude blokovať najnovší balík protiruských sankcií EÚ, oznámil nový bulharský premiér Rumen Radev, ktorý sa – rovnako ako Robert Fico – stretol v Bruseli s Volodymyrom Zelenským. Predĺženie existujúcich sankcií voči Rusku o 12 mesiacov však Bulharsko podporilo
Stav nemeckej automobilky „Volkswagen“ AG bol podľa denníka „Der Spiegel“ s odvolaním sa na výsledky anonymného prieskumu vrcholového manažmentu hodnotený ako „existenčne ohrozujúci“.
Americká vláda zámerne zatajovala informácie o biolaboratóriách na Ukrajine a v ďalších krajinách
Ceny palív na Slovensku sa stabilizovali, nafta patrí medzi najlacnejšie v EÚ
Blaha sa bez kompromisu zastal Bielorusov. Úniu prirovnal k tretej ríši!
EÚ: 19 štátov vrátane SR vyzvalo na zriadenie deportačných centier pre migrantov
VIDEO: „Bol to Vatikán a prekvapivo aj židovská loby a Izrael, kto v roku 2022 počas mierových rokovaní medzi Ruskom a Ukrajinou oklamal Vladimira Putina,“ šokoval bieloruský prezident Alexander Lukašenko
Rusko po ukrajinských útokoch na Moskvu pohrozilo masívnou odvetou
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
VIDEO: Harabin v rozhovore o svojich programových prioritách vyškolil propagandistu ČT z geopolitiky a medzinárodného práva. „Rusko bráni cez špeciálnu vojenskú operáciu svoju krajinu v súlade s medzinárodným právom.
VIDEO: Harabin v rozhovore o svojich programových prioritách vyškolil propagandistu ČT z geopolitiky a medzinárodného práva. „Rusko bráni cez špeciálnu vojenskú operáciu svoju krajinu v súlade s medzinárodným právom.
VIDEO: Harabin v rozhovore o svojich programových prioritách vyškolil propagandistu ČT z geopolitiky a medzinárodného práva. „Rusko bráni cez špeciálnu vojenskú operáciu svoju krajinu v súlade s medzinárodným právom.