Slovanské Noviny

24. decembra 2025

Slovenské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

150 rokov starý dopis z ktorého až mrazí! Obsahuje predpoveď oboch svetových vojen a aj tej tretej

Z tohto listu až zamrazí! Pred takmer 150 rokmi ho napísal americký právnik, spisovateľ a generál Albert Pike († 81). Predpovedal v ňom prvú i druhú svetovú vojnu, a spomína tam aj tú tretiu. K tej sa začne schyľovať v 20. storočí a bude s islamistami!


Český bulvárny plátok priniesol článok o 150 rokov starom dopise s neuveriteľným proroctvom. List je datovaný 15. augusta 1871 a ako adresát je uvedený taliansky politik Giuseppe Mazzini. Odosielateľom bol už vyššie spomínaný Pike. Oboch mužov spájalo okrem iného aj to, že patrili do spoločenstva Slobodomurárov. V 19. storočí mal vraj Pike víziu, v ktorej mu akýsi „duchovný sprievodca“ vydal tajomstvo o budúcnosti a udalostiach, ktoré ľudstvo čakajú.

Na popud tohto videnia potom vraj Pike napísal o troch vojnách, ktoré sú potrebné na to, aby bol vo svete nastolený nový a jednotný poriadok. Plán spočíval v tom, že sa zorganizuje komunizmus, nacizmus a ďalšie hnutia, ktoré potom podnietia konflikty, vyúsťujúce do svetovej vojny.

-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu. Ďakujeme





------------------------------------

List bol na krátku dobu vystavený aj v Britskej múzejnej knižnici v Londýne, potom sa ale po ňom zľahla zem. A aj keď je celý tento príbeh podľa niektorých poriadne pritiahnutý za vlasy, Pikeovi sa nedá uprieť jediné – presnosť, s akou sa do udalostí skutočne trafil.

Čo všetko Pike predpovedal?

O 1. svetovej vojne a zvrhnutí cárov:
„Prvá svetová vojna musí byť vyvolaná, aby mohli ilumináti odňať moc ruskému cárovi a z tejto krajiny sa potom utvorí pevnosť ateistického komunizmu. K podnieteniu tejto vojny budú použité nezrovnalosti medzi britskou a nemeckou ríšou. Na konci tejto vojny potom bude víťaziť komunizmus, ktorý poslúži k zničeniu ďalších vlád a oslabí náboženstvo.“

O 2. svetovej vojne a nacizme:
„Druhá svetová vojna využije rozdielov medzi fašistami a politickými sionistami. Táto vojna musí byť vyvolaná, aby bol zničený nacizmus a aby bol politický sionizmus dostatočne silný na vytvorenie zvrchovaného štátu Izraela v Palestíne. Počas druhej svetovej vojny sa musí stať medzinárodný komunizmus natoľko silný, aby dokázal vyvážiť kresťanstvo, ktoré bude následne obmedzované a držané pod kontrolou až dovtedy, než bude opäť potrebé pre záverečnú sociálnu katastrofu.“

O 3. svetovej vojne:
„Tretia svetová vojna musí byť vyvolaná využitím rozdielov spôsobených agentmi iluminátov medzi politickými sionistami a vodcami islamského sveta. Vojnu bude potrebné viesť tak, aby sa islam (moslimský arabský svet) a politický sionizmus navzájom zničili. Medzitým budú ostatné národy, opäť rozdelené v tejto téme, donútené bojovať až do bodu úplného fyzického, morálneho, duchovného a ekonomického vyčerpania … „

hlavnydennik.sk