Slovanské Noviny

20. septembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

ZA TOTO BUDÚ MUSIEŤ BYŤ VŠETCI ZODPOVEDNÍ POLITICI SÚDENÍ A EXEMPLÁRNE POTRESTANÍ! VEDCI POTVRDILI, ŽE „NADMERNÉ ÚMRTIA“ NESPÔSOBUJE KORONAVÍRUS, ALE LOCKDOWNY!

Za „nadmerné úmrtia“ v Kanade, ktoré zdravotnícky a politický establišment zvaľuje na nový koronavírus (spôsobujúci ochorenie Covid-19), môže skôr nútenie ľudí zostávať doma namiesto toho, aby žili bežné životy.

Uvádza to popredná kanadská štatistická agentúra, ktorá vydala správu naznačujúcu, že to, čo tohto roku zabíja viac ľudí v porovnaní s predošlými rokmi, je reakcia vlády na koronavírus– nie vírus samotný.

Opísaním týchto úmrtí ako „nepriamych dôsledkov pandémie“ agentúra Stats Canada dokázala, že za prudký nárast počtu úmrtí v celej krajine sú zodpovedné „tak odkladané lekárske zákroky“, ako aj „zvýšené užívanie návykových látok“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vo svojej správe ďalej uvádza:

„V prvých mesiacoch pandémie bol týždenný počet nadmerných úmrtí a úmrtí spôsobených ochorením COVID-19 takmer v zhode a postihovali zväčša staršiu populáciu, čo naznačovalo, že zvýšenú úmrtnosť v Kanade spôsobovalo samotné ochorenie COVID-19.

V poslednom čase je ale počet nadmerných úmrtí vyšší než počet úmrtí z dôvodu ochorenia COVID-19 a tieto úmrtia postihujú mladšiu populáciu, čo naznačuje, že teraz sú v hre aj iné faktory, vrátane nepriamych dopadov pandémie.“

Agentúra Stats Canada odhaduje, že v roku 2020 bolo v Kanade asi 296 373 úmrtí. To je o 13 798 úmrtí viac, než by, nebyť údajnej pandémie, očakávali „experti“.

„Je to o 5% úmrtí viac, než sa v tom období očakávalo,“ vysvetľuje správa.

Zároveň bol celý minulý rok na vzostupe, napríklad, počet úmrtí z predávkovania.

Užívatelia drog a návykových látok, ktorí by sa inak zúčastňovali liečebných programov pre nadmerné užívanie návykových látok, už viac nemohli navštevovať svoje stretnutia, čo viedlo k pokračujúcemu užívaniu drog, ktoré mnohých z nich zabilo.

„Napríklad, v Britskej Kolumbii hlásil Úrad súdneho lekára od začiatku pandémie zvýšený počet úmrtí v dôsledku predávkovaní,“ poukazuje správa.

„Podobne aj vládna agentúra Alberta Health Services hlásila od vypuknutia pandémie pokles tak zabezpečenia, ako aj využívania programov liečby užívania návykových látok, a tiež nárast počtu s opiátmi súvisiacimi núdzových situácií a úmrtí.“

Jediní ľudia, ktorí zomierajú „na“ koronavírus, sú nezdraví seniori s už predtým existujúcimi stavmi

Agentúra Stats Canadavydala aj ďalšiu správu o sociálnych a ekonomických dopadoch lockdownov, ktorá dospela k podobným záverom.

Táto o polovicu znížila tvrdenia prvej, pričom pridala viac príkladov „nepriamych dôsledkov“, ktoré zvýšili kanadskú mieru úmrtnosti. Mnohí Kanaďania sa, napríklad, nemohli dostaviť na rakovinové skríningy, iní zasa k poradcom pre duševné zdravie.

Obe reštrikcie mali negatívny vplyv na tých, ktorí také služby potrebovali, až do tej miery, že niektorí zomreli.

 „Čo sa týka rakoviny konečníka a hrubého čreva, mohol šesťmesačný odklad prvotného skríningu zvýšiť výskyt rakoviny o 2 200 prípadov, z toho o 960 viac úmrtí na rakovinu,“ vysvetľuje spomínaná druhá správa.

Pokiaľ ide o skríningy na rakovinu prsníka, „trojmesačné prerušenie by mohlo v období rokov 2020 až 2029 zvýšiť počet prípadov diagnostikovaných v pokročilých štádiách (o 310) a úmrtí na rakovinu (o 110),“ pokračuje správa.

Ďalej dodáva, že „šesťmesačné prerušenie by mohlo viesť k ďalším 670 prípadom rakoviny v pokročilom štádiu navyše a k 250 ďalším úmrtiam na rakovinu.“

Podľa oficiálnych vládnych údajov zomrelo „na Covid-19“ len 22 000 Kanaďanov. Do toho patria aj nesprávne priradené úmrtia, ktoré, podľa vyššie uvedenej správy, boli spôsobené skôr lockdownami z dôvodu ochorenia Covid-19, než samotným vírusom.

Napriek tomu, k väčšine týchto úmrtí došlo u ľudí vo veku nad 70 rokov.

Medzitým sa 95 percent tých, ktorí neboli nikdy pozitívne testovaní na nový koronavírus SARS-CoV-2, už plne uzdravilo.

Ako totiž ukazuje štatistický prieskum, deti, tínedžeri a mladí dospelí „nemajú vysoké riziko výrazne negatívnych zdravotných výsledkov ani mortality“.

Zdroj: https://www.badatel.net/

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.