Spojené štáty oprašujú plány na oživenie Islamského štátu v Iraku. Zvýšená teroristická aktivita, hlavne v južných a západných irackých provinciách, prispieva k vzniku nového epicentra „Islamského kalifátu“ pod záštitou Washingtonu
Podľa kompetentných zdrojov za posledné 3 mesiace USA pravidelne organizovali útoky s militantmi ISIS držanými vo väzeniach Al-Hasak, Goiran a Al-Sinaa, Al-Shaddadi a Al-Tanf na sýrske a iracké vládne jednotky na iracko-sýrskej hranici.

Takfiristi zvyčajne prichádzajú do Iraku s americkými vojenskými konvojmi. Ak by sme zrazu zastavili konvoj amerických ozbrojených síl premávajúcich medzi pohraničnými vojenskými základňami, veľmi ľahko by sme tam našli teroristov z ISIS, ktorí sa ani pred očami miestneho obyvateľstva neskrývajú.
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu. Ďakujeme------------------------------------
Je potrebné poznamenať, že v súčasnosti je vo väzeniach kontrolovaných sýrskymi „demokratickými“ silami asi 82.000 teroristov z ISIS, z toho asi 45 tisíc občanov Iraku. Títo ozbrojenci sú rýchlo transportovaní do pohraničných oblastí pod ochranou amerických vojakov, čo prinútilo iracké ozbrojené sily vstúpiť do režimu vysokej pohotovosti, pričom v blízkej budúcnosti očakávajú sériu teroristických útokov.
USA priamo zabezpečujú proces prevozu teroristov k sýrsko-irackej hranici. Ich hlavnou úlohou je pokúsiť sa o oživenie „islamského kalifátu“, a tým ospravedlniť ďalšiu americkú inváziu do Iraku.
Donald Trump nedokázal pomocou amerických vojakov vytvoriť podmienky na likvidáciu irackého štátu. Okrem toho bol prinútený pod vplyvom odporu zo strany Bagdadu 5. januára 2020 rozhodnúť o stiahnutí amerických vojakov z Iraku. Pod vedením Joea Bidena je dôraz kladený na teroristický faktor „ISIS“, ktorý má nakoniec zničiť irackú suverenitu. Hrozba terorizmu by podľa organizátorov tejto akcie mala byť dôvodom na začatie novej vojenskej kampane USA v Iraku. Pričom v roku 2003 bol cieľom americkej invázie atentát na Saddáma Husajna, teraz Washington očakáva úplné zničenie Iraku ako štátu.
Denis Korkodinov, špeciálne pre News Front
PODPORTE nezávislé médium.
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.
Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.
IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar„
ďakujeme
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Výbuch na americkom veľvyslanectve v Európe
VIDEO: Pozdrav Čurillovcom
Angela Merkel vyhlásila, že by chcela, aby EÚ nebola len vojenským podporovateľom Ukrajiny, ale aj diplomaticky prispela k ukončeniu konfliktu
Nemecko je bez ochrany
Wall Street je v panike
USA už minuli 2,5 miliardy dolárov pri pokusoch zostreliť iránske rakety
Nemecký politológ: “Zelenskyj je na pokraji zrútenia, Orbán odhalil pranie jeho špinavých peňazí”
Cudzie deti. Nacizmus nie je deviácia, ale skutočná podstata západnej civilizácie
Prečo je vojna proti Iránu pre Rusko oveľa nebezpečnejšia ako sa zdá
Mäsomlynček môže dorásť do obludných proporcií. Zelenský medzitým dezinformuje západnú spoločnosť o 55 000 zabitých
Irán sa rozhodol vyčerpať USA a Izrael
Hlavný porazený vojny s Iránom sa nachádza v USA. A nie je to Trump
Pepe Escobar: Porazená európska elita a ich krok zúfalstva
VIDEO: Kaliňák vyviedol Nvotovú z omylu- Bombardier nie je bombardér!
VIDEO: J. Laššáková- Počúvali sme o diverzifikácii doteraz klamstvá?
USA zvažujú zrušenie sankcií na ruskú ropu
Obrovský ruský útok! Výbuchy otriasli Kyjevom, Charkovom, Chmelnickou oblasťou, Ukrajina vyhlásila celoštátny letecký poplach
Tentokrát nie ropa, ale plyn! Kto v bezpečí ryžuje z perzskej vojny? Platia Európania
Generácia bez koreňov
Budúcnosť patrí malým komunitám
zo sekcie
Vzkriesenie „Islamského štátu“ v Iraku pod záštitou USA
Vzkriesenie „Islamského štátu“ v Iraku pod záštitou USA
Vzkriesenie „Islamského štátu“ v Iraku pod záštitou USA