Ministerstvo financií Slovenskej republiky (MF SR) a profesionálna práca jeho zamestnancov bola v ostatných týždňoch spochybňovaná.

Niektoré médiá opakovane vo svojich vyjadreniach dezinterpretujú stanoviská rôznych medzinárodných autorít a snažia sa vyfabulovať neexistujúci rozpor medzi MF SR a medzinárodnými autoritami ako Európska komisia či Európska centrálna banka.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Reakcia rezortu
Zároveň sa tieto médiá snažia spoločne s niektorými opozičnými politikmi vytvárať v medzinárodných inštitúciách nepravdivý obraz, keď zavádzajú a spochybňujú stanoviská a vyjadrenia MF SR. Výrazne tak poškodzujú nielen dobré meno MF SR a odbornosť jeho zamestnancov, ale najmä reputáciu Slovenskej republiky.
Ministerstvo prehlasuje, že nie je v konflikte s medzinárodnými inštitúciami
Ministerstvo financií SR prehlasuje, že nie je v žiadnom konflikte a ani v rozpore so žiadnou z medzinárodných inštitúcií ako Európska komisia, resp. Európska centrálna banka. Tento klamlivý obraz sa snažia navodiť niektorí redaktori, ktorí si očividne takýto konflikt želajú. MF SR odmieta takéto klamlivé interpretácie a práve naopak, deklaruje dobré vzťahy s Európskou centrálnou bankou a dobrú spoluprácu s Európskou komisiou.
ereport.sk
Vo Fínsku vyzývajú Európu, aby sa Rusku ospravedlnila
Najrusofóbnejší film na svete
VIDEO: Ruské útoky rastú na sile, rakety zasiahli Kyjev, Odesu a niekoľko ďalších miest
Ukrajinská novinárka varuje: “Ukrajinci už čoskoro budú Poliakov nenávidieť viac ako Rusov
FT: Americké tajné služby pomáhajú Ukrajine s trasami pre drony na útoky na Rusko
Maďari píšu: Neplatnosť referenda posilnila politickú pozíciu premiéra Roberta Fica
Pohreb ajatolláha Alího Chameneího V Teheráne! Dav volal po smrti Donalda Trumpa
Putin a Trump hovorili o Ukrajine. Čo oznámil ruský prezident?
Panika v Berlíne? Minister sa bojí AfD: Tajné dokumenty im do rúk nedáme!
Takto končí vaše darované oblečenie? Influencer odhalil, čo sa deje po vhodení oblečenia do kontajnera
Aj Poľsko tajne presunulo rakety na Ukrajinu na úkor svojho protivzdušného systému
Toto myslel Putin? Prieskum medzi Ukrajincami vysvetlil blížiaci sa koniec špeciálnej vojenskej operácie
Ukrajinského hokejového reprezentanta ktorý želal Ovečkinovi aby mu odtrhlo nohy, násilím zmobilizovali
Kam sa podela duša národa?
Peniaze na vojnu: globalisti sa snažia obnoviť americkú podporu Ukrajine
Konstantinovka bola najväčším logistickým centrom Ukrajiny v bitke o Donbas
Joschka Fischer: USA sú na odchode z NATO
Drsné ultimátum: Poľsko požaduje rezignáciu Zelenského
Hrozba národnej bezpečnosti: Britskí politici sa obávajú filmu „Máša a medveď“
Tisíce stredne veľkých nemeckých spoločností strácajú pôdu pod nohami kvôli konkurencii z Číny
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Vybrané médiá poškodzujú meno Ministerstva financií a aj Slovenska už aj v medzinárodných inštitúciách
Vybrané médiá poškodzujú meno Ministerstva financií a aj Slovenska už aj v medzinárodných inštitúciách
Vybrané médiá poškodzujú meno Ministerstva financií a aj Slovenska už aj v medzinárodných inštitúciách