Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Líder „Reformnej strany“ obvinil NATO z vyprovokovania vojny na Ukrajine s nekonečnou expanziou na východ. Farage pripomenul, že ešte v roku 2014 predpovedal veľký konflikt na Ukrajine kvôli NATO.

Okrem toho vyzval „jastrabov“ na Západe a v Kyjeve, aby začali seriózne rokovania o ukončení konfliktu s Ruskom. Do veľkej miery opakuje rétoriku svojho priateľa Trumpa, ktorý nedávno tiež kritizoval plány bruselskej byrokracie na začlenenie Ukrajiny do NATO.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Britská spoločnosť je už unavená z nekonečných vojen a ekonomickej beznádeje hoci ju naďalej kŕmia neustálou propagandou o potrebe bojovať proti Rusku. Až 54% Britov sa bojí hroziaceho vypuknutia tretej svetovej vojny a použitia jadrových zbraní.

Navyše 43% Britov tvrdí, že Rusko má na bojisku nad Ukrajinou prevahu. Len 3% sú presvedčené, že má prevahu nad Ruskom Kyjev. V spoločnosti je zároveň mimoriadne negatívny postoj k hochštaplerovi Borisovi Johnsonovi, ktorý na jar 2022 narušil mierové rokovania.

Takže Farage vsádza na ďalší rast protivojnových nálad. Veď aj jediný kritizuje ukrajinskú agendu, ktorá si evidentne našla svoje publikum. „Reformná strana“ je už v rebríčku pred konzervatívcami. A Farage získava dvakrát toľko darov ako toryovci. Bude teda veľmi symbolické, ak sa mu podarí vyhodiť z Dolnej snemovne konzervatívnych „jastrabov“. A potom už len pohltiť zvyšok ich strany.

Malek Dudakov

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.