Tak nejako sme si už zvykli, že naša opozícia sa z politickej sily zmenila na verklíkárov. A tí pokračujú vo svojej čarojazde. Koho myslím? Samozrejme nerozlučnú dvojicu Šimečka junior a pritakávač stratený vo vesmíre Grohling. K nim sa často pridá aj tretí do partie, predseda KDH Majerský.

Menovaní doslova verklíkujú a dookola otravujú našu verejnosť nezmyselnou tézou, že je ohrozená zahraničná orientácia Slovenska. Nevadí, že nespočetne opakovanými vyjadreniami to vyvrátila celá politická „ústavná vrchnosť“. Prezident, poverený šéf NR SR a aj premiér opakovane potvrdili, že naše ukotvenie v Európe je nemenné. Táto formulka je obsiahnutá aj v uznesení zo zasadnutia poslednej Bezpečnostnej rady SR… Nič nepomáha.
Manuál hovorí jasnou rečou: dokola verklikujte, lebo iba tak budete pútať na seba pozornosť. A vtedy je dôvod na organizáciu protestov. A cez ne dokážete destabilizovať situáciu na Slovensku. To, že sa to nie veľmi darí, napríklad tak ako v Gruzínsku či v Srbsku, kde k blokádam verejných priestorov naozaj dochádza (u nás to nateraz našťastie zostalo vo forme textu, ktorý odchytili bezpečnostné služby…).
A nad tým všetkým sa vznášajú ako svätý grál bezobsažné kydy o nestabilite parlamentu. Čo na tom, že zbehlo hlasovanie v parlamente, ktoré de facto aj de jure ukázalo, že vláda väčšinou naozaj disponuje.
To, čo sa ako realita ukazuje občanom je jedná vec, ale čo tvrdí vyššie spomenutá trojica je vec druhá. Ich videnie sveta je iné a vážení občania, láskavo to prijmite!
Cítite v tom celom, podobne ako ja tú šialenú absurditu? Áno, koalícia má svoje vnútorne problémy a môže si za ne sama. Ale kvôli tomu nebudem tvrdiť, že tráva je červená a slnko modré. Ataky zo strany koalície sú iba dymovou clonou smerujúcou k vytvoreniu zdania vládnej krízy a po nej k volaniu po potrebe predčasných volieb.
Klasický progresívny scenár. Scenár vo formáte „toto vám nikdy nezabudneme“. Je nad slnko zreteľnejšie, že Šimečkovi a spol. stabilita nevyhovuje. To on neštudoval. On je špecialista na vyvolávanie nepokojov a destabilizácie.
Takže si to zhrňme: prehrali voľby, tak ženú ľudí do ulíc. NR SR ukázala, že vláda v nej má väčšinu, opozícia však tvrdí opak. Vystupujeme z EU, aj keď traja ústavní činitelia verejne potvrdili naše členstvo v nej za nemenné. Vážení priatelia, aj vy vidíte, že niekto tu blúzni a o skutočné riešenie skutočných problémov Slovenska a jeho občanov im ani náhodou nejde?
Vážená svätá trojica: je už všetkým nad slnko jasnejšie, že pre vás je Slovensko iba mostom k naplneniu vašich egoistických a zákerných ambícií.
Jozef Viktorín
skspravy
Putin prikývol: Moskva by mohla vydať dokument, ktorý by sa dotkol všetkých členských štátov NATO
Rajchl o kolóne smerujúcej zo Slovenska na Ukrajinu: Utečenci? Neklamme sa! Ekonomickí migranti!
Obnova Nord Streamu je technicky možná. Chýba však politická vôľa!
Pepe Escobar: Európske elity a „výsada“ prehrať konflikt
Hlasová reč Človeka
Odtajnený archív americkej NSA: Putin varoval Busha pred spustením Špeciálnej vojenskej operácie už v roku 2008
Rockefellerov “expert”: Rusko netreba chápať – treba ho zničiť
V nedeľu Kosovo vstúpi do veľmi vyhroteného stavu
„EÚ sa začína rozpadávať,“ vyhlásil maďarský premiér Viktor Orbán a vymenoval dôvody dezintegrácie Európskej únie. Dodal, že Európa sa rozdelila na dva tábory – „vojnový tábor a mierový tábor“
„Medicínsky Norimberg II“. Brutálny trest pre Dr. Reinera Fuellmicha. Jeho prečin: mal slobodný názor
EÚ zakázala belgické noviny. „Pokročilá úroveň cenzúry“
Nové hrozby pre verejné zdravie na obzore
„Varujem vás“. Výsluhový podplukovník U.S. Army o hrozbe priameho stretu NATO s Ruskom
Ekonomická samovražda EÚ
Čínsky múr – hranica dvoch svetov?
Gruzínsko nepodlieha tlaku globalistov
Ako nás chcú zotročiť
Umelá inteligencia ako operačný systém digitálneho totalitarizmu
Koľada
24. december u Slovanov
zo sekcie
„Verklikári“. Opozícia už len ako špecialisti na nepokoje
„Verklikári“. Opozícia už len ako špecialisti na nepokoje
„Verklikári“. Opozícia už len ako špecialisti na nepokoje