25.11.2020
Oznámil to v stredu oficiálny zástupca Európskej komisie Stefan de Keersmaecker.

Podľa agentúry TASS Európska agentúra pre lieky začala s ruským výrobcom predbežnú diskusiu o vakcíne „Sputnik V“.
„Európska agentúra pre lieky zatiaľ nedostala žiadosť o certifikáciu ruskej vakcíny proti COVID-19. Agentúru však oslovila spoločnosť — výrobca vakcíny, teraz sú v počiatočnom štádiu diskusie o vakcíne,“ uviedol oficiálny zástupca Európskej komisie Stefan de Keersmaecker.
zdroj: news-front
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Abramovič odmietol previesť výnosy z predaja Chelsea na Ukrajinu
Belousovová: Vzbudenie nenávisti je súčasťou prípravy na vojnu
VIDEO: „Ukrajina bude musieť začať rokovať s Ruskom,“ vyhlásil šéf ukrajinskej vojenskej rozviedky Kyrylo Budanov a predstaviteľov kyjevského režimu vyzval, aby krotili svoje prehnané ambície.
Digitální řetězy: Jak centrální banky budují ekonomiku bez úniku – Mark Keenan, Global Research
Donald Trump pred stretnutím so Zelenským na Floride telefonoval s Vladimirom Putinom. Rozhovor s ruským prezidentom označil za „veľmi dobrý a veľmi produktívny“
VIDEO: Zelenského na letisku v Miami nevítal nikto z americkej strany
„Po nástupe Donalda Trumpa k moci sa Európa a EÚ prejavili ako hlavné prekážky v dosiahnutí mieru na Ukrajine a spoločne s Volodymyrom Zelenským nie sú pripravení na konštruktívne rokovania,“ vyhlásil Sergej Lavrov.
VIDEO: „Ak Ukrajina odmietne mier, Rusko dosiahne svoje ciele vojenskými prostriedkami,“ vyhlásil ruský prezident Vladimir Putin s tým, že Zelenského režim v Kyjeve sa „neponáhľa“ s riešením vojenského konfliktu diplomatickými prostriedkami napriek slušnej ponuke zo strany Ruskej federácie
VIDEO: Dědička rodiny Rothschildů přiznává: Žádná země se neodváží vést válku bez podpory Rothschildů
Viaceré krajiny sa zapájajú do hazardnej hry s kryptomenami
Szijjártó hovorí jasne: Maďarsko v roku 2026 neprijme jediného migranta
Bridlicový boom – následky
Obyvatelia Donbasu na frontovej línii pomáhajú ruskej armáde
Ako terorizmus zmenil Vianoce v EÚ
Šimkovičová vracia úder kritikom: Plné divadlá hovoria jasnou rečou!
Rusko podporí Čínu v prípade eskalácie v Taiwanskom prielive
Sergej Lavrov varoval pred zdrvujúcou reakciou v prípade napadnutia Ruska
Elon Musk varuje pred nedostatkom striebra
Umelá inteligencia: lákavé perspektívy, bublina, alebo budúce tragédie?
Európa to je už len boj medzi klanmi, elitnými skupinami, lobistami rôznych finančných skupín a nadnárodnými korporáciami
zo sekcie
V EÚ sa začala predbežná diskusia o ruskej vakcíne „Sputnik V“
V EÚ sa začala predbežná diskusia o ruskej vakcíne „Sputnik V“
V EÚ sa začala predbežná diskusia o ruskej vakcíne „Sputnik V“