Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Česká spoločnosť FTV Prima môže na Slovensku oficiálne šíriť iba dve zo svojich staníc – Prima Plus a CNN Prima News. Neoficiálne sú však v ponuke operátorov aj Prima Cool či Prima Love. Práve táto dvojica by však už čoskoro mala dostať na Slovensku stopku. U divákov sa tešia obľube aj kvôli zahraničným filmom a seriálom. Problémom však je, že Prima pre tieto tituly nemala zakúpené vysielacie práva aj pre územie Slovenska, informujú regiony.sk.

Po rokoch teraz prichádza s riešením v podobe nových TV kanálov. Najnovšie spoločnosť FTV Prima informovala, že získala licencie pre nové televízne stanice Prima Cool SK a Prima Love SK, ktorých vysielanie bude smerované na územie Slovenska. So spustením nových kanálov pre slovenský trh budú musieť operátori vyradiť zo svojich ponúk stanice Prima Cool a Prima Love.

Čo a odkedy budú nové stanice vysielať?

Prima Cool SK by mala byť spustená do konca júna 2024. Do rovnakého termínu by malo dôjsť k vyradeniu jej českej verzie. Prima Love SK by sa mala pridať v druhej polovici roka. Aký program prevezme na Slovensko, zatiaľ nespresnili.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podrobnosti programovej skladby, ktorú okrem vlastnej tvorby doplnia aj vybrané akvizičné tituly, predstaví skupina Prima verejnosti už čoskoro,“ uviedla televízna spoločnosť.

Zmeny nastanú aj pri stanici Prima Plus, ktorú premenujú na Prima SK. Slovenské verzie by mali neskôr dostať aj stanice Prima Krimi a Prima Max. 

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d