Slovanské Noviny

10. apríla 2025

Slovenské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

Posledný tlak na nový svetový poriadok

Samozvané globalistické elity využívajú hladomor spôsobený človekom, pandémie spôsobené ľudskou činnosťou, vakcíny a svetové vojny na dosiahnutie svojho dlhodobého cieľa vyľudnenia. Musí byť dosiahnutý predtým, ako budú môcť zaviesť nový svetový poriadok založený na bezhotovostnej digitálnej ekonomike naviazanej na digitálny identifikátor, ktorý sleduje každú osobu a priraďuje jej sociálne postavenie.

Všetko, čo dnes vidíte, je určené na zníženie populácie. Od nedostatku potravín až po nekonečné geneticky upravené vírusy a zavádzanie smrtiacich „vakcín“, to všetko vedie k jedinému – k ďalším úmrtiam.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Preto Schwab povedal, že „nikto nie je v bezpečí, pokiaľ nie sú všetci zaočkovaní“.

Bill Gates vo svojom TED Talk v roku 2010 tiež odhalil svoju hlavnú agendu, keď povedal, že „kľúčom k dosiahnutiu čistých nulových emisií uhlíka je vyľudňovanie“

Je naozaj úžasné, ako tieto príšery v takých teplých a priateľských tónoch hovoria ľuďom, že musia zomrieť a pokiaľ možno čo najskôr.

Slovanské Noviny