Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

„Pohrdám vámi a zakazuji vám zneužívat jméno mého syna, mého dítěte!“ Matka mrtvého Navalného ostře proti jeho manželce Yulii Navalné!

Matka Alexeje Navalného Ljudmila Navalnaja se prostřednictvím sociálních sítí obrátila na jeho manželku a zakázala jí zneužívat jméno jejího syna pro politické účely. Autentičnost videa ještě nebyla zcela potvrzena. Lidé ovšem v komentářích píší, že tato výzva pohřbila politickou kariéru Julije Navalné v Rusku.

„Drahá Julio Borisovno Abrosimová (dívčí jméno manželky Navalného, pozn.), nyní se chci obrátit na vás. Naposledy jste viděla mého syna v únoru 2022. Nemáte zákaz vstupu do Ruska, nebylo proti vám zahájeno ani jedno trestní řízení, ale nikdy jste ho za dva roky nepřišla navštívit. Ve skutečnosti od jara 2021 jakoby nejste vdaná za mého syna, veřejně se objevujete ve společnosti jiných mužů.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Byla jste to vy, kdo ho donutil přijet do Ruska, když se právě probral z kómatu a špatně dokázal vyhodnotit situaci. Přinutila jste ho, aby byl veškerý Alexejův majetek převeden na vás. Dokonce jste vydědila vlastního syna, a proto s vámi nebude mluvit. Poštvala jste svou dceru proti svému synovi.

Bylo pro mě zvláštní vidět vás s úsměvem, pár hodin po Alexejově smrti, mluvit jeho jménem v Mnichově. Jak si přivlastňujete jeho hlas po jeho smrti? Kvůli slušnosti jste si ani nedala pauzu, nepředstírala jste truchlení. Běžela jste prodat jeho smrt. Jste odporný a nízký člověk. Pohrdám vámi a zakazuji vám zneužívat jména mého syna, mého dítěte,“ uvedla Navalného maminka.

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d