Toto je neuveriteľná fraška! Čaputová s Lipšicom chceli šesť týždňov pred voľbami strčiť do väzby popredného kandidáta Smeru a nakoniec prepustili nielen jeho, ale aj druhého obvineného Stahla, skonštatoval na sociálnej sieti podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha.

„Slovensko v priamom prenose vidí, že toto celé je len politický lynč – Tibora Gašpara obviňujú z toho, že vraj podľa udavača musel vedieť, že Slobodník je skorumpovaný. To čo je za zločin? Každý Slovák musí vedieť, že Čaputová je Sorosova panenka a napriek tomu nezavrieme 5 miliónov ľudí do väzby. A toto všetko Čaputová spáchala len preto, aby vo voľbách pomohla svojmu Progresívnemu Slovensku. Ako inak to nazvať ako manipuláciou volieb?,“ upozorňuje politik.
Od dojatia nedýcham. Úplne, že C.S.I. Bratislava
Podľa Blahu nebola náhoda, že Čaputová verejne obhajovala čurillovské zvery, ktoré chceli vyšetrovateľke zapaľovať auto kanistrom. Nie je náhoda, že Čaputová mala vždy blízko k Lipšicovi. A nie je náhoda, že madam uprednostnila Hamrana pred Šimkom. Všetci, čo sú zapletení do zatýkania Tibora Gašpara sú jej ľudia – je čističi. Pomocou nich chce zničiť Smer – za každú cenu.
„Ja im do toho nechcem kecať, ale liberálne médiá tu roky šírili legendy o tom, aká sme vraj v Smere strašná mafia – spáchali sme vraj úplne všetko, už som len čakal, kedy Roberta Fica obvinia z vraždy Johna Lennona, Chapman sa už chystal von z basy. A bum, nakoniec sa zmohli na to, že Roberta Fica s Robom Kaliňákom obvinili z toho, že na tlačovkách poukázali na Kiskove a Matovičove daňové podvody, mňa za to, že som sa odfotil s červenou hviezdou a teraz Tibora Gašpara za to, že údajne mal vedieť o tom, že ich človek, udavač Slobodník je skorumpovaný. Od dojatia nedýcham. Úplne, že C.S.I. Bratislava, natočte o tom nejaký seriál pliz… Hovorí sa tomu – zahučala hora, porodila myš,“ smeje sa smerák.
Tri roky Lipšic, Matovič, Čurilla, Hamran a ďalší esesáci podľa Blahu nerobili nič iné, len „hľadali špinu na opozíciu a zastrašovali nás ako Pinochet v najlepších časoch. A toto je prosím pekne výsledok. Nula. Zero. Nichts“.
Prevalilo sa aj ďalšie šialenstvo – sudca Truban potvrdil, že Tódová na pokyn jeho kolegyne, sudkyne Záleskej naňho v Denníku N hádzala špinu. Takto si sudkyne cez svoje milenky vybavujú osobné spory na pracovisku, prízvukuje opozičný poslanec. „Tódová kydala na Milana Lučanského – Záleská odsudzovala. Tódová kydala na Dušana Kováčika – Záleská odsudzovala. Tódová kydá na Dávida Lindtnera – Záleská sa už zalizuje, že odsúdi. Z tohto sa baby nevylížu. Vytvorili mafiu, posteľnú mafiu, ktorá zničila akúkoľvek dôveru verejnosti v médiá aj súdy. Gratulujeme.“
Blaha pripomína ešte raz – toto peklo kryje Čaputová. A jej Progresívne Slovensko. „Čo tak sa k tomu vyjadriť, vážená madam z paláca. Prestaňte láskavo bicyklíkovať s Ďurim a ak chcete uchovať zvyšky dôvery v právny štát, odvolajte Ódora ako ministra vnútra, vyzvite k rezignácii Hamrana a Lipšica a vyjadrite sa k Záleskej a Tódovej. Inak sa nečudujte, že celé Slovensko je presvedčené, že za týmto celým stojíte Vy. A Veľký brat za vami. Fakt vám do toho nechcem kecať, Mr. Soros – ale toto vám naozaj nevyšlo… Asi by ste mal na Slovensku vymeniť kádre,“ uzavrel Blaha.
hlavnydennik.sk
VIDEO: Vladimir Putin prezlečený za Deda Mráza rozdával svojim spojencom vo svete darčeky.
V Kuchyni pristáli tri nové stíhačky F-16. Kedy si budeme sami chrániť nebo?
Minister vnútra k 5. výročiu úmrtia Lučanského: Tragédia, ktorá sa nesmie zopakovať!
Vo Francúzsku silnie požiadavka zaviesť islamskú ŠARÍU. V celom svete!
„Sankčná horúčka“: Spojené štáty, EÚ a sloboda prejavu
Rusko spustilo synchronizované raketové útoky na viaceré ciele na Ukrajine
Útok na rezidenciu Vladimíra Putina: Kto sa rozhodol odpísať Zelenského?
The Spectator: Európa vyčerpala svoj potenciál
Slovenskí mlynári: Na Slovensko sa zrejme dovážajú masy produktov z ukrajinskej múky
Sloboda a vôľa
Biliónový vianočný darček pre vojnový stoj
Stiahnite sa z Donbasu, odkazuje Kremeľ. Rusko zloží zbrane, až keď Ukrajina splní kľúčovú podmienku
„To musíme odmietnuť každým vláknom našej bytosti“: DeSantis sa stáva hlavným skeptikom umelej inteligencie
Bývalý poľský minister zahraničných vecí: Európa prehrala – a to vo veľkom štýle
„Hlavné mesto Belgicka už nie je belgické“: štatistiky potvrdzujú slová Elona Muska
V Zelenského tíme panuje nervozita. Sorosove deti sú čoraz aktívnejšie: Špeciálny „náklad“ má doraziť z Kyjeva do Londýna
Pripomíname si 5. výročie nevyjasneného úmrtia gen. Lučanského
Spoločnosť Grand Power ako jediná slovenská firma dokáže prezbrojiť armádu, stať by sa tak malo v prebehu nasledujúcich dvoch rokov
Zelenskyj šokoval Trumpa útokom na Putina
Ukrajinská novinárka: “Dajte im aj 5 biliónov, no bez výmeny ukrajinských politikov a vízie Ukrajiny… bude len smrť a ničenie”
zo sekcie
Pán Soros, asi by ste mali na Slovensku vymeniť kádre
Pán Soros, asi by ste mali na Slovensku vymeniť kádre
Pán Soros, asi by ste mali na Slovensku vymeniť kádre