Slovanské Noviny

22. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Kvôli organizovanému potláčaniu faktov a kvôli kampaniam proti pravdovravným je čoraz ťažšie a riskantnejšie poskytovať pravdivé správy. Tolerujú sa iba spisovatelia, ktorí podporujú oficiálne naratívy.

Odplata sa stáva samozrejmosťou . Úroveň odplaty závisí od úrovne hrozby, ktorú autor vníma ako hrozbu.

Julian Assange je najvyššou hrozbou kvôli svojmu celosvetovému dosahu prostredníctvom Wikileaks a odvahe zverejňovať úniky informácií o vojnových zločinoch a iných trestných činoch vlády Spojených štátov.

Assange bol uväznený bez súdu v tej či onej forme už desaťročie. V posledných rokoch bol Assange držaný na samotke v britskom väzení s maximálnym stupňom stráženia, zatiaľ čo skorumpovaný britský právny systém sa snaží predstierať, že je v súlade s britským právom, ale vždy prináša výsledok, ktorý jeho vládca z Washingtonu požaduje. Tento proces nemôže objasniť, že podriadenosť Washingtonu prevyšuje integritu britského súdneho systému.

Necitlivosť Washingtonu voči vojnovým zločinom, zločinom proti ľudskosti a do očí bijúcim falšovaniu nevinných brutálne znásilnila rešpekt celého sveta k morálnemu a etickému správaniu.

Nezávislí vedci, experti a novinári, ktorí sú považovaní za menšie hrozby ako Assange, sa ocitajú v situácii, keď sú zrušení, deplatformovaní, marginalizovaní, vyhodení a ich lekárske licencie sú ukradnuté za to, že odmietli dodržiavať smrtiace protokoly Covid. Len nedávno Nemecko odsúdilo jedného z vlastných sudcov krajiny za to, že si vypočul znalecký posudok a rozhodol proti vládnemu mandátu na maskovanie. Inými slovami, dôkazy, ktoré sú v rozpore s naratívom, boli nemeckým súdnym systémom kriminalizované.

To isté vidíme vo falošných obvineniach prezidenta Trumpa. Trump je v skutočnosti obvinený z toho, že na základe skutočných dôkazov spochybňuje mimoriadny nočný obrat vo voľbách v roku 2020. Trumpov „zločin“ spočíva v tom, že nastolil otázku volebného podvodu, otázku, ktorá sa zvyčajne kladie pri každých voľbách. Pamätajte, že voľby Georgea W. Busha boli demokratmi natoľko spochybnené, že o nich musel rozhodnúť Najvyšší súd USA.

Glenn Greenwald, Matt Taibbi a James O’Keefe boli vyhodení z organizácií, ktoré vytvorili, alebo v Taibbiho prípade slúžili ako najsledovanejší spisovatelia. Skorumpovaný prokurátor v New Yorku, ktorý nie je spokojný s odstránením O’Keefa z jeho vlastného fóra, teraz „vyšetruje“ O’Keefa za „zneužívanie zamestnancov a míňanie finančných prostriedkov organizácie“. Opäť, ako v prípade Trumpa a Assangea, vidíme vytváranie zločinov z ničoho nič s cieľom umlčať pravdovravnosť, ktorá je nebezpečná pre skorumpovaný establishment, ktorý sa nezbaví svojho nelegitímneho držania moci.

Matt Taibbi pred rokom informoval, že YouTube cenzuroval fakticky presnú videoprezentáciu Matta Orfaleu „Zmanipulované“ volebné tvrdenia, Trump 2020 vs. Clinton 2016, démonizoval to ako „volebné dezinformácie“ a ustanovil sa ako zákonodarca, prokurátor, sudca, a porota vyhlásením Orfalea za porušenie „zásad pre zločinecké organizácie“ YouTube. Aká je integrita sociálnych médií, keď sociálne médiá vyhlásia starostlivé preskúmanie verejného problému za trestný čin, ktorý je trestne stíhaný?

Ľudia s modrými tabletkami si môžu myslieť, že sú v bezpečí, pokiaľ budú mať hlavu v piesku a ústa zavreté. Ale Taibbi hovorí, že to tak nie je a že slučka sa sťahuje každému:

„Nezávislý mediálny obsah je čoraz ťažšie nájsť prostredníctvom vyhľadávania na platforme, aj keď používatelia zadajú presnú terminológiu, vedľajšie riadky alebo dátumy. Platformy sociálnych médií, ktoré kedysi poskytovali efektívny marketing a distribúciu pri nízkych až žiadnych nákladoch, sa teraz ťažko orientujú aj s pomocou platených nástrojov na podporu. Inými slovami, aj keď sa vašej firme darí dostatočne dobre na to, aby ste platili plné maloobchodné sadzby za marketing, rozširujúca sa mriežka algoritmických obmedzení naprieč platformami robí z distribúcie pre nefiremné médiá nočnú moru.“

A pamätajte, Tucker Carlson, najdôležitejší a najziskovejší mediálny hlas, bol vyhodený Fox News za jeho neúnavné odhaľovanie falošných naratívov vládnucej elity. Fox News utrpel obrovský finančný zásah pre seba a svojich akcionárov v snahe odstaviť efektívneho hovorcu pravdy. Je zrejmé, že ovládanie príbehu je dôležitejšie ako zisk.

Rovnako ako bolo nemeckým sudcom jasne povedané, že sudcovia, ktorí vykonávajú skutočnú spravodlivosť, budú uväznení, bolo jasné aj vedcom, odborníkom, lekárom a nezávislým novinárom, že ak povedia pravdu, ich kariéra a životy budú zničený.

Moja úroveň ohrozenia sa rieši vylúčením a útokmi na ohováranie, ohováranie a ad hominem. Cez víkend som upratoval garáž. Narazil som na krabice pások s mojimi televíznymi vystúpeniami v Good Morning America, Today Show, Brinkley show, C-Span a všetko ostatné. Dnes nemám povolený vstup do žiadnej americkej televízie.

Objavil som tiež krabice so súbormi mojich článkov publikovaných v The New York Times, Washington Post, Los Angeles Times, Wall Street Journal, Business Week, London Times, Telegraph, TLS, popredných francúzskych a talianskych novinách, kde je nemožné aby som dnes zverejnil čo len slovo.

Ďalším spôsobom, ako s vami jednajú, sú sekcie komentárov na webových stránkach, kde sa trollovia schovávajúci za falošné mená a slúžiaci rôznym záujmom zosmiešňujú, ohovárajú, zavádzajú a démonizujú vás v snahe poškodiť vašu dôveryhodnosť a odstrašiť čitateľov. Pôsobí na slabomyseľných ľudí, ktorí nikdy v živote nerozmýšľali samostatne a boja sa odlíšiť sa od svojich rovesníkov s modrými tabletkami.

Akokoľvek je to nešťastné, mnohí Američania sú ľudia s modrými tabletkami . Uprednostňujú uistenia falošného príbehu pred stresmi reality .

Realita je na nich priveľa. Vyžaduje si to viac intelektuálnej a emocionálnej sily, ako majú oni. Ľahko ich zavedú do tábora, ktorý znevažuje pravdu ako dezinformáciu. Keďže pravda je znepokojujúca, sú radi, že sa jej zbavia.

Hľadajte v západnom svete integritu. To nenájdete v žiadnej vládnej strane. Nenájdete ho v žiadnej inštitúcii, či už vzdelávacej, justičnej, korporátnej, mediálnej, lekárskej, právnej.

Aká je integrita FBI, keď organizácia formuluje prezidenta Spojených štátov a jeho podporovateľov?

Aká je integrita CIA, keď organizácia zvrhne zahraničné vlády, ktoré neodovzdajú svoje krajiny Washingtonu a New York Banks?

Ako majú Tony Fauci, NIH, CDC, FDA, WHO integritu, keď používajú nepresný test PCR na zveličenie hrozby Covid, aby sa ľudia báli, zakázali používanie známych liekov na Covid, ako sú Ivermectin a HCQ, zorganizovali stimuly pre nemocnice klamať a hlásiť každé úmrtie ako úmrtie na COVID, klamať o bezpečnosti a účinnosti smrtiacej „vakcíny“, popierať, že by sa vyskytli akékoľvek nepriaznivé reakcie na popichnutie Covidom do takej miery, že CDC prestane zhromažďovať údaje VAERS (pozri toto ), počítajú prípady chrípky ako prípady Covid (pamätáte si, že v roku bol nula prípadov chrípky?), a keďže neexistovala žiadna zodpovednosť, teraz sú v procese prípravy ďalšej „hrozby Covid“, nového kola „očkovania“ a návrat masiek a blokád?

Ako môže byť prokurátor ministerstva spravodlivosti Jack Smith bezúhonný, keď mu federálny sudca musí zabrániť súdiť Trumpa z Floridy na súde v DC s porotou, ktorá nenávidí Trumpa?

Ako je NY prokurátor Alvin Bragg bezúhonný, keď nedokáže identifikovať federálne obvinenie, ktoré vzniesol proti Trumpovi, alebo ospravedlniť súdny proces s Trumpom na základe federálneho obvinenia na štátnom súde?

Ako je atlantská prokurátorka Fani Willisová bezúhonná, keď vznesie obvinenie z vydierania proti prezidentovi Trumpovi za spochybnenie výsledku volieb?

Prokurátori bez integrity sú tyrani

Aká je integrita súdnictva, keď sudcovia povoľujú takéto očividne falošné trestné stíhania?

Ako sú právnické fakulty, advokátske komory a médiá bezúhonné, keď sa dopúšťajú nezákonného stíhania, pretože sa im nepáči obžalovaný?

Ako sú školské rady bezúhonné, keď sú rodičia, ktorí sú proti vymývaniu mozgov svojich detí, zatýkaní alebo vyhodení zo zasadnutí školskej rady?

Ako sú demokrati bezúhonní, keď odstraňujú Trumpa z hlasovania v modrých štátoch na základe toho, že je zločincom už len na základe ich obvinenia pred jeho zmanipulovanými procesmi? Ako majú republikáni RINO, ktorí sú v otvorenom sprisahaní s demokratmi, aby zabránili zvoleniu Trumpa za prezidenta, integritu?

Opýtajte sa sami seba, prečo nedovoliť americkému ľudu namiesto malej zaujatej poroty rozhodnúť o Trumpovej nevine alebo vine v spravodlivých demokratických voľbách?

Prečo by malo byť starostlivo vybranej zaujatej porote dovolené rozhodovať za americký ľud?

Ako môže mať demokratická strana, médiá a ministerstvo spravodlivosti (sic), ktoré sa pokúša takto rýchlo dosiahnuť, nejakú integritu?

Položte rovnakú otázku každej inštitúcii, vrátane vášho miestneho združenia vlastníkov nehnuteľností.

Čo sa stane s krajinou bez integrity?

Čo si svet myslí o krajine, ktorá sa tvári ako „výnimočná a nenahraditeľná“, pričom porušuje všetky známe morálne zásady a vykorisťuje zvyšok sveta?

Paul Craig Roberts

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: