Veľkú Tartariu vytvorili priami potomkovia Adityas, Orians-Hyperborejci. Severná ríša spočiatku zahŕňala východnú Európu, časť Mandžuska a strednú Áziu. Ale od IV tisícročia pred naším letopočtom Veľká Tartária sa začala rozpadať na regióny.
Číňania nazývali Tartariu Veľkou severnou ríšou a po vytvorení svojho štátu s ňou viedli nepretržité vojny. Ale všetky vojny Hanov s Veľkou severnou ríšou skončili rovnako – spravidla úplnou porážkou a expanziou severanov na juh v srdci čínskej nížiny. A potom Hanovci, ktorým od pradávna vládol dračí klan, alebo klan Dragula, uplatnili svoju obľúbenú stratégiu pomalého plíživého osídľovania na severe a samozrejme neobmedzeného rozmnožovania na novom mieste. Územie modernej severnej Číny bolo teda odňaté Tartárii: Ujgurská národná autonómna oblasť a krajiny susediace s vnútorným Mongolskom. Potom, aby zabránili pomalému osídľovaniu rozsiahlych južných oblastí žltou rasou, ktorá sa plazila z juhu, vydali vládcovia Tartárie dekrét o vybudovaní jasnej hranice medzi dvoma rôznymi rasami: žltou na juhu a bielou na severe. Takto sa zrodil projekt Veľkého čínskeho múru. Nepočúvajte moderných historikov, že údajne nešťastní Číňania po stáročia stavali Veľký múr, aby sa chránili pred severskými kočovnými kmeňmi – bolo to naopak. Veľký múr bol postavený z expanzie predstaviteľov žltej rasy, nie na ochranu, ale na vytvorenie jasnej hranice medzi dvoma bojujúcimi rasami. Múr, tiahnuci sa po horských masívoch a údoliach, len ťažko mohol zastaviť armádu, ale účinne pôsobil proti tichému pokojnému osídleniu, keď Číňania pomaly jazdia na svojich vozoch, bez toho, aby niekoho ohrozovali, stavali si dediny na príhodných miestach a osievali polia ryžou, prosom atď… Aby sme sa presvedčili o vyššie uvedenom, stačí navštíviť sever Číny a pozrieť sa, ako vyzerajú medzery Veľkého čínskeho múru. V miestach, kde sa nerealizovali reštaurátorské práce, sú strieľne na stene orientované na juh.
G.A. Sidorov „Tajná chronológia a psychofyzika ruského ľudu“ 34. kapitola
Múr sa nazýval Kii-Tai, čo v preklade zo starej slovinčiny znamená Kiy – plot, živý plot; Tai – dokončenie vrcholu, skvelé, to znamená „konečný, obmedzujúci veľký plot (stena)“. V starovekej „Číne“ sa tomu hovorilo vysoký plot alebo múr pevnosti. Napríklad: Kitay-gorod v Moskve je tak pomenovaný kvôli vysokému múru, ktorý ho obklopoval, a vôbec nie kvôli Číňanom.
K pôvodu Oriany
Kyjev sa sťažuje, že pri nočnom útoku na Dnepropetrovsk bola použitá medzikontinentálna balistická raketa RS-26…
Článok pochádza zo „The Altworld“ – čosi ako alternatívny svet a - volá sa „Odhalenie“.…
Technológie od nepamäti zohrávajú kľúčovú úlohu v ozbrojených konfliktoch. Víťazstvo často patrilo tej strane, ktorá…
Medzinárodný trestný súd (ICC) vydal zatykač na predsedu izraelskej vlády Benjamina Netanjahua a jeho bývalého…
Ruský veľvyslanec v Londýne Andrej Kelin medzitým vyhlásil, že Veľká Británia je priamo zapojená do…
Ukrajinské letectvo predtým informovalo o tom, že Rusko pri nočnom útoku použilo medzikontinentálnu balistickú raketu.…