Sme rodina nevylučuje predĺženie núdzového stavu do konca marca. V dnešnej diskusnej relácii O 5 minút 12 Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to povedal líder hnutia a predseda Národnej rady SR Boris Kollár

„Núdzový stav predlžujú všetky okolité krajiny. Slovensko teda nie je jediné, ktoré také niečo robí. Ak to bude potrebné, predĺženie núdzového stavu v hnutí podporíme. Určite nepôjdem proti odborníkom,“ ozrejmil Kollár.
Kollár: Poslanci parlamentu nemajú nárok na prednostné očkovanie proti koronavírusu
Poslanci Národnej rady SR nemajú nárok na prednostné očkovanie proti ochoreniu COVID-19. V dnešnej diskusnej relácii O 5 minút 12 Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to povedal predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) s tým, že najskôr sa podľa pravidiel očkujú zdravotníci, ľudia v prvej línii či starší ľudia.
„Dostal som informáciu, že poslanci parlamentu nedostanú prednostne vakcínu. Samozrejme, sú výnimky, lebo niektorí poslanci spadajú do kategórie starších ľudí alebo sú lekármi. Týmto to považujem za uzavretú vec,“ dodal Kollár.
Kollár: Sme rodina nemá svojho kandidáta na špeciálneho prokurátora
Hnutie Sme rodina nemá svojho kandidáta na špeciálneho prokurátora. V dnešnej diskusnej relácii O 5 minút 12 Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to uviedol predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina). V hnutí si chcú podľa jeho slov počkať na verejné vypočutie kandidátov, ktoré bude v pondelok 1. februára a utorok 2. februára.
„Nech sa ktorýkoľvek z tých štyroch kandidátov stane špeciálnym prokurátorom, tak je to dobré, lebo má svoje kvality a bude dobrým špeciálnym prokurátorom,“ priblížil Kollár.
Svojho kandidáta do tejto funkcie nemá ani mimoparlamentná strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD). Líder strany Peter Pellegrini však v relácii ozrejmil, že v strane nesúhlasia s tým, aby bol špeciálnym prokurátorom neprokurátor. Spomedzi uchádzačov je jediným neprokurátorom advokát Daniel Lipšic. Kandidujú aj prokurátori Ján Šanta, Peter Kysel a Vasiľ Špirko.
Premiér potvrdil, že od 8. februára bude na Slovensku platiť COVID automat
Od 8. februára bude na Slovensku platiť COVID automat. V dnešnej diskusnej relácii Na telo s Michalom Kovačičom televízie Markíza to potvrdil predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO).

„V koalícii máme dve dohody. Prvou je, že sa budeme riadiť COVID automatom a druhá, že bude platiť od 8. februára,“ doplnil premiér.
zdroj: hlavné správy
PODPORTE nezávislé médium.
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar“
ďakujeme
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
USA definitívne odišli z WHO: Washington hlási koniec spolupráce
EU dává 3,6 miliardy eur z vašich daní na „antirasistické programy,“ cílem je podpora výměny obyvatel
Putin rokoval s vyslancami USA viac než tri hodiny. Kremeľ: Bez územných otázok mier nebude
„Nie som zaujímavý?“ Zelenského prejav v Davose sa zmenil na trápnu udalosť
VIDEO: Do Fica sa po Dankovi obul aj geopolitický stratég ťažkej váhy Šimečka.
VIDEO: „SNS s Tebou do žiadneho pekla nepôjde!,“ odkázal Andrej Danko premiérovi Robertovi Ficovi a vyzval ho, aby sa slušne správal. Šéf národniarov zároveň kritizoval USA za to, ako sa správajú k Európe a EÚ
Jeffrey Epstein a americká ponuka na kúpu Grónska – spojitosť, o ktorej ste pravdepodobne nikdy nevedeli
Ako funguje temná parazitická štruktúra temných síl – A ich zbrane proti ľudstvu
Madagaskar má v úmysle vstúpiť do BRICS
Rusko bude profitovať z konfrontácie s USA o kontrolu nad Arktídou
V Rusku oznámili počet mŕtvych nájdených v Kurskej oblasti po invázii ukrajinskej armády
Sergej Naryškin: Plány „koalície ochotných“ by mohli viesť k rozsiahlemu konfliktu
Európska únia je na pokraji vymierania
VIDEO: Politici na Slovensku po verdikte Najvyššieho súdu SR už nesmú podľa Štefana Harabina označovať Rusko za agresora
Daily Mail: Americké námorníctvo ukrýva lietajúce zariadenie mimozemského pôvodu
Slovenský a český minister pôdohospodárstva sa zhodli na potrebe chrániť európsky agrosektor a posilniť spoluprácu
Ttreba vymeniť personál! Robert Fico prirovnal EÚ k masážnemu salónu
Belousov uzatvára Odesu — Ukrajina sa stane suchozemskou krajinou
Ako budú kanadskí partizáni bojovať proti USA
Ak vás táto zvláštna „multipolarita“ prekvapuje, je to zbytočné, Američania sú už takí…
zo sekcie
Kollár: Sme rodina nevylučuje predĺženie núdzového stavu do konca marca. Premiér potvrdil, že od 8. februára bude na Slovensku platiť COVID automat
Kollár: Sme rodina nevylučuje predĺženie núdzového stavu do konca marca. Premiér potvrdil, že od 8. februára bude na Slovensku platiť COVID automat
Kollár: Sme rodina nevylučuje predĺženie núdzového stavu do konca marca. Premiér potvrdil, že od 8. februára bude na Slovensku platiť COVID automat