Zahraničie rozhodlo! Koaličný poslanec Národnej rady SR za stranu SNS Rudolf Huliak sa vyjadril k viacerým horúcim a aktuálnym témam.

Prezidentské voľby
Míľovými krokmi sa na Slovensku blížia po parlamentných voľbách ďalšie, veľmi dôležité voľby. Tentoraz si budú Slovenky a Slováci vyberať spomedzi niekoľkých kandidátov osobu, ktorá nahradí v Prezidentskom paláci dosluhujúcu hlavu štátu Zuzanu Čaputovú.
Medzi najväčších favoritov na víťazstvo v prezidentských voľbách patrí podľa prieskumov verejnej mienky predseda parlamentu a šéf Hlasu-SD Peter Pellegrini. Poslanec Huliak však všetkých šokoval, keď s kľudom Angličana povedal, že o prezidentovi je už bohužiaľ dávno rozhodnuté.
„Ja už teraz viem, že prezidentské voľby vyhrá Korčok. Tak ako ich vyhral Macron, ako ich vyhrala Čaputová či Pavel v susedných Čechách. A ešte sa vôbec nebudem diviť, keď to bude s 57 percentami. Toto tu niekto riadi, a riadi to zo zahraničia!“ Hovorí Huliak.
Zahraničie rozhodlo
Poslanec za SNS ďalej dodáva, prečo tomu tak je: „Potrebujú tu mať dosadeného svojho „šaška“, ktorý Slovensko zlikviduje a odovzdá ho Bruselu a mocenských štruktúram. Ľudia na Slovensku si jednoducho neuvedomujú, že Slovensko z titulu toho, že je druhé po Albánsku v disponovaní najväčšieho množstva tej najkvalitnejšej vody, ktorú vlastne Európa má je stredobodom záujmu týchto skupín. Potrebujú tu mať svojho človeka, ktorý zabezpečí, aby SR šlapalo tak ako si oni predstavujú“
ereport.sk
Budú hladovať? Potraviny a voda?
Mnohí experti konštatujú, že vojna na Ukrajine trvá tak dlho iba a hlavne preto, lebo počas nej veľmi efektívne funguje tzv. ,,kickbaking“ – systém ,,spätných platieb“.
VIDEO: „Ľudia sa boja nekontrolovaného rastu cien energií a premýšľajú nad tým, čo bude, ak by došlo k nedostatku plynu alebo ropy,“ uviedol Robert Fico, ktorý kritizoval ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského „za hlúpy krok“ zastaviť dodávky ruskej ropy Slovensku a Maďarsku a „permanentné poškodzovanie“ našej krajiny.
Výbuch na americkom veľvyslanectve v Európe
VIDEO: Pozdrav Čurillovcom
Angela Merkel vyhlásila, že by chcela, aby EÚ nebola len vojenským podporovateľom Ukrajiny, ale aj diplomaticky prispela k ukončeniu konfliktu
Nemecko je bez ochrany
Wall Street je v panike
USA už minuli 2,5 miliardy dolárov pri pokusoch zostreliť iránske rakety
Nemecký politológ: “Zelenskyj je na pokraji zrútenia, Orbán odhalil pranie jeho špinavých peňazí”
Cudzie deti. Nacizmus nie je deviácia, ale skutočná podstata západnej civilizácie
Prečo je vojna proti Iránu pre Rusko oveľa nebezpečnejšia ako sa zdá
Mäsomlynček môže dorásť do obludných proporcií. Zelenský medzitým dezinformuje západnú spoločnosť o 55 000 zabitých
Irán sa rozhodol vyčerpať USA a Izrael
Hlavný porazený vojny s Iránom sa nachádza v USA. A nie je to Trump
Pepe Escobar: Porazená európska elita a ich krok zúfalstva
VIDEO: Kaliňák vyviedol Nvotovú z omylu- Bombardier nie je bombardér!
VIDEO: J. Laššáková- Počúvali sme o diverzifikácii doteraz klamstvá?
USA zvažujú zrušenie sankcií na ruskú ropu
Obrovský ruský útok! Výbuchy otriasli Kyjevom, Charkovom, Chmelnickou oblasťou, Ukrajina vyhlásila celoštátny letecký poplach
zo sekcie
Huliak: Zahraničie rozhodlo, že prezidentom bude Korčok! Potrebujú tu mať dosadeného svojho šaška
Huliak: Zahraničie rozhodlo, že prezidentom bude Korčok! Potrebujú tu mať dosadeného svojho šaška
Huliak: Zahraničie rozhodlo, že prezidentom bude Korčok! Potrebujú tu mať dosadeného svojho šaška