Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Minister Jaroslav Naď oznámil vytvorenie „údržbárskeho centra“ vojenskej techniky na Slovensku. Generál Viktorín (Republika) si však myslí, že týmto si nás Nemci kúpili a aktuálnu situáciu pripomína k situácii spred pár rokov s utečencami.

Generál Viktorín: Minister Naď nás doslova predal!

Údržbárske centrum má vzniknúť na základe dohody medzi slovenským ministerstvom obrany a nemeckým Bundeswehrom a generál Jozef Viktorín vysvetľuje, že minister obrany predal vlastnú krajinu.

Slabé argumenty

„Tu neobstojí fakt, že slovenské firmy budú mať zákazky. Že bude posilnená zamestnanosť. Tu ide aj o etický kódex. Pán minister, rozumiete vôbec, o čom rozprávam? Rozumiete, aký etický kódex mám na mysli?“ Zaujíma gen. Viktorína.

Prihovára sa priamo ministrovi

„Všetci na Slovensku vedia, že ste zo Slovenskej republiky spravili terč. Nerešpektujete národné záujmy Slovenskej republiky, nepočúvate občanov a ste hrozbou pre národnú bezpečnosť. Z môjho pohľadu vás tieto kroky minimálne predurčujú na odvolávanie v NR SR. Pán minister, škodíte Slovenskej republike všade, kade chodíte,“ padajú tvrdé slová z úst Jozefa Viktorína.

Rovnaká realizácia

„Musím spomenúť rovnaký modus operandi z hľadiska vývoja hrozieb, ktorý sa v nedávnej minulosti uskutočnil. V čase migrantskej krízy si pamätáme, keď pani Merkelová povedala lídrom krajín strednej Európy – prijmite migrantov a my, Nemecko ich zaplatíme. Mám taký zlý pocit, že aj v tomto prípade pri vytvorení údržbárskeho centra na opravu vojenskej techniky sa postupuje rovnakou metódou,“ upozorňuje generál Viktorín.

Čierna dielňa

„Tieto aktivity sú jedným veľkým omylom a robia z nás čiernu dielňu pre veľké krajiny. Treba povedať, že týmto krajinám sa u nás nikdy nedarilo tak, ako počas vlády, ktorú máme na Slovensku,“ uzatvára Viktorín.

facebook.com/generalviktorinrepublika

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: