Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Americká podpora Ukrajine sa „blíži k neodvratnému koncu“, hovorí Medvedev

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Washington čoskoro prestane poskytovať podporu Kyjevu, pretože na ňu míňa príliš veľa a na bojisku má malý alebo žiadny úžitok, povedal podpredseda ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev.

“Americkí zákonodarcovia vykoľajujú financovanie izraelských a ukrajinských vojenských výdavkov na tento rok. Dôvody sú technické a… nie celkom technické,” napísal vo svojom kanáli Telegram.

„Zatiaľ čo v prípade Izraela je dôvod zjavne technický, pretože táto krajina je pre Kongres USA dôležitejšia ako jeho vlastná, všetko je komplikovanejšie, pokiaľ ide o ukrajinský režim,“ povedal Medvedev a upozornil na skutočnosť, že Spojené štáty ľahko odpíšu svojich prisluhovačov, keď sa stanú zbytočnými.”

Medvedev predpovedá, že presne toto sa stane s Ukrajinou.

“Dôvodom nie je len spor medzi republikánmi a demokratmi v predvečer prezidentských volieb v USA. Majú toho jednoducho dosť: títo prisluhovači požierajú mamutie fondy, darí sa im kradnúť a na bojisku sa nič nedosiahlo,” vysvetlil.

Vypukla aj izraelsko-palestínska kríza. Stručne povedané, podpora tohto darebáka na voľnej nohe sa blíži k svojmu nevyhnutnému koncu, uzavrel Medvedev.

Pripustil, že podpora Washingtonu nevyjde zo dňa na deň.

“Ešte sa premrhá viac peňazí, bude nasledovať viac schizoidnej rétoriky o demokracii, bombastických uisťovaní o nadchádzajúcom víťazstve, falošných sľubov o spojeneckých vzťahoch navždy a tak ďalej a tak ďalej. Ale situácia je jasná: moment, keď ďalšia USA bábka upadne do zabudnutia sa blíži,“ zdôraznil.

“Problém je v tom, že tento banderovec si ešte neuvedomil, kým v skutočnosti je,” dodal Medvedev.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d