Slovanské Noviny

5. novembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Pro každého, kdo si myslí, že je to konspirační teorie, máme špatné zprávy, je to fakt. Společnost Silicon Valley, která dříve získala finanční prostředky od Nadace Billa a Melindy Gatesových,

stejně jako velmi tajná Agentura pro pokročilé výzkumné projekty Ministerstva obrany USA, čeká na schválení injekce pevného podkožního senzoru biočipu, vyrobeného z pokročilého hydrogelu. Očekává se, že materiál bude k dispozici někdy na jaře roku 2021.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Od konce května 2020 je podle Amerického centra pro prevenci a diagnostiku nemocí známo, že COVID-19 je virus s mírou přežití 99,8%, stejně jako chřipka, která má míru přežití 99,9%. I když je pravda, že závažné případy COVID-19 mohou mít vážné následky, totéž platí pro všechna další závažná respirační onemocnění, včetně chřipky.

Mezitím společnost Defense One, web obranného průmyslu, publikoval článek propagující vojenský biosenzor navržený tak, aby se stal prostředkem detekce infekce COVID-19, jakmile tělo začne vykazovat příznaky.

Proč je tak těžké stopovat pandemii? Často je to proto, že se nemoc šíří rychleji, než si ji lidé vůbec zaznamenají. Ministerstvo obrany pomáhá financovat novou studii, která by určila, zda subkutánní biosenzor může pomoci udržet krok s rozšířením nemoci detekcí chřipkových infekcí, než se příznaky začnou objevovat. Jeho výrobce Profusa říká, že snímač je na dobré cestě k získání schválení FDA počátkem roku 2021.

Podle tiskové zprávy společnosti Profusa je biosenzor: Biočip, umístěný pod kůži injekční stříkačkou, obsahuje speciálně vyvinutou molekulu, která vysílá fluorescenční signál na vnější stranu těla, když tělo začne bojovat s infekcí. Druhá část je elektronická součást připojená k pokožce. Vysílá světlo skrz kůži, detekuje fluorescenční signál a generuje další signál, který může uživatel odeslat lékaři, webovým stránkám atd. Je to jako laboratoř krevní kůže.

Po implantaci je čip permanentní a spojuje se s živou tkání a krevními cévami: Každý biosenzor je menší než zrnko rýže a je to flexibilní vlákno o délce asi 5 mm a šířce půl milimetru, které se skládá z porézní struktury, která způsobuje růst kapilár a buněk z okolní tkáně … Data jsou přenášena do smartphonu za účelem šifrování osobních údajů a historie sledování nemoci. Digitálně lze data bezpečně sdílet se zdravotnickými pracovníky.

Kritici této technologie tvrdí, že biočip poskytuje plnou řídicí platformu, která spojuje lidi se sítí umělé inteligence, která dokáže nepřetržitě detekovat a číst složitou biochemii a sledovat a číst všechny aspekty života člověka, včetně nálady, strachu, úzkosti nebo dokonce úrovně sexuální aktivity.

Financování výzkumu biosenzorů Profusa nadací Billa a Melindy Gatesových v letech 2012–2016 je k dispozici na webových stránkách University of California San Francisco.

Zdroj: Vojenský biosenzor s čipem v hydrogelu bude implementován na jaře?; Veronika K., morezprav.cz,11.1.2021

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.