Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

“Dorastenček Iliev sa snažil kopať do Andreja Danka ako keby ho Eset platil, ale Šimečka v TA3 aj tak vyznel ako úplné trdlo,” uvádza podpredseda Smeru na platforme Telegram.

Podľa Blahu:

 1. Najlepšie bolo, ako Iliev kopal do Uhríka, že bol pred rokmi v Dzurindovej SDKÚ, lebo keď za roky zmeníš názor, tak si vraj pokrytec.
 2. A čo je potom Šimečka, keď jeho jedinou pracovnou skúsenosťou v živote je to, že robil asistenta Zalovi zo Smeru? To znamená, že je ďalej Smerák?
 3. To už Ilievovi nepríde pokrytecké. Aká náhodička. Nadbiehal tam Šimečkovi ako dvorný roztlieskavač Proti-Slovenska. Dostáva za to aj bonusy do vačku?
 4. Ale musím uznať, že Iliev je vo svojom živote maximálne konzistentný. Keď mal 19 rokov, nemal vysokú školu a teraz rovnako nemá vysokú školu. Gratulujeme. Je principiálne nevzdelaný.
 5. Mimochodom, vôbec nepochybujem, že mladý Šimečka dostal štipendium v Anglicku. Jeho foter, ktorý Slovákov označuje za fašistov a svine, je kamoš so Sorosom. Takéto sorosovské decká majú protekciu všade.
 6. Keď už hovoríme o minulosti, je zvláštne, že všetci riešia Uhríka, ale nikto nepripomenie, ako mal podnikateľ z PS Štefunko blízko k Smeru, aká bola Biháriová ťažká antikapitalistka, ako Truban díloval “biele prášky”. To nerieši nikto.
 7. Krásne sa ukazuje, že oligarchov a dílerov z PS chránia ako oko v hlave, no do ľavicových a národných strán kopú, lebo USA potrebuje mať pri moci svojich ľudí, ktorí nenávidia Slovensko.
 8. Aj tak im to nevyjde. Ľudia sa zo Šimečku smejú, čo tento mladý šušník bez skúseností a vzťahu ku Slovensku chce robiť na čele vlády.
 9. Ľudia už nechcú ďalších Matovičov a Sulíkov, nechcú skládkové aktivistky, nechcú chaos.
 10. Pán Iliev, môžete sa aj rozkrájať, aj tak ľudia vidia, akí ste v tom vašom dúhovom tábore nekompetentní. Choďte si radšej urobiť školu a nemudrujte.
 11. A Šimečka, ktorý nikdy nežil na Slovensku, by sa sem aspoň na desať rokov mohol presťahovať a normálne žiť, kým bude tárať o Slovákoch a zavádzať tu slniečkarske experimenty.
 12. Radšej si, vy dve dúhové trdlá, prepnite na RTVS na Roberta Fica, nech vidíte, ako vyzerá múdry a skúsený predseda vlády.

telegram/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: