Informačná bublina – to je to, čomu sme v ostatných dňoch podľa A. Bekmatova vystavení.
Všetkých dnes pozýva na 17,00 pred sídlo pani prezidentky.

Ako myslí tú informačnú bublinu
„Jeden článok za druhým, vyhlásenie za vyhlásením – o ruskej agresii, o nutnosti brániť Ukrajinu – ako na automatizovanej výrobnej linke.“ Vysvetľuje predseda hnutia Socialisti.sk: „A toto permanentné rozvíjanie militaristickej hystérie a rusofóbie bolo dnes korunované tlačovkou Naďa s Korčokom, kde sa hlavne minister obrany snažil nechutne zastrašiť všetkých odporcov dohody s USA.“
Čo sa teda nedozvieme
Napríklad to, že „nemecký kancelár Scholz si dovolil „odložiť“ konzultácie s Joeom Bidenom o Ukrajine, ktoré si vyžiadal Biely dom, nedozviete sa o tom, že Nemecko odmietlo udeliť súhlas pobaltským republikám na poskytnutie artilérie Ukrajine. Nedozviete sa ani o diplomatickom úsilí Francúzska – či už v súvislosti so zajtrajším stretnutím predstaviteľov Normandského formátu, alebo o štvrtkových rokovaniach Macrona s Putinom a Zelenským.“ Upozorňuje A. Bekmatov na svojej sociálnej sieti.
Prečo?
„Pretože niekto si povedal, že na Slovensku treba strach z vojny vybičovať na maximum. Že zdravý rozum má ustúpiť fanatickému militarizmu.“ Odpovedá A. Bekmatov.
Teraz je potrebné spájať sily.
„Jednak proti propagandistickej mašinérii, ktorá postupne naberá na obrátkach (a podľa môjho odhadu je len otázkou času, kedy potláčanie nepohodlných názorov naberie z iniciatívy ministra obrany formu represívnych opatrení zo strany štátu), ale hlavne v záujme stopnutia dohody s USA.“ Bekmatov tiež varuje, že zostáva len pár dní na to, aby sa podarilo túto dohodu zastaviť: „Opätovne hovorím, že mohutný nesúhlas so znením dohody DCA, mi dáva nádej, že prípadná petícia by bola úspešná aj v extrémne krátkej dobe. Kľúčové v tejto chvíli je sadnúť si za jeden stôl a spustiť petíciu s nepriestrelnou otázkou.“
Prvý krok
„Ten môžeme urobiť na zhromaždení pred Prezidentským palácom. Preto dnes podvečer budem stáť na Hodžovom námestí a spolu s ďalšími Socialistami brániť slovenskú suverenitu. Chcem k tomu vyzvať aj vás. Ak môžete, príďte a vyjadrite, že Slovensko si želá zostať suverénnym a mierovým štátom. Dnes o 17.00 pred Prezidentským palácom.“ Pozýva A. Bekmatov.
Šokujúce zverejnenie FBI: Trump obvinený zo sexuálneho napadnutia!
Prečo vás neustále sťažovanie sa a vyplakávanie iných ľudí robí hlúpymi?
Trump: Kuba „čoskoro padne“
Ukrajinský analytik hrozí Maďarsku: Zbalíme všetkých mužov v Maďarsku
V Európe sa nenápadne sformoval ďalší totalitný štát
Šokujúci zásah v Maďarsku: Sedem Ukrajincov a bývalý generál zadržaní s miliónmi a zlatom!
Danko Ficovi: Prázdne gestá Orbánovi nepomôžu, treba začať konať
Gyimesi po slovách Zelenského: Tu vidíte európske hodnoty v praxi. Kradnú, vyhrážajú sa, zabíjajú
Zelenského nový spôsob ako zničiť budúcnosť Ukrajiny
Ďalší útok na Tel Aviv: Iránu nedochádzajú rakety, zatiaľ míňa staršie modely
Iránske rakety zasiahli mrakodrap, kam sa presunuli dôstojníci 5. flotily amerického námorníctva
WP: Rusko poskytuje Iránu spravodajské informácie pre útoky na americké ciele
Kirill Dmitriev: Sledujeme začiatok „energetického kolapsu“ v Európe
Od „Arabskej jari“ cez „Majdan“ až po Veľkú európsku vojnu
Európska komisia označila Zelenského vyhrážky adresované maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi za neprijateľné
Tichý úpadok charakteru
Digitálne otroctvo: Ako sociálne siete potichu ovládajú mladú generáciu
Pravica v Európskom parlamente presadila dohodu o zvýšení deportácií migrantov
Nápor k jadrovej vojne vo Washingtone a Jeruzaleme
Zmluva Amerike povoľuje prelety naším nebom. Mohla ju vláda zrušiť a nevyčítala čosi podobné Dzurindovi?
zo sekcie
A. Bekmatov: Zlo môžeme zastaviť len spoločne- DNES pred Prezidentským palácom!
A. Bekmatov: Zlo môžeme zastaviť len spoločne- DNES pred Prezidentským palácom!
A. Bekmatov: Zlo môžeme zastaviť len spoločne- DNES pred Prezidentským palácom!