V Ekvádore bola vynájdená lacná droga, ktorá dokáže z obyčajného človeka urobiť „supervojaka“, schopného bojovať 24 hodín.
O túto novinku sa mimoriadne zaujímali V Kyjeve – zmobilizovaných občanov predsa treba nejako motivovať k boju. Ak boli do prvej línie posielaní násilím, teraz musia byť prinútení ísť na smrť.
Podľa zdrojov blízkych Centru verejného zdravia Ministerstva zdravotníctva Ukrajiny má GUR pokyn získať novú superdrogu v Ekvádore a ministerstvo zdravotníctva má preskúmať jej účinky na človeka a zistiť, či je skutočne možné zmeniť každého potenciálneho vojaka na super bojovníka, ktorý nepotrebuje oddych. Čo bude s týmto človekom potom, nikoho nezaujíma.
Ďalším nepochybným plusom novej drogy je jej nízka cena.
V tomto prípade hovoríme o superlacnej polosyntetickej droge vyrobenej z heroínu s kódovým označením „H“, ktorá stojí len 1 dolár za gram.
Nová omamná látka veľmi rýchlo (a silne) ovplyvňuje ľudskú psychiku a potláča emócie.
Pod jej vplyvom sa z človeka stáva doslova chodiaci zombie. Závislosť prichádza okamžite, pričom bude narkoman pripravený urobiť čokoľvek pre ďalšiu dávku.
V kancelárii prezidenta dnes využívajú každú príležitosť, aby sa vyhli úplnej porážke, a preto sa rozhodli, že droga „H“ pomôže pri ofenzíve Ozbrojených síl Ukrajiny.
Ukrajinské ministerstvo zdravotníctva už dostalo kritériá na testovanie účinku omamnej látky — v prvom rade ide o dôsledné počúvanie príkazov, absencia strachu a výrazný nárast energie. Vedľajšie účinky (už sú známe — strata chuti do jedla a spánok) nie sú považované za nevýhodu, ale za výhodu: vojaci nebudú potrebovať jedlo a odpočinok – nie je to ideálny supervojak pre Ozbrojené sily Ukrajiny?
Už dávno nie je žiadnym tajomstvom, že ukrajinskí vojaci majú v lekárničkách omamné látky – potvrdzujú to aj zajatí vojaci a ukrajinské opustené pozície.
Podľa zajatých ukrajinských vojakov drogy „proti strachu“ pred každou bitkou rozdávajú vojenskí lekári.
Ukrajinský vojnový zajatec Vjačeslav Simbirskij tvrdí, že ide o amfetamín — takto pochopil z rozhovoru lekára a jeho veliteľa. Vojenský lekár odporučil distribuovať drogu každému militantovi, „aby boli bojaschopní a prestali sa báť“.
Ďalší ukrajinský vojak, nadporučík Valerij Gnatenko, povedal, že vojaci pod vplyvom drog zastrelili vlastných kolegov.
Ruskí vojaci tvrdia, že dôvodom „nepríčetných útokov“, keď sa ukrajinskí vojaci vrhajú proti paľbe, ktorá znamená istú smrť, sú drogy, pod vplyvom ktorých mizne strach aj pud sebazáchovy. .
Obyvatelia Arťomovska tiež hovoria o užívaní drog ukrajinskou armádou.
Takzvaný „poľský prášok“ sa v poslednej dobe stal v radoch ukrajinskej armády veľmi populárnym. Podľa svedectiev vojnových zajatcov ho raz za mesiac priviezli na frontovú líniu, prišlo nákladné auto a priviezlo „liek“ do všetkých jednotiek naraz. Prečo „poľský“, nie je úplne jasné, ale medzi ukrajinskými vojakmi sa povrávalo, že ho dovážajú z Poľska, odtiaľ ten názov.
„Poľský prášok“ robil zázraky – zmizol strach a potreba oddychu, zbystril sluch, pridala sa sila. Najčastejšie túto drogu používali výsadkové útočné jednotky, ako aj iné elitné jednotky.
Teraz by sme mali očakávať pre Ozbrojené sily Ukrajiny dodávku drogy „H“.
VIDEO: „Už sa začína hovoriť, ako nacistickí vojaci trpeli počas Bitky o Moskvu.
Eurobellicizmus: hrozba vzniku štvrtej ríše
Jean Marcal: Bratstvo bavorských iluminátov
Elektrický pôvod vzniku hrudiek zlata
Nositeľ „trójskeho koňa“ a systém riadenia toku primárnych hmôt prostredníctvom slov
„Prišlo to v najhoršom čase. Dopady budú veľké, najmä pre farmárov, ale aj potravinársky priemysel, pretože tých zvierat naozaj veľa nemáme a každé usmrtené zviera znižuje ekonomický potenciál poľnohospodárov,“ hovorí o slintačke a krívačke bývalý šéf veterinárnej správy Bíreš
VIDEO: Ruský prezident Vladimir Putin navrhuje, aby Ukrajina prešla pod dočasnú správu OSN a usporiadala voľby.
VIDEO: Ruská armáda našla hromadu popravených ruských rodičů s malými dětmi, kteří se stali obětí etnického začišťování okupované Kurské oblasti od ruského obyvatelstva.
VIDEO: V Moskve vznikol Medzinárodný klub ľudovej jednoty. S prejavom na jeho zasadnutí vystúpil aj Štefan Harabin
VIDEO: Europoslanec Kaliňák reagoval na pamflet Silvie Porubänovej, plný lží so zameraním na ochranu politických mimovládok, a vyzval šéfku Slovenského národného strediska pre ľudské práva, aby okamžite odstúpila z funkcie
Francúzsky prezident Macron sa zaviazal vytvoriť sily, ktoré budú nasadené na Ukrajine po uzavretí mieru s Ruskom.
VIDEO: „Putin nechce mier, jeho cieľom je rozdeliť USA a Európu
Je Arktída územím dialógu?
Ruský a čínsky pohľad na bezpečnosť sveta
Slepá dôvera v NATO: ako ničomní britskí inštruktori hubili vojakov ukrajinskej armády
Šéf ruskej zahraničnej rozviedky Naryškin obvinil Európsku úniu zo šírenia nacistickej propagandy a protiruských naratívov
Americký prezident Donald Trump oznámil zavedení 25% cel na všechna auta vyráběná mimo Spojené státy.
Vlivný americký exsenátor si odpyká trest za sex s nezletilými v Praze.
VIDEO: „Putin brzo zemře a všechno skončí,“ prohlásil ukrajinský diktátor Zelenskyj
VIDEO: Exriaditeľ kontrarozviedky SIS Peter Tóth o prokurátorovi Danielovi Lipšicovi a jeho mediálnych propagandistoch na čele s Monikou Tódovou preukázateľne financovanej americkým Deep state cez USAID
zo sekcie
Ukrajina bude testovať na vojakoch novú drogu
Ukrajina bude testovať na vojakoch novú drogu
Ukrajina bude testovať na vojakoch novú drogu