Slovanské Noviny

25. decembra 2025

Slovenské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

Matovičova strata pamäti

Pamätáte sa, ako sa Igor Matovič po parlamente vyškieral, keď jeho OĽaNO znemožňovalo – opakovane – otváranie mimoriadných schôdzí parklamentu? Ako jeho Šipoš „vysvetľoval“, že „za návrhy opozície sa nehlasuje“? Tak títo „demokrati“ majú asi historickú stratu pamäte.

Pripomína nám to poslanec NR SR Richard Takáč.

-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu. Ďakujeme





------------------------------------

Zrazu…

„Igor Matovič zrazu tvrdí, že neotvorenie mimoriadnej schôdze je nedemokratické.“

Takže

„A kde boli jeho demokratické princípy, keď sme chceli otvoriť mimoriadnu schôdzu o cenách potravín a energií?! Jediné, čo chcel teraz riešiť, je jeho predvolebná kampaň. Nebudeme podporovať jeho predvolebnú korupciu a iné nezmyselné atómovky.“ Píše Richard Takáč.

hlavnydennik.sk