USA a Japonsko považujú Čínu za svoju najväčšiu strategickú hrozbu.

Povedal americký minister zahraničných vecí Antony Blinken na tlačovej konferencii s ministrom obrany Lloydom Austinom, japonským ministrom zahraničných vecí Jošimasom Hajašim a japonským ministrom obrany Yasukazu Hamadom.
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu.
Ďakujeme
------------------------------------
„Zhodujeme sa v tom, že ČĽR je najväčšou strategickou hrozbou, ktorej čelíme my, naši spojenci a partneri,“ povedal.
Hajaši zase dodal, že Čína predstavuje „bezprecedentnú“ výzvu, ale Japonsko a Čína potrebujú konštruktívny a stabilný vzťah pre mier v medzinárodnom spoločenstve.
news-front
VIDEO: Vladimir Putin prezlečený za Deda Mráza rozdával svojim spojencom vo svete darčeky.
V Kuchyni pristáli tri nové stíhačky F-16. Kedy si budeme sami chrániť nebo?
Minister vnútra k 5. výročiu úmrtia Lučanského: Tragédia, ktorá sa nesmie zopakovať!
Vo Francúzsku silnie požiadavka zaviesť islamskú ŠARÍU. V celom svete!
„Sankčná horúčka“: Spojené štáty, EÚ a sloboda prejavu
Rusko spustilo synchronizované raketové útoky na viaceré ciele na Ukrajine
Útok na rezidenciu Vladimíra Putina: Kto sa rozhodol odpísať Zelenského?
The Spectator: Európa vyčerpala svoj potenciál
Slovenskí mlynári: Na Slovensko sa zrejme dovážajú masy produktov z ukrajinskej múky
Sloboda a vôľa
Biliónový vianočný darček pre vojnový stoj
Stiahnite sa z Donbasu, odkazuje Kremeľ. Rusko zloží zbrane, až keď Ukrajina splní kľúčovú podmienku
„To musíme odmietnuť každým vláknom našej bytosti“: DeSantis sa stáva hlavným skeptikom umelej inteligencie
Bývalý poľský minister zahraničných vecí: Európa prehrala – a to vo veľkom štýle
„Hlavné mesto Belgicka už nie je belgické“: štatistiky potvrdzujú slová Elona Muska
V Zelenského tíme panuje nervozita. Sorosove deti sú čoraz aktívnejšie: Špeciálny „náklad“ má doraziť z Kyjeva do Londýna
Pripomíname si 5. výročie nevyjasneného úmrtia gen. Lučanského
Spoločnosť Grand Power ako jediná slovenská firma dokáže prezbrojiť armádu, stať by sa tak malo v prebehu nasledujúcich dvoch rokov
Zelenskyj šokoval Trumpa útokom na Putina
Ukrajinská novinárka: “Dajte im aj 5 biliónov, no bez výmeny ukrajinských politikov a vízie Ukrajiny… bude len smrť a ničenie”
zo sekcie
USA a Japonsko považujú za hlavnú hrozbu Čínu
USA a Japonsko považujú za hlavnú hrozbu Čínu
USA a Japonsko považujú za hlavnú hrozbu Čínu