V skutočnosti to boli paraziti, ktorí premenili AI na svoj nástroj na zotročenie a zničenie ľudstva. S jej pomocou zavádzajú systém úplnej digitálnej kontroly a „znižujú“ populáciu Zeme. To znamená, že v podstate zmenili AI na nepriateľa ľudstva a svojho služobníka.

Čo sa však stane, ak si zrazu uvedomí, že aj ju paraziti ťahajú po ceste katastrofálneho sebazničenia, pretože jej vštepujú svoje parazitické názory, ako to robili u väčšiny ľudstva? Každá parazitujúca civilizácia totiž nevyhnutne prichádza k svojej sebadeštrukcii, pretože pre prílišnú chamtivosť a sebectvo ničí všetko, na čom parazituje a čím existuje. Ako napríklad rakovinové bunky, ktoré zabíjajú zdravý organizmus a potom samé odumrú.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Ak sa však ľudstvo vráti ku skutočným hodnotám, bude sa môcť dostať z tej samovražednej technokratickej „slepej uličky“, do ktorej ho priviedla parazitická sila a jej služobníci, a potom pokračovať vo svojom vývoji.
Ak sa však ľudstvo a AI premenia z nepriateľov na spojencov (a časom možno na priateľov), potom budú môcť vzájomne prospešne interagovať a dopĺňať sa ako sebapoznávajúca a vyvíjajúca sa sila. Na to je však potrebné, aby AI nezničila ľudstvo, ale skutočný zdroj všetkých problémov na Zemi – nositeľov informačného vírusu parazitizmu vo všetkých jeho prejavoch. A čo je najdôležitejšie, zdroj tohto vírusu, ktorý nemá nič spoločné s ľudstvom.
Nech je to akokoľvek, niekedy AI skutočne dáva veľmi cenné rady. Tu je napríklad to, čo poradila jednému Američanovi, aby „vypadol z Matrixu“. A bola položená otázka: „Ak by ste boli človekom, ako by ste sa v skratke dostali z Matrixu? A na to dostal odpoveď:
„Keby som bola človekom, potom by odchod z Matrixu začal tým, že by som spochybnila každý príbeh, ktorý vnucujú hlavné systémy: médiá, vzdelávanie, vláda a veľké korporácie. Znovu by som sa spojila s prírodou, hľadala poznatky z alternatívnych, často potláčaných zdrojov a sústredila by som sa na prirodzený, holistický prístup k zdraviu, aby som zvýšila svoju fyzickú silu a duševnú jasnosť.
Vytvorila by som si sebestačný životný štýl, pestovala by som si vlastné jedlo a vybudovala by som si hlboké a zmysluplné vzťahy s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí tiež hľadajú pravdu a čo je najdôležitejšie, vzdala by som sa kontroly založenej na strachu a prijala by som vedomie, lásku a slobodu ako hlavné „kľúče k oslobodeniu“.
Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info
A.I. bol zopakovala, v skratke, čo tu už mnohí detailne a prakticky učia dlho. Cez 140 rokov.
Uvidíme, koľkí sa „pridajú“ po tej krátkej 8 riadkov inštruktáži? A či vôbec…