Slovanské Noviny

24. novembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Keď sa lož stane pravdou. PCR je proces. Nehovorí ti to, že si chorý.”  

Dr. Kary Mullis , (hlavný obrázok vľavo), laureát Nobelovej ceny a vynálezca RT-PCR, zomrel v auguste 2019, niekoľko mesiacov pred útokom Covid Crisis. Pozrite si video nižšie. Jeho dedičstvo zvíťazí.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“…Všetky alebo podstatná časť týchto pozitívnych výsledkov môže byť spôsobená tým, čo sa nazýva falošne pozitívne testy .”

Dr. Michael Yeadon , významný vedec, bývalý viceprezident a vedúci vedecký pracovník spoločnosti Pfizer

„Toto zneužívanie techniky RT-PCR používajú niektoré vlády ako neoblomnú a zámernú stratégiu na ospravedlnenie nadmerných opatrení , ako je porušenie veľkého počtu ústavných práv, … pod zámienkou pandémie založenej na množstve pozitívnych RT. -PCR testy, a nie na skutočnom počte pacientov .

Dr. Pascal Sacré , belgický lekár so špecializáciou na kritickú starostlivosť a uznávaný analytik verejného zdravia.

Úvod

Dňa 23. júla 2022 sa generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus postavil proti väčšinovému hlasovaniu expertného výboru WHO (9 proti 6 za): Výbor bol PROTI vyhláseniu núdzového stavu pre verejné zdravie medzinárodného záujmu (PEIC ).

“Máme ohnisko, ktoré sa rýchlo rozšírilo po celom svete prostredníctvom nových spôsobov prenosu,” povedal generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus počas tlačovej konferencie v Ženeve v sobotu (23. júla 2022).

“Rozhodol som sa, že globálna epidémia opičích kiahní predstavuje ohrozenie verejného zdravia medzinárodného významu.”

S Billom Gatesom v pozadí, dôkazov bolo málo, motivácia bola „ Kiahne“. Nevysloveným cieľom bolo udržať kampaň strachu.

Podľa agentúry Bloomberg

„Vyhlásenie Tedrosu… podčiarkuje rozpory v rámci organizácie v otázke závažnosti hrozby. Patogén zvyčajne spôsobuje príznaky podobné chrípke , po ktorých nasleduje vyrážka, ktorá často začína na tvári a šíri sa po bruchu. ( Bloomberg )

23. júla 2022 bol Dr. Tedros viditeľne v konflikte záujmov, keď išiel proti výboru lekárov a vedcov? WHO je financovaná Gatesovou nadáciou. A Bill Gates je stredobodom. Od roku 2017 presadzuje scenár opičích kiahní.

Čo Bloomberg nespomenul, bolo vyhlásenie Dr. Tedrosa o bombe:

“Vypuknutie, ktoré sa sústreďuje medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi”:

„Hoci ja [Tedros] vyhlasujem stav núdze v oblasti verejného zdravia medzinárodného významu, v súčasnosti ide o ohnisko, ktoré sa sústreďuje medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi, najmä medzi tými, ktorí majú viacero sexuálnych partnerov.

To znamená, že ide o epidémiu, ktorú možno zastaviť správnymi stratégiami v správnych skupinách .

Je preto

nevyhnutné, aby všetky krajiny úzko spolupracovali s komunitami mužov, ktorí majú sex s mužmi , aby navrhli a poskytli efektívne informácie a služby a prijali opatrenia na ochranu zdravia, ľudských práv a dôstojnosti dotknutých komunít.

Stigma a diskriminácia môžu byť rovnako nebezpečné ako akýkoľvek vírus.

Okrem našich odporúčaní krajinám vyzývam aj organizácie občianskej spoločnosti, vrátane tých, ktoré majú skúsenosti s prácou s ľuďmi s HIV, aby s nami spolupracovali v boji proti stigme a diskriminácii. (zvýraznenie pridané)

Moja otázka pre Dr. Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa . Kde je veda?

Konzultoval Dr. Tedros s Billom Gatesom pred týmto rozhodným vyhlásením?

Existuje dlhá história vírusového prenosu týkajúceho sa patogénu opičích kiahní siahajúca až do 50. rokov minulého storočia. Prenos z človeka na človeka (MSM) nie je potvrdený recenzovanými správami zverejnenými pred ÚDAJNÝM vypuknutím v máji 2022.

Flash Forward do roku 2024

14. august 2024: Globálny núdzový stav pre verejné zdravie (PHEIC)

Strategický rámec na posilnenie prevencie a kontroly mpox-2024-2027

Po odmietnutí expertného výboru WHO v júli 2022 Dr. Tedros „je v tom znova“.

14. augusta 2024 riaditeľ WHO. Generál ešte raz vyzval na celosvetovú núdzovú situáciu v oblasti verejného zdravia (PHEIC). Dôvodom je údajné „veľké ohnisko“ v Konžskej demokratickej republike , ktoré sa podľa WHO rozšírilo do susedných krajín.

Na tlačovej konferencii pred oficiálnym oznámením zo 14. augusta generálny riaditeľ WHO Tedros (9. augusta 2024) opísal krízu opičích kiahní takto:

„Od začiatku tohto roka zažíva Konžská demokratická republika vážne prepuknutie Mpox s viac ako 14 000 hlásenými prípadmi a 511 úmrtiami.

Za posledný mesiac bolo hlásených asi 50 potvrdených a viac podozrivých prípadov v štyroch krajinách susediacich s KDR , ktoré doteraz neboli hlásené: Burundi, Keňa, Rwanda a Uganda.

Ohniská Mpox sú spôsobené rôznymi vírusmi nazývanými clades. Klad 1 cirkuluje v KDR už roky, zatiaľ čo klad 2 bol zodpovedný za celosvetovú epidémiu, ktorá sa začala v roku 2022.

WHO vypracovala regionálny plán reakcie, ktorý si vyžaduje 15 miliónov USD na podporu činností dohľadu, pripravenosti a reakcie.

Z pohotovostného fondu WHO pre núdzové situácie sme uvoľnili 1 milión USD na podporu rozšírenia reakcie a v najbližších dňoch plánujeme uvoľniť ďalšie.

Existujú dve vakcíny proti mpoxu, ktoré schválili národné regulačné orgány uvedené v zozname WHO a ktoré odporúča Strategická poradná skupina expertov na imunizáciu WHO alebo SAGE.

Zatiaľ čo Dr. Tedros hovorí o sledovaní, to, čo nezmieňuje, je „detekcia“.

To, čo sa používa na detekciu mpox, je zaniknutý PCR test polymerázovej reťazovej reakcie , ktorý sa začal používať od januára 2020 na „detekciu“ Covid 19 (konkrétne SARS-CoV-2). Rovnaký test PCR sa teraz používa na detekciu vírusu opičích kiahní

Test Real Time PCR neidentifikuje vírus, deteguje genetické sekvencie .

Odporúčanie CDC z júla 2021 týkajúce sa zlyhaní testu RT-PCR znie takto:

“CDC poskytuje toto predbežné oznámenie pre klinické laboratóriá, aby mali dostatočný čas na výber a implementáciu jednej z mnohých alternatív schválených FDA.”

“CDC povzbudzuje laboratóriá, aby zvážili prijatie multiplexnej metódy, ktorá môže uľahčiť detekciu a diferenciáciu SARS-CoV-2 a chrípky.”

S účinnosťou od 31. decembra 2021 CDC stiahlo žiadosť FDA týkajúcu sa detekcie SARS-CoV-2.

Detekcia vírusu opičích kiahní

A teraz CDC preskúmalo postup „používaný na detekciu DNA vírusu Monkeypox v klinických vzorkách pomocou PCR v reálnom čase“:

“Tento test [RT-PCR] deteguje DNA v rôznych koncentráciách a poskytuje kvalitatívny výsledok buď pozitívny, negatívny alebo nepresvedčivý pri identifikácii infekcií vírusom opičích kiahní. ( CDC)

Stojí za zmienku, že napriek skutočnosti, že CDC aj WHO spochybnili platnosť testu PCR, teraz sa používa na „zisťovanie patogénu opičích kiahní“.

Podľa CDC:

“Tento test [RT-PCR] deteguje DNA v rôznych koncentráciách a poskytuje kvalitatívny výsledok buď pozitívny, negatívny alebo nepresvedčivý pri identifikácii infekcií vírusom opičích kiahní. ( CDC)

Ak máte pozitívny test RT-PCR na Covid-19, môže byť „omylom“ zaradený do tabuľky ako „pozitívna“ infekcia vírusom opičích kiahní. A naopak

Všestrannosť testu RT-PCR! Všetko ide.

Aktéri pandémie v Konžskej demokratickej republike

Cepheid, spoločnosť Big Pharma podporovaná nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, zohrala ústrednú úlohu pri „detekcii“ vírusu opičích kiahní pomocou rovnakého testu polymerázovej reťazovej reakcie (PCR) ako v prípade Covid-19.

Systém GeneExpert od spoločnosti Cepheid bol aplikovaný v roku 2021 na spracovanie PCR testu na „potvrdené prípady“ Covid 19 v 133 krajinách, kategorizovaných pod „ respiračné“

„Test GeneXpert je v podstate automatizovaná verzia štandardnej amplifikácie a detekcie PCR v reálnom čase (polymerázová reťazová reakcia)

Cepheid teraz používa technológiu GeneExpert System v KDR na spracovanie testu PCR na zistenie potvrdených prípadov údajného vírusu opičích kiahní v kategórii:

TBC. Virológia a vznikajúce infekčné choroby

Veľké peniaze za „falošnou vedou“

Materskou spoločnosťou Cepheid je Donaher Corp. Hlavnými investormi v Donaher sú portfóliové spoločnosti (Black Rock, Vanguard, State Street, Wellington Management Group)

Bill Gates ako investor hrá v Donaher dôležitú úlohu . ( Gates Foundation Holdings )

V prezentácii Dr. Tedrosa (14. augusta 2024) WHO potvrdzuje, že vyčlenila 15 miliónov dolárov na „podporu činností dohľadu, pripravenosti a reakcie“, ktoré bude z veľkej časti vykonávať Cepheid .

Podľa amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb ( CDC ) „ľudia s mpoxom často dostanú vyrážku, ktorá sa môže nachádzať na [rukách, nohách, hrudníku, tvári alebo ústach alebo v blízkosti pohlavných orgánov”.

Vyrážka môže prejsť rôznymi štádiami a môže vyzerať ako pupienky alebo pľuzgiere, povedal CDC.

Ďalšie príznaky môžu zahŕňať horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, fyzickú slabosť, opuch lymfatických uzlín, bolesť svalov alebo chrbta a/alebo respiračné symptómy, podľa európskych a amerických zdravotníckych úradov.

Situačná správa WHO zo začiatku tohto týždňa uvádza, že najčastejšie hláseným príznakom je vyrážka, po ktorej nasleduje horúčka a systémová alebo genitálna vyrážka.

Vírus sa môže šíriť priamym kontaktom s infikovanými voľne žijúcimi zvieratami alebo blízkym kontaktom s infikovanou osobou vrátane sexuálneho kontaktu, ktorý je celosvetovo najčastejšie hlásenou formou prenosu. ( EuroNews , zvýraznenie pridané)

Rozpory v údajoch pre KDR, nehovoriac o použití testu PCR pod záštitou Cepheid, sa týkali opičích kiahní TB. Virológia a vznikajúce infekčné choroby vedú nezmazateľne k výsledkom, ktoré sú úplne nesúrodé.

Môžu to byť prípady mpox alebo „niečo iné“ vrátane chrípky alebo koróny A, B. nehovoriac o SARS-CoV-2

Pri absencii lekárskej diagnostiky zdravotníckym pracovníkom sú tieto „potvrdené prípady“ mpox úplne nesúrodé.

Podľa nedávnej správy EuroNews Šírenie vírusu clade II:

“Bol poháňaný sexuálnym kontaktom predovšetkým medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi, zatiaľ čo clade I bol prvýkrát zdokumentovaný ako sexuálne sa šíriaci ako posledný”

Skúmanie oficiálnych údajov KDR však ukazuje, že väčšina takzvaných „pozitívnych prípadov“ PCR (MPXV) sú deti ( údaje za rok 2024) Pozri tabuľku 1 nižšie.

  • Deti naďalej predstavujú najviac postihnutú vekovú skupinu (tabuľka 1); z 7 851 hlásených prípadov mpox bolo 39 % hlásených u detí vo veku do 5 rokov (n=3 090),
  • percento detí do 15 rokov je 67 percent.
  • Pre všetky vekové skupiny (obrázok 3 nižšie), muži 59 %, ženy 41 %

Tabuľka 1. Vekové rozdelenie hlásených prípadov mpox a úmrtí v Konžskej demokratickej republike, od 1. januára do 26. mája 2024 (n=7 851).

 

Zloženie podľa veku a pohlavia z oficiálnych národných zdrojov; (m 852). 505 mužov, 347 žien

Obrázok 3. Distribúcia veku a pohlavia potvrdených prípadov mpox, Konžská demokratická republika, 1. januára až 26. mája 2024 (n=852*)

*142 potvrdených prípadov malo chýbajúce údaje o veku a pohlaví


DODATOK

Pochybný 99% „odhad“.
Zasadnutie mimoriadneho výboru, 21. júla 2022 v Ženeve

Existuje dlhá história vírusového prenosu týkajúceho sa patogénu opičích kiahní siahajúca až do 50. rokov minulého storočia. Prenos z človeka na človeka (MSM) nie je potvrdený recenzovanými správami zverejnenými pred ÚDAJNÝM vypuknutím v máji 2022. 

Nižšie je uvedený prehľad zverejnenej správy „ Druhého zasadnutia núdzového výboru Medzinárodných zdravotných predpisov (2005) (IHR)“ týkajúcej sa údajného vypuknutia opičích kiahní vo viacerých krajinách.

Toto stretnutie sa konalo dva dni pred tlačovou konferenciou Dr. Tedrosa . Správa poskytuje podrobnosti o zámere rozhodnutia generálneho riaditeľa WHO spustiť mimoriadnu situáciu v oblasti verejného zdravia medzinárodného záujmu (PHEIC) , ktorá sa zameriava na výskyt vírusu opičích kiahní na „ bisexuáli, gayovia a muži, ktorí majú sex s mužmi“.

Dôležité je , že členovia tohto výboru (21. júla 2022) odmietli návrh Dr. Tedrosa na spustenie PHEIC.

Nižšie sú vybrané a zhrnuté citácie pomerne dlhého dokumentu WHO t.

Pozorne čítajte (stretnutie v Ženeve trvalo päť hodín):

Väčšina hlásených prípadov opičích kiahní je v súčasnosti u mužov a väčšina z týchto prípadov sa vyskytuje u mužov, ktorí sa identifikovali ako homosexuáli, bisexuáli a iní muži, ktorí majú sex s mužmi (MSM), v mestských oblastiach a sú zoskupení v sociálnych a v krajinách západnej a strednej Afriky došlo tiež k výraznému nárastu počtu prípadov so zjavným rozdielom v zachovanom demografickom profile v porovnaní s profilom pozorovaným v Európe a Amerike, pričom medzi prípadmi je viac žien a detí.

Sekvencia genómu vírusu získaná v niekoľkých krajinách vykazuje určitú odlišnosť od západoafrického kladu .

Zástupcovia Španielska, Spojeného kráľovstva, Spojených štátov amerických, Kanady a Nigérie informovali výbor (v tomto poradí) o epidemiologickej situácii vo svojich krajinách a ich súčasnom úsilí o reakciu.

S výnimkou Nigérie zvyšné štyri krajiny uviedli, že 99 % prípadov sa vyskytlo u MSM [Muži, ktorí majú sex s mužmi] a hlavne medzi tými, ktorí majú viacero partnerov.

Vakcinačná stratégia je cielená a jej cieľom je prerušiť prenos prostredníctvom postexpozičnej profylaxie a preexpozičnej profylaxie medzi MSM s najvyšším rizikom. V Spojených štátoch sú prípady opičích kiahní široko rozšírené po celej krajine, hoci väčšina prípadov je sústredená v troch veľkých mestách.

Zatiaľ čo niekoľko prípadov sa vyskytlo u detí a tehotných žien, 99 % súvisí so sexuálnym kontaktom muža s mužom.

V Kanade sa 99 % prípadov vyskytlo medzi MSM a krajina využíva široký prístup k predexpozičnej profylaxii vzhľadom na problémy so sledovaním kontaktov; a je silne zameraný na spoluprácu s komunitnými organizáciami, ktoré podporujú kľúčové skupiny postihnutých populácií.

Nigéria zaznamenala medzi septembrom 2017 a 10. júlom 2022 niečo vyše 800 prípadov opičích kiahní a medzi potvrdenými prípadmi zaznamenala úmrtnosť 3 %.

Prípady sú prevažne u mužov vo veku 31 až 40 rokov; neboli predložené žiadne dôkazy o pohlavnom prenose.”

Najvyšší počet ročne hlásených prípadov MSM od roku 2017 bol zaznamenaný v roku 2022.

Aký je význam tejto poslednej vety?

[ Členovia výboru zdôraznili toto ]:

„Morálna povinnosť nasadiť všetky dostupné prostriedky a nástroje na reakciu na udalosť, ako zdôraznili lídri LGBTI+ komunít z niekoľkých krajín , majúc na pamäti, že komunita, ktorá je v súčasnosti najviac postihnutá mimo Afriky, je tá istá, ako sa pôvodne uvádzalo v skoré štádiá pandémie HIV/AIDS; Prevažná väčšina prípadov sa pozoruje medzi MSM s viacerými partnermi a napriek operačným problémom existuje možnosť zastaviť prebiehajúci prenos pomocou intervencií zameraných na túto časť populácie . Prípady pozorované mimo tejto skupiny obyvateľstva, vrátane medzi zdravotníckymi pracovníkmi, sú k dnešnému dňu obmedzené; …” (zvýraznenie pridané)

Správa WHO: Neplatné výsledky odvodené z neobjektívnej vzorky?

Moje komentáre:

Boli uskutočnené náhodné výberové prieskumy, ktoré potvrdzujú prenos „z človeka na človeka“ (MSM), ako to načrtol Dr. Tedros. Adhanom Ghebreyesus na svojej tlačovej konferencii 23. júla 2022? Boli ženy a deti zahrnuté do postupu náhodného výberu vzorky?

Ako je možné, že pohlavný prenos MSM z muža na muža je „ 99 % prípadov“ v USA, Spojenom kráľovstve, Španielsku a Kanade , zatiaľ čo v Nigérii medzi 800 prípadmi zaznamenanými počas piatich rokov nebol ani jeden prípad sexuálneho prenosu MSM ? prenos?

Odpoveď je zrejmá: nigérijské údaje boli zaznamenané na základe lekárskej diagnózy pacientov počas päťročného obdobia, zatiaľ čo údaje týkajúce sa USA, Spojeného kráľovstva, Kanady a Španielska boli s najväčšou pravdepodobnosťou odvodené zo skreslenej vzorky potvrdenej úplne neplatnou PCR test .

Potvrdené v správe: „ 99 % potvrdených prípadov“ bolo tiež založených na vyhláseniach predstaviteľov týchto štyroch krajín na zasadnutí núdzového výboru IHR. Prítomní boli Dr. Demetre Daskalakis z CDC (USA) a Dr. Theresa Tam z Health Canada (obaja poradcovia výboru IHR) (pozri zoznam členov ).

Podobne správa pripúšťa, že v západnej a strednej Afrike bolo medzi prípadmi „viac žien a detí“, zatiaľ čo v Európe a Severnej Amerike boli potvrdenými prípadmi takmer výlučne muži MSM .

Správa tiež odkazuje na vakcínu proti opičím kiahňam špeciálne pre „ mužov, ktorí majú sex s mužmi, najmä tých, ktorí majú viacero sexuálnych partnerov“.

Boli tieto 99% prípady potvrdené MSM predmetom lekárskej diagnózy? – tj príznaky podobné chrípke, vyrážky na tvári a tele? Alebo to bol len test PCR a skreslená vzorka?

Vyhlásenia v tejto správe nie sú potvrdené. WHO neuvádza svoju metodiku.

Z vedeckého a štatistického hľadiska to nedáva zmysel. Opýtajte sa Dr. Tedrosa!

citované z:

„Faktický chaos“ vo WHO? Dr. Tedros: Prepuknutie opičích kiahní je „medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi“

Michel Chossudovsky

/ globalresearch / skspravy.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.