Harabina neprekvapilo zastavenie dodávok ruskej ropy Ukrajinou, pretože tam podľa jeho názoru vládnu banderovci. Vláde vyčíta, že po zrušení ÚŠP zostal Lipšic prokurátorom GP.

Hosťom Jozefa Hübla v relácii Bez cenzúry bol bývalý sudca a exminister spravodlivosti Štefan Harabin. Dotkli sa okrem iného aj tém zastavenia dodávok ruskej ropy Ukrajinou a zotrvania Daniela Lipšica v pozícii prokurátora.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Banderovci na Ukrajine
Ukrajina v posledných dňoch zastavila dodávky ruskej ropy na Slovensko. Podľa vlády SR ide o nepriateľský krok, vydieranie a porušenie asociačnej dohody s EÚ. Štefan Harabin v tejto súvislosti pripomenul výroky zo svojej prezidentskej kampane. „Ja som počas kampane hovoril veľmi jasne. Ani cent, ani náboj, ani jeden vojak na Ukrajinu. Nemôžeme totalitnému režimu, ktorý prišiel k moci pučom a ktorý jasne prezentuje banderovskú fašistickú ideológiu, pomáhať. Nemôžem jednou rukou klásť vence na Slavíne a druhou dávať zbrane banderovcom. A toto sme dostali za odmenu,“ skonštatoval Harabin.
Lipšic na generálnej prokuratúre
Vládna koalícia zrušila Úrad špeciálnej prokuratúry, v ktorej čele stál Daniel Lipšic. Ten však po jej zrušení zostal na Generálnej prokuratúre ako radový prokurátor. Harabin v tom vidí problém. „Lipšic ako minister kradol. Ja som na ministerstve zistil 1,4 milióna korún. Bola vypracovaná obžaloba za spreneveru. Čo sa stalo? Kaliňák a Čižnár nepodali obžalobu, lebo im to nariadil americký ambasádor. Kaliňák má súdruženstvo s Lipšicom. Lipšic by sedel pätnásť rokov, pretože to bola vážna suma v pozícii verejného činiteľa. Teraz presadili zákon o zániku špeciálnej prokuratúry, ktorým urobili Lipšica doživotným prokurátorom generálnej prokuratúry. Chcete mi povedať, že Kaliňák je hlúpy a toto nevedel? Okrem toho Lipšic páchal nezákonnosti a doteraz voči nemu nie je trestné stíhanie,“ hnevá sa bývalý sudca.
/ ereport.sk /
Blaha sa pýta prokurátora: Ešte stále Naď efektívne hospodáril?
Toto je cena za virálnu slávu: Purpurové pole pod Tatrami doplatilo na sociálne siete
Prešov doplatil na neúctu k Pamätníku Sovietskej armády – dostal pokutu
Šrot alebo cenná vojenská technika? Kde skončili raketové systémy KUB preverí polícia, Kaliňák obvinenia odmieta
Rozhodnutie Slovenska a Maďarska o nákupe drahšieho „derusifikovaného“ plynu: Priemyselné odvetvia budú ovládané USA a Azerbajdžanom
Irán zaútočil na Izrael a americké ciele
Sionistické letecké útoky na Libanon práve stopli krehký americko-iránsky dialóg
Zerohedge: Evropa 2.0, za hranicemi Bruselu: Konec Evropské unie, jak ji známe
To je poriadny šok – tu už prestáva akákoľvek sranda! Gauner Naď v roku 2023 predal rakety systému KUB za 500 eur!
Západ naďalej rozvracia Rusko zvnútra
SPIEF 2026 — zhrnutie
Americká armáda vraj začala oslobodzovanie Európy v roku 1944
V Európe sa zrazu zachceli rozprávať s Ruskom…
V Maďarsku to vrie! Tisíce ľudí vyšli do ulíc, dav sa postavil za prezidenta proti Magyarovi
Zelenskyj v Londýne s európskymi lídrami: Chystá sa veľká vojnová porada
Pôjdu Rusi na Kyjev?
Viac ako 3 000 dronov nad Ukrajinou! Zelenskyj vyzval svet
Vojna USA proti Iránu, rast cien energií. Milióny stratených pracovných miest v EÚ. Brusel hľadá pomoc Moskvy, žiada Putina o obnovenie mierových rokovaní?
Poľsko odmieta plnú implementáciu migračného paktu EÚ. Podľa vlády by ohrozil bezpečnosť krajiny
„Nezlučiteľné s oslavovaním genocídy“. Skupina europoslancov navrhuje odobrať Zelenskému Rad EÚ za zásluhy
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Harabin v Bez cenzúry: Nemôžeme pomáhať banderovcom. Lipšic na prokuratúre nemá čo robiť
Harabin v Bez cenzúry: Nemôžeme pomáhať banderovcom. Lipšic na prokuratúre nemá čo robiť
Harabin v Bez cenzúry: Nemôžeme pomáhať banderovcom. Lipšic na prokuratúre nemá čo robiť