svet

V Číne prebiehajú čistky s poskokmi globalistov a globálneho zločineckého Syndikátu: Čínskeho exprezidenta a ťažkého globalistu Chu Ťin-tchaoa neočakávane vyviedli zo zjazdu komunistov

Na videu možno vidieť, ako sa stevard opakovane snaží Chu Ťin-tchaoa zdvihnúť zo sedadla, čo upútalo pozornosť okolosediacich predstaviteľov.

Po tom, čo Chu približne minútu hovoril so Si Ťin-pchingom a čínskym premiérom Li Kche-čchiangom, bol vyvedený zo sály. Na videu je vidieť, ako Si pridržiava rukou dokumenty, ktoré sa Chu počas incidentu snažil zobrať zo stola.

Bývalý čínsky prezident Chu Ťin-tchao bol v sobotu neočakávane vyvedený zo zatvárajúcej ceremónie zjazdu vládnucej Komunistickej strany Číny. Táto udalosť do značnej miery narušila inak detailne naplánovanú ceremóniu, píše AFP.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín

Chu (79), ktorý je predchodcom súčasného čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga, bol počas ceremónie usedaný po Si Ťin-pchingovej ľavici. Neskôr ho tamojší stevardi odviedli z pódia Veľkej sály ľudu v Pekingu, uviedol pre agentúru Reuters svedok udalosti.

Na videu, ktoré zverejnila AFP, možno vidieť, ako sa stevard opakovane snaží Chu Ťin-tchaoa zdvihnúť zo sedadla, čo upútalo pozornosť okolosediacich predstaviteľov.

Po tom, čo Chu približne minútu hovoril so Si Ťin-pchingom a čínskym premiérom Li Kche-čchiangom, bol vyvedený zo sály. Na videu je tiež vidieť, ako Si pridržiava rukou dokumenty, ktoré sa Chu počas incidentu snažil zobrať zo stola.

Zjazd čínskej Komunistickej strany sa koná zväčša za zatvorenými dverami, no k incidentu s bývalým čínskym prezidentom prišlo krátko po tom, ako mohli do miestnosti vstúpiť novinári, ktorí pokrývali zatváraciu ceremóniu.      

„Čínski vlastenci bojujú za oslobodenie svojej krajiny od vlády Chazarskej mafie. Výsledky tohto boja by mali byť jasné na zasadnutí najvyššieho vedenia Komunistickej strany Číny, ktoré sa koná raz za päť rokov.“ Uviedol to nedávno vo svojom pravidelnom týždennom geopolitickom súhrnebývalý šéf ázijsko-pacifickej mutácie ekonomického časopisu Forbes a v súčasnosti hovorca Spoločnosti Bieleho draka Benjamin Fulford.

odľa agentúry News Highland Vision bývalý čínsky prezident a ťažký globalista Chu Ťin-tchao a bývalý čínsky premiér Wen Ťia-pao presvedčili Song Pinga, bývalého člena stáleho výboru, aby znovu prevzal kontrolu nad Ústredným bezpečnostným úradom (CGB).

Úlohou CGB je chrániť najvyšších predstaviteľov Komunistickej strany Číny vrátane Si Ťin-pchinga.

Bývalý čínsky prezident Chu Ťin-tchao vystúpil v rok 2005 na výročnej konferencii Fortune Global Forum, ktorú organizuje časopis Fortune, s prejavom, v ktorom označil globalizáciu ako kľúč k hospodárskemu rozvoju a zabezpečeniu lepšej budúcnosti pre obyvateľov Číny.

V Číne medzitým pokus o zvrhnutie Si Ťin-pchinga zlyhal. „Urobil to (George) Soros a ďalší ľudia. Hranice Číny sú teraz uzavreté, pokiaľ nemáte obchodné víza. Je to preto, aby všetci kabalisti nemohli opustiť krajinu. Všetci budú teraz zadržaní,“ tvrdí zdroj z čínskej spravodajskej služby na ktorý sa odovoláva Fulford.

Oficiálna tlačová agentúra Sinchua o čistkách píše„V boji proti korupcii sa dosiahlo drvivé víťazstvo, ktoré sa upevnilo vo všetkých oblastiach.“

Si Ťin-pching predniesol minulý týždeň dôležitý verejný prejav, v ktorom povedal, že Čína dosiahla svoj 100-ročný plán na odstránenie chudoby a zabezpečenie primeraného blahobytu pre všetkých. Ďalším 100-ročným plánom je dosiahnuť, aby každý človek bol primerane bohatý v súlade s prírodou.

Zviazal sa taktiež podporovať „spoločné hodnoty ľudstva, ako sú mier, rozvoj, spravodlivosť, demokracia a sloboda, a podporovať vzájomné porozumenie a nadväzovať užšie vzťahy s ostatnými národmi“.

Poznamenal tiež, že „Čína sa rozhodne stavia proti všetkým formám hegemonizmu a mocenskej politiky, mentalite studenej vojny, zasahovaniu do vnútorných záležitostí iných krajín a dvojitým štandardom.“

Komunistická strana Číny sa pri výmene vedenia snaží upevniť moc Si Ťin-pchinga

Záver zo zasadnutia 20. zjazdu Komunistickej strany Číny boli dve kľúčové veci.

Po prvé, schválil nový ústredný výbor, teda približne 200 najvyšších straníckych funkcionárov v Číne. Na konečnom zozname výboru boli pozoruhodné absencie: Nebol v ňom súčasný a odchádzajúci premiér Li Kche-čchiang. Nebol v ňom ani jeden z mužov, o ktorých sa hovorilo ako o potenciálnych Liových nástupcoch, ako napríklad vicepremiér Wang Jang.

Podľa pozorovateľov ani jeden z týchto mužov nie je považovaný za blízkeho Si Ťin-pchingovi a to, že obaja vypadli, je pre neho výhra, pretože môže najvyššie poschodie straníckeho vedenia obsadiť spojencami.

Po druhé, zjazd schválil aj doplnenie nového znenia straníckej charty – ktorá funguje ako akási riadiaca ústava -, ktorá upevňuje úlohu Si Ťin-pchinga ako jadra strany, čím sa ďalej posilňuje jeho postavenie a sila ako vodcu.

„Zjazd vyzýva všetkých členov strany, aby získali hlboké pochopenie rozhodujúceho významu upevnenia kľúčového postavenia súdruha Si Ťin-pchinga v ústrednom výbore strany a v strane ako celku,“ uvádza sa v uznesení o schválení dodatkov.

Zábery z večerného spravodajstva štátneho vysielania o niekoľko hodín neskôr ukázali, ako Hu hlasuje za ústredný výbor, ktorý bol dokončený pred tým, ako Chu Ťin-tchaoa vyprevadili z pódia.

Okrem iných zmien a doplnení stranícky kongres formálne schválil aj doplnenie stanov o formuláciu, ktorá sa stavia proti nezávislosti ostrova Taiwan.

„Rozhodne sa postaviť proti nezávislosti Taiwanu a obmedziť ju,“ uvádza sa v aktualizovanej charte.

Čína už dlho sľubuje, že prevezme kontrolu nad ostrovom Taiwan. Prvé formálne zakotvenie odporu voči jeho nezávislosti v straníckej charte je signálom, že súčasná generácia čínskych lídrov berie tento historický sľub vážnejšie ako kedykoľvek predtým.

Na začiatku zasadnutia straníckeho kongresu minulý týždeň Si Ťin-pching predniesol prejav, v ktorom povedal, že Čína prevezme kontrolu nad ostrovom prostredníctvom „všetkých potrebných opatrení“.

„Nikdy nesľúbime, že sa vzdáme použitia sily, a vyhradzujeme si možnosť prijať všetky potrebné opatrenia,“ povedal Si pred viac ako 2 300 starostlivo vybranými predstaviteľmi strany v Pekingu. „Ide priamo výlučne o zasahovanie vonkajších síl a niekoľkých separatistov.“

Zdroj: InfoVojna / hnonline.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.

Redakcia SN

Recent Posts

Poľským farmárom definitívne došla trpezlivosť s EÚ a Ukrajinou

Poľskí farmári začali s nepretržitou blokádou hraničného priechodu s Ukrajinou. Informuje verejnoúprávna agentúra TA SR.…

60 minút ago

Novembrové prekliatie Ukrajiny

November je pravdepodobne jedným z najpreklínanejších mesiacov na Ukrajine. Od roku 1998, keď bývalý prezident…

1 hodinu ago

Zelenského kancelária tvrdí, že Rusko nemá raketu Orešnik. Zacharovová odporučila pozrieť do Južmašu

Zelenského kancelária vydala ďalšie vyhlásenie, ktoré nám umožňuje posúdiť nové aspekty nedostatočnosti takzvaných ukrajinských orgánov.…

1 hodinu ago

Za záhadných okolností zomrel americký novinár Scott Bennett, ktorý žiadal Putina o ruské občianstvo

V Rusku sa verí, že mohol byť zabitý kvôli svojim odhaleniam. Vo veku 48 rokov…

1 hodinu ago

VIDEO: Ján Baránek o baterkárni v Šuranoch, ktorá je len malou skladačkou v hre čínskych globalistov financujúcich šialenú zelenú politiku

O Ficovej neschopnosti rozlíšiť negatíva od pozitív ich záujmov a o Rusku ako vhodnejšom investorovi…

2 hodiny ago