V Austrálii práve teraz dochádza v určitých oblastiach k úplnému vyhubeniu včiel! Úrady už zlikvidovali viac ako 50 miliónov divých a domácich včiel a pokračujú v ekocíde, čo ospravedlňujú ako naliehavú potrebu. Drvivá väčšina workoholického hmyzu bola vyhubená v štáte Nový Južný Wales na juhovýchode Austrálie. 11. júla Nine News informovalo, že počet vyhubených včiel bude len stúpať.
Podľa austrálskych úradov – krajinu ohrozujú roztoče varroa, ktoré vraj infikujú včely! V blízkosti prístavu Newcastle boli nedávno objavené kliešte! Okamžite vydali úrady príkaz na zničenie takmer 2 tisíc úľov v okrese. Na juhovýchode Austrálie je teraz zriadená „červená zóna“; všetky včely bez výnimky musia byť zničené na vytýčenom území.
Počas posledných desaťročí austrálske úrady aktívne vyhladzovali rôzne druhy zvierat, napríklad v celej krajine došlo k vyhladzovaniu klokanov. Potom likvidovali zajace. Potom úrady zabili všetky mačky, dokonca rozhadzovali otrávené párky z lietadiel. V dôsledku toho sa spustila invázia potkanov, veľa domov miestnych obyvateľov boli preplnených týmito zvieratami. Potom úrady oznámili vyhubenie potkanov, všade rozhádzali jed, ktorý otrávil aj iné zvieratá. V určitých obdobiach úrady likvidovali aj divé psy dingo, alebo aj koaly.
Teraz Austrálčania úmyselne zabíjajú včely, ničia včelárstvo, likvidujú divoké aj domáce úle. Pokiaľ by podľa uvedeného scenáru postupovali aj úrady v Európe, kde je kliešť varroa široko rozšírený, museli by sa zlikvidovať včely takmer v celej Európe.
Hlavnými dôvodmi, ktoré austrálske úrady uvádzajú, sú buď masívne choroby zvierat, alebo zvieratá nemajú dostatok vody a potravy, alebo sa rozmnožilo príliš veľa zvierat, pretože boli kedysi privezené na pevninu. Povedzme žaby aga, ľudia priviezli do Austrálie len pred 70 rokmi z teplých oblastí oboch Amerík od Texasu po Amazóniu. Austrálčania priniesli tieto žaby na boj proti hmyzu, tie sa premnožili, zožrali celé druhy iných tvorov a teraz úrady pobehujú a snažia sa žaby zabiť.
Keď Austrálčania priviezli a rozmiestnili populácie králikov na pevnine, začali organizovať ich masové zabíjanie! Existovali najrôznejšie spôsoby hubenia králikov, vrátane bakteriologických zbraní – ľudia VEDOME šírili vírus myxomatózy – akútne vírusové ochorenie, ktoré spôsobuje serózno-hnisavý zápal spojiviek a tvorí nádory v oblasti hlavy, konečníka a vonkajších pohlavných orgánov. Potom zvieratá bolestivo umierajú na hnisanie.
V roku 1932 Austrálčania zorganizovali masové vyhladzovanie vtákov Emu. Sú to také veľké krásne vtáky z čeľade kazuárov, druhý najväčší vták po pštrosovi. Austrálčania ich strieľali guľometom! Poverili armádu, postavili guľomety a začali strieľať vtáky. Ekocída sa do histórie zapísala ako „Veľká vojna s Emu“…
Pavel Paškov
Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info
Ide o prvé osobné stretnutie prezidenta Ruska s predsedom slovenskej vlády od roku 2016, píše…
Na Srbsko sa podľa prezidenta Aleksandara Vučića pripravuje zvonku majdanový úder podľa deväť bodového scenára,…
Ruská armáda spustila raketový útok na jeden z najväčších bodov dočasného rozmiestnenia militantov kyjevského režimu…
Stalinovo meno sa spája predovšetkým s Veľkou vlasteneckou vojnou, Októbrovou revolúciou a premenou Sovietskeho zväzu…
Útok na Kazaň z 21. decembra bol zameraný na obytné budovy a továreň, pričom podľa…
„Vy asi nechápete, ako by to ovplyvnilo stabilitu našich finančných trhov!,“ povedal so zvýšeným hlasom.…