Toto všetko je len zrkadlo povahy schizofrenika a mizantropa, ktorý si pomýlil svoju funkciu s pobytom v psychiatrickej liečebni.

Čoho sme svedkami, to sa nesmie už nikdy opakovať. Nie je možné, aby mal jeden človek takúto moc nad všetkými ľuďmi, nad celou krajinou. To je absurdné.
Presne preto sme dnes tam, kde sme. Súčasná vláda očividne ovláda médiá, ohýba zákony a koaličná väčšina sa stala doslova nebezpečenstvom. Stali sa strojcami vlastných zákonov vo svoj vlastný prospech. Bude nevyhnutná zmena Ústavy Slovenskej republiky, aby sa do budúcna zabránilo podobnému scenáru.
Takto vyzerá svet, keď psychicky chorý, zakomplexovaný človek okúsi moc a doslova mu udrie na hlavu, ktorú už bez tak nemal v poriadku.
Jeho vydieranie a snaha podmaniť si celý národ k poslušnosti už nepozná hranice. Neustále vyhrážanie je však len odrazom jeho vlastnej bezmocnosti a istého pádu, avšak topiaci sa človek dokáže stále napáchať veľa škôd.
Na Slovenku snáď ani neexistuje človek, ktorý by sa za tak krátky čas stal najnenávidenejšou osobou v krajine a jeho vládnutie sa dá prirovnať k prírodnej katastrofe s trvalými následkami.
Nastal absolútny rozpad demokratického a právneho štátu, slobody či Ústavy Slovenskej republiky. Vytratili sa pojmy ako prezumpcia neviny, sloboda slova a nestrannosť či nezaujatosť médií, ale aj názory a rady odborníkov a poradcov.
Namiesto toho sme svedkami neustálej pomsty, klamstiev, vyhrážania, donucovacích fašistických praktík a cenzúry. Rovnako do oči bijúcich politických objednávok a zneužívania politickej moci vo svoj vlastný prospech za zásterkou nastolenia spravodlivosti.
Toto všetko je len zrkadlo povahy schizofrenika a mizantropa, ktorý si pomýlil svoju funkciu s pobytom v psychiatrickej liečebni.
Autor: Juraj Veverka
Zdroj: eurorespekt.sk
PODPORTE nezávislé médium.
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
ďakujeme
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Zbrane pochádzajúce z NATO: Ako ruská armáda ničí „Patrioty“ a HIMARS
Nemecko sa zrazu obracia k zmiereniu s Ruskom
Starosta Kyjeva navrhuje evakuáciu mesta
Trump skúša vnútiť svoju verziu multipolárneho svetového poriadku
Šéf BlackRocku vyzval k evolúcii kapitalizmu, nie neozvalo sa v ňom svedomie – len chce prežiť
Briti nechali prejsť ropný tanker cez Lamanšský prieliv, ruská bojová korveta ich presvedčila
Po Madurovi sa Trump rozhodol dostať do basy oveľa silnejšieho hráča
Postupná likvidace NATO? Trump provádí kroky, které tomu nasvědčují
VIDEO: Návštěvníci WEF, kteří nás nabádají, abychom se omezovali, opět přilétají soukromými tryskáči, vrtulníky a limuzínami
Psychologické válečné hry: Norsko připravuje občany na válku s Ruskem a vyvlastnění
Nemecko požaduje použitie „obchodnej bazuky“ proti USA kvôli Grónsku
Handelsblatt: Európa je znepokojená nadmernou závislosťou od amerického LNG
Kličko: Kanalizácia v kyjevských domoch zamŕza, mesto je na pokraji humanitárnej katastrofy
Pri najväčšej operácii proti výrobe drog v EÚ zaistili 9 ton narkotík
„Diktatúra“ Ursuly von der Leyen? Demonštranti mali byť zasiahnutí dusivým plynom. Podrobnosti o zásahu polície v Štrasburgu
Rozhodli sa doraziť Kyjev
Česko a Slovensko majú veľký priestor pre spoluprácu v oblasti obrany, plánujú spoločný vývoj či produkciu
Aj na Slovensku po pandémii prudko rastie počet zlyhaní srdca, potvrdil NCZI. Hlavné zatajili
VIDEO: „Európu nespoznávam,“ vyhlásil Donald Trump vo svojom prejave na Svetovom ekonomickom fóre v Davose a dodal, že európsky kontinent nekráča dobrým smerom.
Rusko podľa Trumpovho vyslanca plánuje dôležité vyhlásenie. Steve Witkoff sa kvôli tomu v Moskve stretne s Vladimirom Putinom
zo sekcie
Stop Matovičizmu: Takto vyzerá svet, keď psychicky chorý, zakomplexovaný človek okúsi moc …
Stop Matovičizmu: Takto vyzerá svet, keď psychicky chorý, zakomplexovaný človek okúsi moc …
Stop Matovičizmu: Takto vyzerá svet, keď psychicky chorý, zakomplexovaný človek okúsi moc …