Mnohí súčasní vedci poznamenávajú, že systémová kríza, ktorá v súčasnosti prebieha v systéme vedeckého poznania, je založená na fanatickom dogmatizme ortodoxných vedcov, ktorí slepo popierajú možnosť nových technológií a objavov, ktoré presahujú zastaranú vedeckú paradigmu. Nejde tu však len o slepú vieru v zastarané dogmy, ale aj o korupciu určitej časti vedcov, spravidla patriacich k „vrcholu vedeckej elity“ a finančné a korporátne záujmy svetovej „elity“.
I. Osovin píše: „Myslím si, že pre skutočný a nie fiktívny pohyb vpred je potrebná radikálna zmena paradigmy myslenia, keď prioritou nebudú záujmy jednotlivca, či už ide o občana s obmedzenými finančnými možnosťami, predstaviteľa „strednej triedy“ alebo multimilionára, ale v prvom rade záujem ľudstva ako celku.“
Kandidát fyzikálnych a matematických vied S. Sall tvrdí, že na zničenie plánov parazitov je potrebné urýchlene zaviesť technológie lacnej energie bez paliva. Takýto nekonvenčný prístup pripraví svetovú oligarchiu o jej takmer neobmedzenú finančnú silu, a čo je najdôležitejšie, prostriedky na pokračovanie financovania kriminálnych projektov na „redukciu“ ľudskosti pod rôznymi fiktívnymi „pravdepodobnými“ zámienkami.
Jedným z týchto sľubných vývojov je antigravitačný motor, ktorý vytvoril ruský vedec, teoretický fyzik, kandidát technických vied, laureát Ceny ruskej vlády v oblasti vedy a techniky za rok 2007, hlavný konštruktér NPO Kvanton CJSC V. Leonov . Tento vedec, ktorý je aj autorom teórie superzjednotenia, ktorá bola publikovaná v Cambridge a Indii, uviedol, že v júni 2014 boli úspešne vykonané testy kvantového motora s horizontálnym ťahom na lavici.
Počas týchto testov s hmotnosťou zariadenia 54 kg bol vertikálny ťahový impulz 500-700 kgf so spotrebou elektrickej energie 1 kW. Toto zariadenie vzlieta vertikálne pozdĺž vodidiel so zrýchlením 10-12g. Tu je to, čo vedec povedal o tom, ako by tento vynález mohol ovplyvniť vesmírny priemysel:
„Dnes prúdové motory kozmických lodí dosiahli svoj technický limit Za posledných 50 rokov sa časový impulz ich práce zvýšil z 220 sekúnd („V-2“) iba dvakrát – na 450 sekúnd („Protón“). Prevádzkový impulz kvantových motorov nie sú stovky sekúnd a roky. Raketa s raketou s hmotnosťou 100 ton v najlepšom prípade nesie 5 ton (5 %) užitočného zaťaženia kvantový motor s reaktorom 10 ton, to znamená, že užitočné zaťaženie je 90 ton, to je už 900 % oproti 5 % pre RD.
Maximálna rýchlosť kozmickej lode s kvantovým motorom môže dosiahnuť 1000 km/s oproti 18 km/s pre raketu. Ale čo je najdôležitejšie, zariadenie s pretlakovým vozidlom, ktoré má dlhý ťahový impulz, sa môže pohybovať so zrýchlením. Let na Mars kozmickou loďou novej generácie s kvantovým motorom v režime zrýchlenia 1g (+-) teda potrvá len 42 hodín a s plnou kompenzáciou stavu beztiaže na Mesiac – 3,6 hodiny.
Najperspektívnejším zdrojom energie je napríklad studený jadrový fúzny reaktor (CNF), podľa schémy talianskeho inžiniera Andrea Rossiho, pracujúci na nikle. Energetická účinnosť paliva rovnakého niklu v jadrovom cykle je miliónkrát vyššia ako u chemického paliva, to znamená, že 1 kg niklu v režime CNF uvoľní energiu ako 1 milión kg benzínu.
Pri prechode na palivo CNF bude lietadlo schopné lietať roky bez dopĺňania paliva. Zvýšením rýchlosti, napríklad na trase Moskva-New York, možno skrátiť čas letu z 10 hodín na 1 hodinu…
Už inštalácia kvantového motora na auto radikálne mení jeho dizajn. Máme karosériu na kolesách a elektrocentrálu s CD. O trakciu sa stará CD, jazda na teréne je kolosálna a kolesá sa nešmýkajú. Naplnenie 1 kg niklu do chemického jadrového reaktora umožní osobnému autu prejsť 10 miliónov kilometrov bez tankovania, čo je 25 vzdialeností na Mesiac.“
Podľa vedca nedochádza k porušeniu tretieho Newtonovho zákona pri prevádzke kvantového motora, pretože takýto motor vytvára ťah pri interakcii s kvantovaným časopriestorom. Podobný vývoj v súčasnosti prebieha v USA a Číne.
Myslím si, že nikto nemusí vysvetľovať, ako veľmi nám zavedenie takýchto technológií zlepší život a zároveň ho skomplikuje „elite“, ktorá má super zisky vďaka neustále rastúcim cenám za služby palív a energií. Preto tieto sily robia všetko pre to, aby spomalili zavádzanie perspektívnych technológií.
Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info
Kyjev sa sťažuje, že pri nočnom útoku na Dnepropetrovsk bola použitá medzikontinentálna balistická raketa RS-26…
Článok pochádza zo „The Altworld“ – čosi ako alternatívny svet a - volá sa „Odhalenie“.…
Technológie od nepamäti zohrávajú kľúčovú úlohu v ozbrojených konfliktoch. Víťazstvo často patrilo tej strane, ktorá…
Medzinárodný trestný súd (ICC) vydal zatykač na predsedu izraelskej vlády Benjamina Netanjahua a jeho bývalého…
Ruský veľvyslanec v Londýne Andrej Kelin medzitým vyhlásil, že Veľká Británia je priamo zapojená do…
Ukrajinské letectvo predtým informovalo o tom, že Rusko pri nočnom útoku použilo medzikontinentálnu balistickú raketu.…