Lekár a aktivista Juraj Mesík aktuálne upozorňuje, že aj krajiny, ktoré sa hrdili titulom jedných z najzaočkovanejších krajín sveta sú na tom momentálne úplne rovnako, ako keď mali mieru očkovanosti na úrovni jedného percenta, prípadne na nule
Na snímke graf covid pozitívnych prípadov v jedntolivých krajinách
„Portugalsko s 89% “plne” opichaných má dnes toľko denných “prípadov” ako mali 10. februára. To mali opichané 1% populácie. Španielsko s 81% “plne” opichanými druhá najopichanejšia krajina EÚ má dnes toľko denných “prípadov” ako mali 2. februára. To mali opichané tiež 1% obyvateľstva. A Taliani so 74% opichancov majú toľko “prípadov” ako v novembri 2020. To mali opichanú rovnú nulu % populácie,“ pripomína Mesík.
Jediné, čo je oproti februáru či novembru iné, je podľa jeho slov stav konta farmaceutickej spoločnosti Pfizer.
A viete, v čom je rozdiel medzi krajinami EÚ a Japonskom či Indiou? V prístupe k Ivermektínu.
Pridajme porovnanie s Japonskom (a Indiou) s prístupom k IVM:
Portugalsko – 350 x viac “prípadov” ako v Japonsku, krajine s 30% ľudí nad 65 rokov.
Španielsko – 520 x viac “prípadov”.Taliansko – 320 x viac “prípadov”.
„Nejde len o “prípady” – v stonásobkoch sa počítajú aj oficiálne počty obetí covidu na milión oproti Japonsku. Skrátka v EÚ dozrel čas na povinné tretie a štvrté dávky. Keď to nefunguje, treba skúsiť viac toho istého, Hlavne nezabudnúť na deti a mládež, najväčšiu hrozbu osemdesiatnikov,“ zdôraznil Mesík.
O tom, že táto „politika“ očkovania celkom nefunguje, už zrejme začínajú tušiť aj mainstreamové médiá. Vo včerajšom článku denníka Sme, v ktorom písali, že polovica ľudí na košickej geriatrii má covid, zámerne neuviedli podiel nezaočkovaných na tejto lokálnej tragédii, uviedol tiež Mesík.
Na snímke MUDr. Juraj Mesík
„Ani čiarka o tom, koľko z nich je neočkovaných? Niečo som prehliadol? Alebo sa deje v realite niečo tak evidentné, že už nevládzu klamať ani na milovanú tému ´pandémia nezaočkovaných´?“ pýta sa lekár.
Obsah článku len podľa jeho slov poukazuje na to, kam až táto vláda doviedla Slovensko. A ide o smutný pohľad. Pobavilo ho však tvrdenie, že „rozdiel je v tom, že teraz máme prostriedky na to, ako liečiť.” Akoby sme doteraz žiadne možnosti nemali.
„Nuž, páni a dámy, účinné a bezpečné liečivá – vitamínom D, zinkom, melatoninom, HCQ a IVM počnúc – boli k dispozícii už minulý rok. Len lekári mali vládou zakázanú včasnú, účinnú a lacnú ambulantnú liečbu,“pripomenul lekár.
Dialo sa to preto, aby dostali zelenú na využívanie neúčinného a nebezpečného lieku remdesivir za neuveriteľnú cenu 2100 eur. A deje sa to aj teraz. Len remdesivir nahradilo iné liečivo.
A to všetko preto, „aby vláda mohla bez akéhokoľvek verejného obstarávania a kontroly nakupovať za desiatky miliónov eur remdesivir alebo aktuálne molnupiravir, monoklonálne protilátky a iné experimentálne a fest drahé lieky od big farma,“ dodal na záver lekár Juraj Mesík.
ZDROJ: Facebook Juraj Mesík/HSP
Ide o prvé osobné stretnutie prezidenta Ruska s predsedom slovenskej vlády od roku 2016, píše…
Na Srbsko sa podľa prezidenta Aleksandara Vučića pripravuje zvonku majdanový úder podľa deväť bodového scenára,…
Ruská armáda spustila raketový útok na jeden z najväčších bodov dočasného rozmiestnenia militantov kyjevského režimu…
Stalinovo meno sa spája predovšetkým s Veľkou vlasteneckou vojnou, Októbrovou revolúciou a premenou Sovietskeho zväzu…
Útok na Kazaň z 21. decembra bol zameraný na obytné budovy a továreň, pričom podľa…
„Vy asi nechápete, ako by to ovplyvnilo stabilitu našich finančných trhov!,“ povedal so zvýšeným hlasom.…