To sme sa tu už úplne zbláznili?! Na Slovensku sa množia všakovaké pofidérne prieskumy. Tie si tu už robí kto chce a ako chce. A dokonca aj s absurdným výsledkom, ktorý skôr pripomína zbožné želanie. Aj to riadne nafúknuté. Alebo, je to zámerná objednávka? Tieto otázky kladie na sociálnej sieti politik a moderátor Karol Farkašovský (SNS). Kritizuje aj to, že liberálni politici cez svoje funkcie čoraz intenzívnejšie prenikajú do školského a akademického prostredia. V tom mu dáva za pravdu aj spisovateľ Gustáv Murín. „Mimochodom, dozvedel som sa, že Olajnisti zasa chodia po školách na hodiny Občianskej náuky, aby žiakov poučili, kto je správny Olajno-občan – nie je to protiprávne?“

Mimoparlamentný subjekt, ktorý má v parlamente až jedného poslanca
„Neznámy portál praxuj.sk najnovšie vraj „vyskúmal“, že 36 % vysokoškolákov by v predčasných voľbách volilo stranu PS. Mimoparlamentný subjekt, ktorý má v parlamente až jedného poslanca – aj to len prebehnuvšieho. Politický subjekt, ktorého percentá zo dňa na deň zázračne stúpajú. Napriek tomu, že okrem záplavy bilbordov toho veľa nevyprodukoval,“ upozorňuje na pochybné výsledky prieskumov Farkašovský.
A legitímne sa pýta – aký zmysel má tento prieskum? Čo a komu má ukázať? Koho a ako má ovplyvniť?
V poslednom období nám podľa Farkašovského liberálni politici cez svoje funkcie čoraz intenzívnejšie prenikajú do školského a akademického prostredia. Nevieme síce prečo ani na základe akého zákona tam chodia na besedy, prízvukuje.
Hegerova mozgová masáž
„Expremiér Heger dokonca „odučil“ hodinu občianskej náuky a ešte sa ponúkol ďalším školám. Účasť prešovských vysokoškolákov na besede s ním bola dokonca pre študentov povinná. To je ukážkové svedectvo servilnosti vedenia prešovskej univerzity. Je to absolútne neprípustné, aby politici vstupovali na akademickú pôdu a akokoľvek ovplyvňovali myslenie a názory študentov. Bez ohľadu na to o aký typ školy ide,“ varuje dlhoročný moderátor.
Spomínaný prieskum ukazuje aké nebezpečenstvo predstavuje mozgová masáž, ktorú podaktorí liberálni politici cielene páchajú na mladej generácii.
Podľa Farkašovského prieskumy tohto druhu slúžia akurát na dezinformovanie a názorové pokrivenie generácie, ktorá ešte nemá dostatok životných skúseností a je ľahko manipulovateľná. Takéto prieskumy popierajú nielen právo na kritické myslenie mladých ľudí ale aj na slobodnú tvorbu názorov. Otvárajú cestu k udomácneniu liberalizmu ako jedine správnej cesty a jedinej skutočnej pravdy medzi študentmi.
„Je najvyšší čas tento liberálny politický aktivizmus zastaviť a takéto prieskumy zo školskej a akademickej pôdy jednoznačne vylúčiť. Školy sú pre politikov NO GO zóny. Ak chcú so študentmi diskutovať, môžu ich pozvať na neutrálnu pôdu a s dobrovoľnou účasťou,“ je presvedčený Farkašovský.
Pridal sa aj Taraba
“Podľa podvodníkov z Progresívneho Slovenska prieskum vraj ukázal, že 35% vysokoškolákov chce voliť PS. Nebol to však prieskum, ale internetová anketa. Do ktorej sa na 14 vysokých školách zapojilo 756 respondentov. Teda 54 študentov na jednu vysokú školu. Reprezentatívnosť na takej úrovni, akoby ste robili prieskum v rade, čo čaká pred školou na zmrzlinu,” napísal k tejto téme na sociálnej sieti líder strany Život – NS Tomáš Taraba.

Pridaná hodnota na intrákoch – Dorota Nvotová
„DEMO-EDKO je z lacného kraja – kedysi to boli predvolebné guláše, teraz len kofola? Ale Dorka možno dodá študákom nejaký zaujímavejší matroš, či? Mimochodom, dozvedel som sa, že Olajnisti zasa chodia po školách na hodiny Občianskej náuky, aby žiakov poučili, kto je správny Olajno-občan – nie je to protiprávne?,“ pýta sa na regulérnosť podobných praktík aj spisovateľ Gustáv Murín.
hlavnydennik.sk
Medvedev reagoval na úplný zákaz nákupu ruského plynu v Európskej únii
Ceny plynu v EÚ prudko rastú. Európske zásoby sú najnižšie od roku 2022. Maďarsko kvôli ukončeniu dovozu ruského plynu podalo žalobu na Súdny dvor Európskej únie. Žalobu plánuje podať aj Slovensko
Druhá strana príbehu: Pohľad Ruska na geopolitiku, vojnu a energetický reketing
Vyhlásenie ruského ministerstva zahraničných vecí v súvislosti s vypršaním platnosti rusko-americkej zmluvy START:
Trump otvorene podporil Orbána pred voľbami v Maďarsku. Označil ho za víťaza a skutočného bojovníka
Britskí dôstojníci pracujú na Ukrajine v utajení
Štát musí podporiť energeticky náročné podniky, inak strácajú konkurencieschopnosť
Po páde Schwaba ďalší problém pre Davos. Nový šéf WEF je vyšetrovaný pre kontakty s Epsteinom
Napriek tomu Mossad
Zelenskij oznámil nové sabotážne operácie, ruská reakcia začala hneď v noci
Kauza Epstein: Riadená demontáž elít
Melicher: Prokuratúra v prípade darovania stíhačiek odignorovala argumenty MO!
Koniec éry po 122 rokoch! Slovensko prichádza o posledný cukrovar
Pepe Escobar: Prečo je tak ťažké začať odznova
Rusko a Spojené štáty rokujú o predĺžení zmluvy New START a sú blízko k dosiahnutiu dohody
Strategickú infraštruktúru EÚ kontrolujú mimoeurópske štáty
Robert FIco pripomína Slovákom titulku článku Sorosovho denníka SME z roku 2019, že „PEDOFILI NIE SÚ ZLOČINCI“ a poukazuje na terajšie pokrytectvo a moralizovanie tohto denníka a jeho poskokov v opozícii v kauze Jeffreyho Epsteina
VIDEO: Bratislavský krajský prokurátor dal na dnešnej tlačovej besede podľa Roberta Fica jasnú odpoveď na otázku, prečo včera generálny prokurátor Maroš Žilinka verejne politicky atakoval jeho vládu.
Litva a Lotyšsko po zverejnení spisov Jeffreyho Epsteina začali vyšetrovať obchodovanie s deťmi.
„Každý, kto má IQ vyššie ako izbová teplota, už dávno pochopil podstatu kauzy Epstein. Epsteinove spisy odhalili, že elity Západu sú presiaknuté kriminalitou, sadizmom a morálnym nihilizmom.
zo sekcie
Farkašovský si podal Demokratov i Progresívcov: Školy musia byť pre politikov NO GO zóny
Farkašovský si podal Demokratov i Progresívcov: Školy musia byť pre politikov NO GO zóny
Farkašovský si podal Demokratov i Progresívcov: Školy musia byť pre politikov NO GO zóny