Svet je dnes kontrolovaný bandou spiklencov – miliardármi, ktorí využívajú mix farmaceutických spoločností, progresívnych extrémistov, ekoteroristov či kult klimatických alarmistov na tlačenie sveta do ekonomického chaosu.
Po tom, čo zničia svetovú ekonomiku, zvýšia ceny energií a potravín, vytvoria masovú biedu a pozabíjajú stámilióny ľudí, ponúknu pomoc v podobe jednotnej svetovej vlády a sveta kontrolovaného digitálnymi pasmi.
Miliardári, členovia Bilderbergu alebo predstavitelia Svetového ekonomického fóra (WEF) sú zjavní psychopati.
Ako sú na tom ale politickí lídri sveta – Biden, Trump, Johnson, Macron, Trudeau, Putin, Morrison, tá úbohá ženská z Nového Zélandu Andernová a zvyšok politických „elít“, vrátane našich? Sú tiež psychopatmi?
Poďme sa pozrieť na dôkazy…
Psychopati sú extrémne sebeckí, neustále klamúci, manipulatívni, bezcitní, grandiózni a parazitickí.
Psychopati šikanujú, nikdy nepociťujú úzkosť a niekedy môžu byť umelo obľúbení (to je spôsob, ako sú zvolení vo voľbách). Navonok vyzerajú silní, pokojní a sebavedomí, no chýba im všeobecný nadhľad. Nikdy neprejavujú ľútosť (akurát tak sebaľútosť).
Počas histórie mali psychopati vždy výhodu, čo sa týka zastávania vysokých pozícií. Súčasný systém politických strán, s dôrazom na umelú obľúbenosť a nekonečné možnosti pre klamstvá a podvody, umožňuje psychopatom ľahšie dosiahnuť na najvyššie priečky.
Vo svete pozoruhodne vysoký podiel prezidentov a premiérov končí za mrežami. To jasne naznačuje, že sa u nich vyskytujú kriminálne tendencie. Tiež to ukazuje na zjavné psychopatické tendencie.
Psychopatické tendencie sa počas histórie osvedčili ako užitočná vstupenka na vrcholové posty. Ženy aj muži nespútaní morálnymi zásadami, ktorí sú pripravení klamať a podvádzať na svojej ceste na vrchol a sľubovať veci, ktoré nemôžu splniť, majú obrovskú výhodu nad tými, ktorí sú viazaní zásadami fair-play.
Lídri, ktorí sú psychopati, majú obrovskú výhodu oproti lídrom, ktorí inklinujú k demokracii. To platí hlavne pri politikoch, pretože jemu alebo jej poskytujú širšiu slobodu vo výbere prostriedkov na kontrolu a manipuláciu nad svojimi podriadenými, aj pri ich jednaniach s potenciálnymi nepriateľmi.
Ako postupne starnú, psychopati sa stávajú stále väčšou hrozbou. Zlepšujú sa totiž v klamaní a presviedčaní ľudí, že ich zámery sú dobré.
Pre psychopatov sú prívetivosť, ľudskosť a sentimentálnosť znakmi slabosti, ktoré je treba využiť. Psychopati nemajú svedomie v tom zmysle, ako ho máme my ostatní, a preto nikdy netrpia pocitom viny, ktorý by obmedzoval ich činy.
V nasledujúcom texte popíšem 12 čŕt, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či váš líder je psychopatom. Pri každom bode si napíšte „Áno“, ak popis daného bodu sa hodí na vášho lídra. Na konci potom spočítajte, koľkokrát ste odpovedali „Áno“.
1. Psychopati sú extrémne sebeckí a egocentrickí, nezaujímajú ich pocity iných ľudí. Nezaváhajú oklamať druhých ľudí, ak im to má priniesť nejakú výhodu.
2. Psychopati neustále klamú (a sú v tom naozaj dobrí). Politici klamú vo veľkom, úmyselne, odhodlane a sebastredne. Vedia, že ak budú v klamaní pokračovať, podarí sa im oklamať väčšinu ľudí, väčšinu času a zvlášť, ak to urobia s úsmevom a odzbrojujúcimi slovami.
Psychopat klame tak dlho, s takou výdržou a s takým predstieraním nevinnosti, že poslucháči začnú často pochybovať o vlastnej interpretácii pravdy.
„Bežný človek by nikdy neuveril, že je možné vyfabrikovať kolosálne klamstvá,“ napísal svojho času Adolf Hitler.
„Nikdy by neverili, že druhí môžu mať tú drzosť tak neslávne prekrúcať pravdu.“
Psychopat vie, že ak bude klamať dostatočne často, s dostatočnou vytrvalosťou a s dostatočným odhodlaním, potom sa lož nakoniec stane pravdou.
3. Psychopati sú manipulatívni a zruční v presviedčaní iných ľudí, aby robili veci za nich. Psychopati sa skvele naštartujú pri manipulácii s ľuďmi – či už sú to priatelia, kolegovia alebo rodinní príslušníci. Začínajú manipuláciou ľudí prostredníctvom šarmu a presviedčania, ale ak tieto metódy zlyhajú, budú manipulovať prostredníctvom strachu.
4. Psychopat miluje vždy len seba. Psychopat vie, že je možné získať to, čo chce, predstieraním dobrého a verného milenca alebo priateľa.
Urobí všetko pre to, aby si vybudoval tento imidž. Avšak primárna lojalita psychopata bude len sebe samému. Myslí si, že je skutočne nadradený všetkým naokolo. V jeho mysli je jedinou osobou, na ktorej skutočne záleží.
5. Psychopati sú bezcitní a ľahostajní k utrpeniu. Psychopati necítia ani neprejavujú žiadnu empatiu alebo skutočný súcit, keď ostatní okolo nich trpia. Vedia však prejaviť falošný súcit, keď sa im to zdá vhodné.
6. Psychopati šikanujú, sú urážliví a nevidia dôvod, prečo by takí nemali byť. Je tomu tak najmä preto, lebo zo skúseností vedia, že šikanovanie je veľmi efektívny spôsob, ako si presadiť svoje ciele.
7. Psychopati sú očarujúci, pretože sa naučili byť pozorní a predstierať záujem o druhých, ale ich záujem je čisto povrchný. Keď o nich hovorí niekto iný, tak rýchlo spozornejú a zmenia tému.
8. Psychopati nie sú schopní zažiť lásku ani prejaviť skutočný súcit a môžu prechádzať z jedného vzťahu do druhého. Urobia vyznania lásky, ak si myslia, že z toho budú mať úžitok. Ak si to situácia vyžaduje, začnú aj plakať, čo sa bude javiť ako skutočné slzy.
Čím je psychopat starší a skúsenejší, tým lepšie dokáže predstierať emocionálne reakcie.
Psychopati zanedbávajú svoje rodiny, pretože ich jediným skutočným záujmom sú oni sami. Neustále hľadajú vzrušenie, a preto sa môžu zapojiť do nekonečného radu vzťahov.
Nerobia to preto, lebo hľadajú lásku alebo romantiku či dokonca fyzické vzrušenie, ale preto, že si užívajú vzrušenie z prenasledovania alebo podvádzania svojich partnerov bez toho, aby boli odhalení.
9. Psychopati nikdy nenesú zodpovednosť, vždy obviňujú ostatných, keď sa niečo pokazí. Ak urobia chybu, vždy ukážu prstom na niekoho iného – a obvinia ich.
Psychopati nikdy neprejavujú ľútosť ani vinu a nikdy sa nestarajú o pocity druhých. Nikdy sa necítia zle, keď robia zlé veci a nikdy sa nehanbia. Ich prvoradým záujmom je, aby sa nenechali chytiť a neboli nútení prevziať zodpovednosť za to, čo urobili.
10. Psychopati často dávajú sľuby, o ktorých vedia, že ich nemôžu dodržať a ani nemajú v úmysle ich dodržať. Sľubujú, pretože je to pohodlné a užitočné a umožňuje im to dostať to, čo chcú, a kedy chcú.
Povinnosti a záväzky pre psychopatov nič neznamenajú a necítia potrebu dodržiavať sľuby alebo zásady, pokiaľ z toho pre nich neplynie zjavná výhoda. Nedojme ich ani vedomie, že ich činy spôsobujú druhým ťažkosti a nešťastie.
11. Psychopati sú dobrí v sebapropagácii. Majú obrovskú sebadôveru a niekedy pôsobia extrémne „dotieravo“. Vedia s ostatnými manipulovať pokojne, chladne (a bez akýchkoľvek výčitiek) a často to robia, aby podporili vlastnú kariéru. Keďže psychopati nikdy necítia vinu ani hanbu, často sa môžu dostať až na vrchol vo svojom odbore.
12. Psychopati sú zvyčajne mimoriadne ambiciózni a stúpajú na vrchol, pretože sa dokážu vyrovnať s problémami, neúspechmi a sklamaniami oveľa efektívnejšie ako obyčajní ľudia. Psychopati ignorujú ten druh obáv, ktoré ničia obyčajných ľudí.
Je to práve duševná sila psychopatov, ktorá im pomáha dostať sa na vrchol, táto sila, to neochvejné, bezohľadné odhodlanie dosiahnuť svoje vlastné ambície, nech to stojí čokoľvek. A práve to je veľkým nebezpečenstvom pre zvyšok nás a spoločnosť ako celok.
Psychopati sa nikdy neospravedlňujú. Keď obyčajní ľudia urobia vážne chyby, ospravedlnia sa, snažia sa dať veci do poriadku a pravdepodobne sa cítia plní viny.
Citliví, starostliví jedinci urobia všetko preto, aby svoje chyby napravili. Ale keď psychopati robia chyby, tak klamú, klamú a ešte raz klamú. A robia to presvedčivo a bez začervenania. Nikdy im nenapadne sa ospravedlniť.
Nevynakladajú žiadne úsilie, aby dali veci do poriadku. A pokiaľ to nie je úplne nevyhnutné, nerezignujú. Ich ambície sú jediné, na čom záleží.
Čím viac z týchto vlastností rozpoznáte, tým je pravdepodobnejšie, že váš líder je psychopat. Ak ste si všimli osem alebo viac znakov, potom sú určite psychopati.
Tieto otázky si môžete vyskúšať na známych postavách. Tony Blair, Donald Trump, Klaus Schwab, princ Charles, princ Harry alebo ten chlapík s vrčiacim psom, ktorý býva na konci vašej ulice.
Samozrejme ohodnotiť môžete aj naše „kvietky“ ako Matovič, Naď, Kolíková, Remišová, Sulík, Lengvarský, Mikas a mnohí ďalší.
Autor: Dr. Vernon Coleman
Zdroj: dailyexpose.uk
Spracoval: Badatel.net
Koncepcia „prvotného antigénového hriechu“ bola prvý raz navrhnutá pred šesťdesiatimi rokmi. Tento fenomén má potenciál…
„Na ich vyradenie z prevádzky boli použité oveľa silnejšie výbušné nálože a oveľa väčšie plavidlo,“…
Hlavné mestá krajín Západu zrazu zabudli na princípy, ako je spravodlivá súťaž, nedotknuteľnosť vlastníctva, prezumpcia…
Nemecko vysvetľuje včerajšiu náhlu návštevu ministerky zahraničných vecí Annaleny Baerbockovej na Ukrajine túžbou oficiálneho Berlína…
Ruské veľvyslanectvo ostro odsúdilo slová britského veľvyslanca Edwarda Fergusona, ktorý sa v článku pre srbské…
Pentagón posilní zoskupenie OSU v Kurskej oblasti vybavením. Ukrajinské jednotky na svojom úseku v Kurskej…