Objavil sa ďalší dôkaz, ako člen tzv. elity slovenskej polície chcel zabiť farára, ktorý sa chcel zaručiť za obvineného, aby nemusel byť počas vyšetrovania väzobne stíhaný. Kandidát na poslanca strany Smer-SD do parlamentných volieb 2023 Richard Glück o tom informoval vo svojom videu.

Praktiky “elitných” vyšetrovateľov tzv. čurillovcov boli policajtku Santusovú nakopať niekam, podpáliť jej auto a mučiť ju vo väzbe. Sú to praktiky obludných rozmerov a dnes už nikto neuverí, že ich hon na predstaviteľov Smeru sú praktiky typu “nič nám nie je sväté, nezastavíme sa pred ničím!”.
Bude zaujímavé sledovať, ako sa k tomu postaví Majerský, ktorý je predsedom KRESŤANSKÉHO demokratického hnutia (KDH), alebo Anna Záborská z KRESŤANSKEJ únie, ale aj samotný Matovič, ktorý sa pasuje do pozície konzervatívca a ďalší “kresťan” Alojz Hlina, bývalý predseda KDH, dnes veľký (kresťanský) liberál v Saske.
OBJAVIL SA ĎALŠÍ DÔKAZ, AKO CHCELI PODĽA ICH SLOV ZABIŤ FARÁRA, KTORÝ SA CHCEL ZARUČIŤ ZA OBVINENÉHO, ABY SA NEDOSTAL DO VÄZBY!
Na začiatok si pripomeňme ich výroky násilného charakteru voči vyšetrovateľke, ktorá išla veľmi tvrdo po praktikách vyšetrovateľov NAKA Čurillu, Ďurku a ďalších:

Komunikácia trestne stíhanej skupiny vyšetrovateľov pôsobiacej v NAKA:








Richard Glück: Halooo, vy večne „správne“ médiá a mimovlády!!! Vám nevadí, že Čaputová kryje a podporuje fašistov, ktorí by najradšej zabili farára!?
Viac vo videu:
Ďalšia komunikácia čurillovcov, ako sa bavili o tom, že je potrebné zabiť farára, ktorý sa prišiel zaručiť za obvineného, aby neputoval do väzby!


infovojna
Runy
Lavrov prisľúbil plnú podporu Venezuele v súvislosti s krokmi USA
Dopadne prezidentka Sanduová rovnako ako Čaputová, Zurabišviliová a podobné americké “stážistky”?
Kedy to pochopia Európania? Väčšina sveta spolu s Ruskom vytvára nový svetový poriadok
„Krysy“ utekajú z potápajúcej sa ukrajinskej lode
V EÚ je mocenská kríza
KOPA vs. moderný štát: kde sa stratila zodpovednosť
Atentáty na vedúcich predstaviteľov: prečo Ukrajinci zabíjajú práve generálov
Pentagón sa zameriava na vývoj „lacnej“ biologickej zbrane novej generácie
Učili nás, že srdce je len pumpa
Zelenského naliehavé vyhlásenie o 17:21. Dohoda je pripravená. Rusi dokončili operáciu Čierna zima
Umierajú fínske soby kvôli Putinovi? Západné médiá prišli s novou „hrozbou“
„Dosť bolo propagandy. Dosť bolo morálneho infantilizovania verejnosti.
Trump odvolal veľvyslanca Ranu zo Slovenska
Putin predstavil „prekvapenie“ v Arktíde: bezprecedentný krok – jadrové ľadoborce zdvihli kotvu. Niečo sa začína
Režim je na pokraji kolapsu, ukrajinská elita sa pripravuje na útek z krajiny
Číslo 666
VIDEO: Tunel Višňové sa otvoril pre verejnosť, premiér Fico hovorí o „dvoch svetoch“
Európski vojnoví štváči vyrobili ďalší problém – rozkvet kyberkriminality v Európe
Kremeľ odmieta konšpirácie šírené tlačovou agentúrou Reuters, že Vladimir Putin chce ovládnuť celé územie Ukrajiny a získať späť časti Európy, ktoré kedysi patrili Sovietskemu zväzu
zo sekcie
Debata Hamranovsko-Čaputovskej policajnej elity: „Zabite farára!“, reagoval trestne stíhaný vyšetrovateľ Čurilla na informáciu, že za jedného obvineného sa mal zaručiť kňaz
Debata Hamranovsko-Čaputovskej policajnej elity: „Zabite farára!“, reagoval trestne stíhaný vyšetrovateľ Čurilla na informáciu, že za jedného obvineného sa mal zaručiť kňaz
Debata Hamranovsko-Čaputovskej policajnej elity: „Zabite farára!“, reagoval trestne stíhaný vyšetrovateľ Čurilla na informáciu, že za jedného obvineného sa mal zaručiť kňaz