Tentoraz je to vlastná správa CNN o jej vlastných exit polls, ktorá naznačuje ukradnuté voľby.
Dňa 9. novembra 2022, aktualizované o 10:49 EST, reportéri CNN Zachary B. Wolf a Curt Merrill poznamenali, že široko očakávaná červená vlna sa nenaplnila a potom pokračovali v prezentovaní údajov, ktoré sú v rozpore s tesnosťou hlasovania.
Reportéri porovnávajú exit polly z volieb v roku 2018 s tými z volieb v roku 2022. Porovnania ukazujú, že demokrati stratili v utorkových voľbách podporu medzi ženami, umiernenými, mládežou, farebnými ľuďmi, mestskými voličmi, absolventmi vysokých škôl a nezávislými.
Podpora demokratov medzi ženami klesla z 19 bodov priaznivých pre demokratov na iba 8 bodov. Podpora republikánov medzi mužmi stúpla zo 4 bodov oproti demokratom na 14 bodov.
Podľa veku sa preferencia demokratov pred republikánmi vo veku 18 – 29 rokov znížila z 35 bodov na 28 a vo veku 30 – 44 rokov z 19 bodov na 4.
Podpora republikánov pred demokratmi vzrástla z 1 na 10 bodov u ľudí vo veku 45 rokov až 64 rokov a od 2 do 12 bodov pre 65 a viac rokov.
Preferencia bielych mužov pre republikánov sa zvýšila z 21 na 28 bodov. Biele ženy sa posunuli z rozdelenia 50 na 50 na 8-bodovú preferenciu pre republikánov.
Preferencie čiernych žien pre demokratov klesla z 85 bodov na 78. Preferencia čiernych mužov pre demokratov klesla zo 76 bodov na 65.
Obr.: voliči vo volebnej miestnosti v Londonderry v štáte New Hampshire. O sídlo štátu v Senáte sa tvrdo bojovalo. (Foto od Sdkb , licencované podľa CC BY-SA 4.0)
Preferencia žien v Latinskej Amerike klesla zo 47 bodov na 33; a preferencia Latino mužov pre demokratov klesla z 29 bodov na 8.
Preferencia mestských voličov pre demokratov klesla z 33 bodov pred republikánmi na 17 bodov. Preferencie voličov na predmestí a na vidieku pre republikánov vzrástli o 6 bodov a 15 bodov.
Demokrati stratili podporu aj medzi bielymi a čiernymi absolventmi vysokých škôl. Medzi bielymi hlasmi bez vysokoškolského vzdelania stúpla preferencia republikánov o 10 bodov.
Medzi umiernenými sa preferencia demokratov znížila z 26 bodov na 15. Medzi konzervatívcami vzrástla prevaha republikánov zo 67 bodov na 83. Medzi liberálmi nenastala v podstate žiadna zmena.
Prieskumy CNN ukazujú značnú eróziu voličskej základne demokratov od volieb v roku 2018.
Ako môže byť taká výrazná erózia v súlade s absenciou akéhokoľvek významného zisku republikánov v utorok?
Výsledok utorkových volieb je pre reportérov CNN ešte ťažšie pochopiteľný, keď uvádzajú:
„V roku 2018 37 % voličov uviedlo, že sú demokrati, v porovnaní s 33 % voličov, ktorí uviedli, že sú republikáni, a 30 % voličov, ktorí uviedli, že sú nezávislí. V roku 2022 to boli republikáni, ktorí mali navrch. Keď v roku 2018 získali kontrolu nad Snemovňou, demokrati mali výhodu medzi nezávislými voličmi. To je takmer preč v roku 2022.
„Demokrati aj republikáni zlepšili svoj výkon medzi veriacimi strany. Republikáni si však vybudovali náskok medzi voličmi, ktorí nemajú priaznivý názor ani na jednu stranu. Demokrati stratili náskok medzi voličmi, ktorí majú priaznivý názor na obe strany.
Existuje mnoho ďalších indícií, ktoré naznačujú, že pri sčítaní hlasov je veľa chýb. Prieskumy ukazujú, že Biden trpí mierou schválenia iba 36% a že veľká väčšina Američanov nechce, aby sa Biden uchádzal o znovuzvolenie o dva roky. Ako je táto preferencia v súlade s počtom hlasov v utorkových voľbách?
Zvážte tiež, že strana pri moci stráca zastúpenie vo voľbách v polovici volebného obdobia, no napriek výraznému odklonu od demokratov, ktorý CNN odhalila, tento normálny výsledok v utorok nenastal.
Zvážte aj verejnú nespokojnosť s: rekordnou kriminalitou, rekordnou infláciou s vysokými cenami potravín a benzínu, rastúcimi úrokovými sadzbami a klesajúcimi domácimi hodnotami, masívnym nelegálnym prisťahovalectvom, nútenou indoktrináciou školákov teóriou transgender a teóriou kritickej rasy, Bidenovým očkovaním proti Covid, ktoré spôsobilo zranenia zdravia, úmrtia a zničené kariéry, Bidenove blokády Covid, ktoré zničili podniky, pracovné miesta, dodávateľské reťazce a zvýšili ceny, Bidenove „ruské“ sankcie, ktoré narušili dodávky energie a zvýšili cenu všetkého.
Keď vezmeme do úvahy všetku túto nespokojnosť, ako Fetterman, osoba postihnutá mozgovou príhodou a postihnutá problémami s rečou, ktorá chce prepustiť zločincov z väzenia, získala miesto v americkom Senáte v Pensylvánii?
Ako ten istý volič z Georgie, ktorý vrátil republikánskeho guvernéra Kempa do úradu, hlasoval proti čiernemu republikánovi a futbalovej hviezde Herschelovi Walkerovi v prospech čierneho demokrata Warnocka, ktorý nenávidí Trumpa a belochov, do amerického Senátu?
Nakoniec si vezmite do úvahy hlasovacie zariadenia Diebold, ktoré zlyhali v New Jersey, Arizone a Texase, a správu spoločnosti Gateway Pundit, že v Detroite v štáte Michigan sa hlasovacie lístky doručovali zadnými dverami v stredu v skorých ranných hodinách dlho po zákonnom termíne.
Teraz si položte otázku, čo je horšie, ukradnuté americké voľby alebo americkí voliči takí bezstarostní a na obed, že by nechali vo funkcii politickú stranu, ktorá nás vedie do vojny s Ruskom a Čínou, ktorá nenávidí bielych ľudí a prenasleduje ich, ktorá spolitizovala FBI a ministerstvo spravodlivosti a zmenila ich na agentúry gestapa slúžiace moci demokratov, ktoré vrúcne veria, že rodičia sú pre deti zlí a nemali by mať vplyv na ich výchovu (vymývanie mozgov), ktoré démonizujú normalitu a normalizujú zvrátenosť, že . . .
Mohol by som pokračovať ďalej a ďalej. Tu mali voliči možnosť vyjadriť svoj nesúhlas a podľa výsledkov hlasovania sa im to nepodarilo. Ak je počet hlasov úprimný, záver je taký, že musíme Američanov odpísať ako bytosti príliš hlúpe na to, aby prežili ako slobodní ľudia.
Oveľa radšej preto verím, že voľby boli opäť ukradnuté.
Čo sa dá robiť s ukradnutými voľbami? Nič. Najmä keď predtým ukradnuté voľby nechali demokratov pod kontrolou výkonnej moci. Výkonnou zložkou je policajná zložka. Nebude proti sebe presadzovať voľby, ani žiadny zákon.
Mestá ovládané demokratmi sú impériami samy o sebe. Môžu ukradnúť každé voľby a nič sa s tým nedá robiť. Médiá sú prílohou Demokratickej strany. Médiá podporujú akýkoľvek oficiálny príbeh.
Toto je zajtrajší, štvrtok 10. novembra, rubrika. Zverejňujem to 9. novembra pred zostavením oficiálneho príbehu, ktorý čoskoro dostaneme, aby aspoň moji čitatelia mali možnosť popremýšľať, kým im bude vnútené oficiálne vysvetlenie.
Paul Craig Roberts
O autorovi: Paul Craig Roberts je renomovaný autor a akademik, predseda Inštitútu pre politickú ekonómiu, kde bol tento článok pôvodne publikovaný. Dr. Roberts bol predtým pridruženým redaktorom a publicistom pre The Wall Street Journal. Počas Reaganovej administratívy bol námestníkom ministra financií pre hospodársku politiku. Je pravidelným prispievateľom do Global Research.
Odporúčaný obrázok: Voliči vo volebnej miestnosti v Londonderry v štáte New Hampshire. O sídlo štátu v Senáte sa tvrdo bojovalo. (Foto od Sdkb , licencované podľa CC BY-SA 4.0)
Vraj sa tým klaniame režimu, ktorý podkopáva bezpečnosť celej Európy. Novopečený „energetický expert“ a poslanec…
Ukrajinský prezident podľa slovenského premiéra finančne poškodzuje Slovensko a kvôli podpore sankcií na ruský jadrový…
Ide o prvé osobné stretnutie prezidenta Ruska s predsedom slovenskej vlády od roku 2016, píše…
Na Srbsko sa podľa prezidenta Aleksandara Vučića pripravuje zvonku majdanový úder podľa deväť bodového scenára,…
Ruská armáda spustila raketový útok na jeden z najväčších bodov dočasného rozmiestnenia militantov kyjevského režimu…
Stalinovo meno sa spája predovšetkým s Veľkou vlasteneckou vojnou, Októbrovou revolúciou a premenou Sovietskeho zväzu…