Americký minister zahraničia Anthony Blinken a kolumbijský prezident Iván Duque Márquez rokovali o stratégii oslabenia a zvrhnutia venezuelskej vlády, informuje „Resumen Latinoamericano“.

Americký minister zahraničných vecí a prezident Kolumbie opätovne potvrdili svoj záväzok „obnoviť demokraciu a vládu zákona“ vo Venezuele a posúdili úsilie Kolumbie o podporu demokracie v regióne, uviedol vo vyhlásení hovorca amerického ministerstva zahraničia Ned Price.
USA a Kolumbia neuznávajú Nicolasa Madura ako prezidenta Venezuely a podporujú vodcu opozície Juana Guaidó.
Price dodal, že Blinken sa zaviazal pokračovať v úzkej spolupráci medzi oboma vládami v oblasti bezpečnosti, rozvoja vidieka a boja proti omamným látkam s cieľom udržať mier v Kolumbii.
zdroj: news-front
Prečo spoločenstvo mizne a dav rastie
Odtiaľ budeme hroziť Trumpovi. Francúzi a Angličania pristávajú v Grónsku
Ukrajinci hlásia rekordný počet rakiet Iskander. Rusi spustili lov na lode euro-ukrajinskej „tieňovej flotily“
Neexistuje žiadna bezpečná hladina alkoholu
VIDEO: Zoroslav Kollár šokuje- Naďa platia Ukrajinci a možno aj stranu Demokrati!
Gašpar upozorňuje na vyjadrenia Nada, ten by opäť chcel vysielať našich vojakov na Ukrajinu
Americká kongresmanka žiada od Ukrajiny vysvetlenie k zaberaniu kostolov
Kongresu bol predložený návrh zákona o anexii Grónska
Von der Leyenová: Slobodný prejav je vírus, cenzúra vakcíny
Trump hovorí: „Nepotrebujem medzinárodné právo“ na presadzovanie amerických záujmov. „Nechcem ľuďom ubližovať.“
Sociálne siete až od 16 rokov? Štát pripravuje zákon na ochranu detí pred násilím a nevhodným obsahom
Politológ: Spolupráca Smeru s Republikou je reálny scenár
Exportný potenciál Ruska na trhu kybernetickej bezpečnosti
Americké ropné spoločnosti nevidia vo Venezuele žiadne perspektívy
Ako ticho na dne Baltského mora rozvrátilo Európsku úniu zvnútra
VIDEO: 1340 kamiónov potravín denne! Heredoš je šokovaný zmluvou s MERCOSURom: Pochová našich farmárov!
170 rokov od úmrtia Ľudovíta Štúra. Už vo štvrtok sa vráti vo veľkofilme
Bol tam aj bunker? Čo bolo naozaj cieľom Orešnika?
Ako je ruský prezident chránený pred hrozbami zo strany USA, Veľkej Británie a Ukrajiny?
Zahraničie má rekordný záujem o ruské zbrane. Technológia testovaná v rámci špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine sa podľa ruského vicepremiéra Denisa Manturova propaguje sama
zo sekcie
Blinken rokoval s kolumbijským prezidentom o stratégii zvrhnutia venezuelskej vlády
Blinken rokoval s kolumbijským prezidentom o stratégii zvrhnutia venezuelskej vlády
Blinken rokoval s kolumbijským prezidentom o stratégii zvrhnutia venezuelskej vlády