zo sveta

Bezpríznakové šírenie covidu nikdy neexistovalo, potvrdila štúdia na 10 miliónov Číňanov

Podtatranský kuriér zverejnil článok o novej čínskej štúdii, ktorá je v úplnom rozpore s oficiálnym celosvetovo rozšíreným naratívom o COVIDe. Štúdia o koronavíruse vykonaná na 10 miliónoch ľudí v čínskom Wu-chane ukázala, že k asymptomatickému (bezpríznakovému) šíreniu COVIDu nedochádza, čo eliminuje všetky dôvody na nosenie rúšok zdravými ľuďmi, zatváranie firiem a ďalšie nezmyselné obmedzenia. Prinášame celý článok zo 7.3.2021.

Štúdia publikovaná v novembrovom čísle recenzovaného vedeckého časopisu Nature Communications skúmala 9 899 828 obyvateľov Wu-chanu a ich skríning sa uskutočnil medzi 14. májom 2020 a 1. júnom 2020. Výsledky poskytli jasný dôkaz o nemožnosti akéhokoľvek asymptomatického prenosu vírusu.

Štúdiu zostavilo 19 vedcov z Huazhong University of Science & Technology vo Wu-chane a vysoko rešpektované vedecké inštitúcie vo Veľkej Británii a Austrálii. Štúdia s názvom Post-lockdown SARS-CoV-2 na skríning nukleových kyselín u takmer 10 miliónov obyvateľov čínskeho Wu-chanu štúdia dôkladne vyvrátila koncept asymptomatického prenosu.

Výsledky štúdie odhalili, že z takmer 10 miliónov ľudí skúmaných v štúdii, sa našlo „300 asymptomatických prípadov“. Pri použití sledovania kontaktov, ktoré prišli do styku s týmito 300 prípadmi, nebol u žiadneho z kontaktovaných osôb zistený ani jeden prípad COVID-19.

„Žiadny z detekovaných asymptomatických pozitívnych prípadov ani ich blízke kontakty sa nestali symptomatickými (s prejavenými príznakmi choroby), alebo novo potvrdenými pozitívnymi na COVID-19 počas izolačného obdobia,“ zistila štúdia.

„Celkovo bolo vysledovaných 1 174 blízkych kontaktov s asymptomatickými pozitívnymi prípadmi a všetky mali negatívny test na COVID-19,“ uzavrela štúdia.

incident WHO z júna 2020:

„Dr. Maria Van Kerkhove, americká špecialistka na koronavírus pracujúca vo Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) počas tlačovej konferencie spontánne odpovedala na položenú otázku a neuvedomila si dosah svojho vyhlásenia. Potvrdila skvelú správu (vo videu z 9.6.2020), že prenos Covidu od asymptomatických pacientov je veľmi vzácny. Podložila to dôkazmi, ktoré dostali z jednotlivých krajín, zo sledovania kontaktov pacientov, hlavne zo Singapuru.

To by znamenalo, že rúška, odstupy, testovanie a izolácia zdravých ľudí nemá žiadny zmysel. Že nakaziť druhého je možné len po prepuknutí choroby ako pri bežnej kvapôčkovej infekcii. Dobrá správa sa rozletela do sveta. Čo nasledovalo potom? Tí, ktorí nás majú záujem udržiavať ľudí v strachu ju donútili natočiť opravné video z 15.6.2020, v ktorom svoje predošlé tvrdenia úplne vyvracia. Viditeľne ťažko sa jej klame. Obe videá už youtube zablokoval. Informuje o tom publicista Del Bigtree: tu.“ 

Dokonca aj americké centrá pre kontrolu chorôb boli spolitizované pri presadzovaní mýtu bezpríznakového prenosu. Klamlivo tvrdia, že asymptomatickí „pacienti“ „sa podieľajú na viac ako 50% prenosov“. Pritom nie sú k dispozícii žiadne vedecké údaje, ktoré by túto pozíciu potvrdzovali. V skutočnosti potvrdzujú presný opak.

Ako vidno, mýtus o „nebezpečnej pandémii, šíriacej sa aj medzi zdravými ľuďmi“ je číry nezmysel, a ním aj nosenie rúšok a mnoho ďalších obmedzení pre bezpríznakových ľudí. 

Opäť sa raz potvrdzuje, že spravodajská Operácia Covid-19 je len dlhý bič v koordinovanom sprisahaní elít na donútenie ľudí k politickej a ekonomickej transformácii sveta podľa vlastných, sociálno-inžinierskych, predstáv, ktorú by inak nikdy dobrovoľne neprijali, uzatvára redakcia Podtatranského kuriéra.

Zdroj: Šok! Štúdia na vzorke 10 miliónov Číňanov zistila, že bezpríznakové šírenie Covid-19 nikdy neexistovalo, Podtatranský kuriér, 7.3.2021

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Slovanské Noviny

Recent Posts

Ruské sily protivzdušnej obrany dostali nový softvér na boj proti HIMARS

Ruské sily protivzdušnej obrany dostali nový softvér, ktorý dokáže jednoducho zostreliť americké rakety viacnásobných odpaľovacích…

24 minút ago

3. Kon: Kon Sebaurčenia

Kon Sebaurčenia, hovorí o tom, že v malom je sústredené veľké a vo veľkom je…

27 minút ago

Čína obviňuje USA z vytvárania chaosu po celom svete

Čínske ministerstvo zahraničných vecí tvrdí, že  USA vytvára chaos na celom svete Spojené štáty svojím…

38 minút ago

NASA: Zmena klímy je spôsobená obežnou dráhou Zeme, nie fosílnymi palivami

Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) už viac ako 60 rokov vie, že zmeny…

38 minút ago

Politológ vysvetlil, ako Putin zničil plány Západu s Ruskom

Koncom 90. rokov Západ dúfal, že Ruskú federáciu postihne osud ZSSR a krajina prestane existovať…

42 minút ago

Hlasovanie o vyslovení nedôvery vláde odsunul šéf parlamentu na najneskorší možný termín

Mimoriadna schôdza Národnej rady (NR) SR k návrhu na vyslovenie nedôvery vláde sa začne vo…

2 hodiny ago