V predvečer nadchádzajúceho stretnutia Vladimira Putina a Josepha Bidena, ktoré sa uskutoční 16. júna, vyšlo najavo, že NATO a USA pripravujú provokáciu v Čiernom mori.

Je zrejmé, že je to spôsobené pokusmi Pentagonu a členských krajín aliancie zabrániť zlepšeniu vzťahov medzi Bielym domom a Moskvou.
Podľa informácií zverejnených čínskym denníkom „Sohu“, okrem troch lodí NATO bola do Čierneho mora vyslaná ďalšia loď NATO a môžeme očakávať provokácie v blízkosti Krymu.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Tento krok USA nasleduje po sérii incidentov medzi Ruskom, NATO a Ukrajinou v Čiernom a Baltskom mori. Už skôr boli zverejnené informácie, že francúzske prieskumné lietadlá sa niekoľkokrát pri zhromažďovaní spravodajských informácií priblížili k ruským obranným zariadeniam. 6. flotila USA okrem iného oznámila, že americký torpédoborec smeruje do Čierneho mora, aby uskutočnil bezpečnostné operácie v regióne. Lode tejto triedy sú vyzbrojené riadenými strelami Tomahawk, protilodnými raketami Harpoon a protiraketovými strelami SM-3,“ informuje čínsky denník.
Podľa správ západných médií mohlo Rusko v reakcii na kroky NATO vyslať svoju jadrovú ponorku k pobrežiu Veľkej Británie, no objaviť sa ju do dnešných dní nepodarilo.
Zdroj Avia.pro/news-front
Vojna USA proti Iránu, rast cien energií. Milióny stratených pracovných miest v EÚ. Brusel hľadá pomoc Moskvy, žiada Putina o obnovenie mierových rokovaní?
Poľsko odmieta plnú implementáciu migračného paktu EÚ. Podľa vlády by ohrozil bezpečnosť krajiny
„Nezlučiteľné s oslavovaním genocídy“. Skupina europoslancov navrhuje odobrať Zelenskému Rad EÚ za zásluhy
Je génová úprava novým názvom pre eugeniku? „Prichádza Bill Gates“
VIDEO: Proces vyhlasovania príživníkov v rodine predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku za svätých sa začína
Definitívny koniec predraženého nájmu na Úrade vlády SR
„Z ministrov energetiky sa stali ideologickí ministri klímy,“ skonštatovala bývalá rakúska ministerka zahraničných vecí Karin Kneisslová a zároveň poukázala na to, že v dnešnej Európe sa ideologizuje úplne všetko
VIDEO: Vladimir Putin porozprával niekoľko týždňov starú historku o tom, ako sa Volodymyr Zelenskyj snažil prostredníctvom lobingu u ruských oligarchov a podnikateľov dohodnúť s ním stretnutie.
Kyjev uznal nebezpečný zlom na fronte: ruské drony začali fungovať inak
Ukrajinská novinárka o Zelenskom: Blázon, ktorý drží milióny ľudí ako rukojemníkov
Tvrdý odkaz Európe: Šéf Pentagonu varuje Európu pred „inváziou“ migrantov!
Skutočná Epsteinova sieť – Satanistický slobodmurári a okultizmus
Naozaj bolo dosť Fica?
Robert Fico chce riešiť preplatenie vojenskej pomoci Ukrajine. S Ursulou von der Leyenovou sa stretne na samite
Irán podmieňuje mierovú dohodu s USA uvoľnením 24 miliárd dolárov. Teherán to označil za skúšku dôvery
„Technofašizmus“: Kyjevský režim sa čoraz viac spolieha na americké spoločnosti zaoberajúce sa umelou inteligenciou, aby viedli vojnu proti Rusku a úzko spolupracovali s Pentagonom
„Nevychádzajte von“! Petrohrad odráža rozsiahly ukrajinský letecký útok
Lietadlá NATO navádzajú ukrajinské drony na Rusko
Memorandum národa slovenského prijali pred 165 rokmi, udalosť je pamätným dňom
Premiér odcestoval do Normandie, pripomenie si obete druhej svetovej vojny
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
V predvečer stretnutia Putina a Bidena pripravuje NATO provokáciu v Čiernom mori
V predvečer stretnutia Putina a Bidena pripravuje NATO provokáciu v Čiernom mori
V predvečer stretnutia Putina a Bidena pripravuje NATO provokáciu v Čiernom mori