Ľuboš Blaha pred polnocou napísal glosu včerajšieho dňa. Komentuje napríklad, ako brat Jána Kuciaka naložil Matovičovi, a Matovič opäť Sulíkovi za to, že povalil Račovej vládu. Ale to urobil aj Matovič. Takže, ako píše Blaha, za smrť Kuciaka nesie zodpovednosť terajší premiér. No a Korčok už sa vraj nikdy nikde nazamestná. Aj za to všetko môže Sputnik privezený na Slovensko.

„Práve som si prečítal vášnivú obhajobu ruského Sputnika od Juraja Smatanu. To je ten šialenec, čo kedysi príchod desiatich ruských motorkárov označil za ruskú inváziu. Po tomto som už v politike videl všetko a práve som – pukol od smiechu. Končím, finito, už nič lepšie nemôžem zažiť,“ píše Blaha.Ale vtipparáda, podľa neho, pokračuje. Pýta sa, či vieme, kto najnovšie naložil Igorovi Matovičovi.„Sadnite si. Brat Jána Kuciaka. V mene celej rodiny. Odkázal premiérovi, nech už nezneužíva meno Jána Kuciaka na útoky. Ten pocit, keď si na tragédii mladého chalana vybuduješ politickú kariéru, tri roky tancuješ na jeho hrobe a vyvreskuješ, že si jeho smrťou dosiahol „míľnik“ – a potom to už nevydrží ani rodina tohto chalana a pošle ťa do čerta. Prosím pekne, Igor Matovič.“
No a keď už sme vraj pri Jánovi Kuciakovi, včera ho Matovič opäť spomínal na tlačovke. Vraj keby Sulík nepovalil vládu Radičovej, tak by Kuciak ešte žil. Takže Sulík už, ako píše Blaha, najnovšie môže aj za smrť Kuciaka.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Ehm, Igor inovuje. Ja len, že Radičovej vládu svojim hlasovaním povalil nielen Sulík, ale aj Matovič, takže ak to vezmeme do logických dôsledkov – za smrť Kuciaka môže podľa Matoviča nielen Sulík, ale aj on sám. Takéto priznanie v priamom prenose – Igor mal dnes deň.“Poslancovi to pripomína, ako Matovič nakladal Sulíkovi v TA3, že pred Vianocami hlasoval proti Krajčího návrhom na lockdown a o dve sekundy na to vysvitlo, že aj Matovič proti Krajčímu hlasoval. Takéto grambľavé vlastence si dokáže vraj dávať fakt len náš drahý pán premiér.
Najväčší Moták? Korčok!
„Dnešok je ale asi prvý deň v dejinách Slovenska, kedy v pretekoch o najväčšieho motáka nevyhráva Matovič, ale jeho minister Korčok. Čakal som, že po svojej tlačovke Korčok požiada o azyl v USA. Tak sa mu triasol hlások, až som mu mal chuť pichnúť Sputnik na upokojenie.“Blaha sa zamýšľa, kde sa ten chlap zamestná, keď sa rozpadne vláda. Spálil vraj všetky mosty a už navždy si každý zapamätá, ako chrapúnsky sa správa k svojim bývalým šéfom – zradu má rád každý, ale zradcov nikto. Nikdy totiž neviete, či nezradia aj vás.Korčok po voľbách skončí na úrade práce. Alebo sa možno zľutujú na americkej ambasáde a za služby americkej vlasti ho zamestnajú u nich na vrátnici. Dôjdeme ho kuknúť.„A ešte jedna veľká záhada mi vŕta hlavou: čo sa v týchto dňoch honí hlavou Jarovi Naďovi. Podľa mňa doma plače do vankúša – on, najväčší rusobijec na Slovensku a jeho šéf triumfálne nakupuje Sputnik. To nevymyslíš, to je život. Prosím, Jaro, pošli selfie – chceme vidieť ten tvoj pohľad.“
A na záver Ľuboš Blaha prikladá otázku, ktorá zaujíma aj nás: „Tak čo, už máme nejaké novinky od SaS a Za ľudí? Sedím na gauči, pukance pripravené a stále nič nové.“
autor: Michal Filek
zdroj: hlavný denník
PODPORTE nezávislé médium.
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.
Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.
IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar„
ďakujeme
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Diskusia (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)
Zerohedge: Evropa 2.0, za hranicemi Bruselu: Konec Evropské unie, jak ji známe
To je poriadny šok – tu už prestáva akákoľvek sranda! Gauner Naď v roku 2023 predal rakety systému KUB za 500 eur!
Západ naďalej rozvracia Rusko zvnútra
SPIEF 2026 — zhrnutie
Americká armáda vraj začala oslobodzovanie Európy v roku 1944
V Európe sa zrazu zachceli rozprávať s Ruskom…
V Maďarsku to vrie! Tisíce ľudí vyšli do ulíc, dav sa postavil za prezidenta proti Magyarovi
Zelenskyj v Londýne s európskymi lídrami: Chystá sa veľká vojnová porada
Pôjdu Rusi na Kyjev?
Viac ako 3 000 dronov nad Ukrajinou! Zelenskyj vyzval svet
Vojna USA proti Iránu, rast cien energií. Milióny stratených pracovných miest v EÚ. Brusel hľadá pomoc Moskvy, žiada Putina o obnovenie mierových rokovaní?
Poľsko odmieta plnú implementáciu migračného paktu EÚ. Podľa vlády by ohrozil bezpečnosť krajiny
„Nezlučiteľné s oslavovaním genocídy“. Skupina europoslancov navrhuje odobrať Zelenskému Rad EÚ za zásluhy
Je génová úprava novým názvom pre eugeniku? „Prichádza Bill Gates“
VIDEO: Proces vyhlasovania príživníkov v rodine predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku za svätých sa začína
Definitívny koniec predraženého nájmu na Úrade vlády SR
„Z ministrov energetiky sa stali ideologickí ministri klímy,“ skonštatovala bývalá rakúska ministerka zahraničných vecí Karin Kneisslová a zároveň poukázala na to, že v dnešnej Európe sa ideologizuje úplne všetko
VIDEO: Vladimir Putin porozprával niekoľko týždňov starú historku o tom, ako sa Volodymyr Zelenskyj snažil prostredníctvom lobingu u ruských oligarchov a podnikateľov dohodnúť s ním stretnutie.
Kyjev uznal nebezpečný zlom na fronte: ruské drony začali fungovať inak
Ukrajinská novinárka o Zelenskom: Blázon, ktorý drží milióny ľudí ako rukojemníkov
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Blaha: „Korčokovi sa tak triasol hlas, že som mu mal chuť pichnúť Sputnik na upokojenie“
Blaha: „Korčokovi sa tak triasol hlas, že som mu mal chuť pichnúť Sputnik na upokojenie“
Blaha: „Korčokovi sa tak triasol hlas, že som mu mal chuť pichnúť Sputnik na upokojenie“