Slovanské Noviny

1. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Rusko vzdoruje Západu, ktorý naň útočí, vyhlásil po návrate z Uzbekistanu turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Výnimočné Rusko 

“Rusko nie je obyčajný štát, je to mocný štát. Samozrejme, Západ na čele so Spojenými štátmi, útočí na Rusko takmer neobmedzene. Tvárou v tvár tomu všetkému sa Rusko, samozrejme, bráni,” povedal Erdogan.

Turecko hľadá cestu

Podľa Erdogana sa Turecko zo svojej strany snaží prísť na to, ako „otvoriť koridor mieru“. “Veríme, že najlepšou cestou k tomu  môže byť cesta od dialógu k mieru,” dodal prezident.

Debata s Putinom

Turecký líder poznamenal, že v najbližších dvoch-troch dňoch má v úmysle rokovať so svojím ruským partnerom Vladimirom Putinom a zistiť, aké kroky plánuje Rusko v tomto smere podniknúť. Okrem toho sa Erdogan porozpráva s Volodymyrom Zelenskym.”A budeme hľadať spôsoby, ako pochopiť, či nás toto sprostredkovanie privedie k mieru,” uzavrel Erdogan.

Ruský postoj

Konečným cieľom operácie je, podľa prezidenta Putina, oslobodenie Donbasu a vytvorenie podmienok, ktoré zaručia bezpečnosť samotného Ruska. Kremeľ opakovane poznamenal, že špeciálna operácia bude dokončená, keď budú dosiahnuté všetky jej ciele.  

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: