Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

DOPLNENIE REZOLÚCIE č.018 MEDZINÁRODNEJ POKLADNE „M1“.

Madzinárodná Pokladňa M1 konštatuje pochmúrne a neisté vyhliadky vývoja svetovej ekonomiky. Špeciálna vojenská operácia na Ukrajine môže viesť k náhlemu zastaveniu európskeho dovozu plynu z Ruska, čo by malo výrazne negatívny dopad na európsku ekonomiku.

Preto sa Svet musí chopiť príležitosti a vytvoriť lepšiu budúcnosť.

Spolu s operačnými a núdzovými opatreniami schválila Medzinárodná Pokladňa M1 pôžičky celkovo 86 krajinám v celkovom objeme viac ako 170 (stosedemdesiat) miliárd Zlatých ECU, čo je rekordné číslo. Ďalším bezprecedentným opatrením bolo schválenie nového pridelenia osobitných práv čerpania (SDR). Ide o vôbec najväčšiu distribúciu v objeme 6 (šesť) biliónov v XAU (Bankové Zlato). Toto opatrenie umožní vládam výrazne zvýšiť objem rezerv a likvidity bez zvýšenia dlhového zaťaženia.

Medzinárodná pokladnica M1 opätovne potvrdzuje svoju pripravenosť posilniť potenciál inštitúcií, ako sú centrálne banky, ministerstvá financií, daňové správy, štatistické úrady a orgány dohľadu nad finančným trhom, čo povedie k efektívnejším politickým opatreniam, ako aj k zvýšeniu stability ekonomiky so pokrytím širokých vrstiev obyvateľstva.

Viac čítajte v aktualizovanej, doplnenej verzii Rezolúcie č. 18 Medzinárodnej Pokladne M1, ktorú vám prinášame v slovenskom jazyku.

Rezolucia-018_SK_doplnena_30_07_2022

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: